سراسری

nashfa

سراسری

پستتوسط nashfa » یک شنبه 26 بهمن 1393, 1:50 pm

سلام.من الان دانشجو ترم 8 کارشناسی هستم اما چند روز بعد از بر گزاری ازمون سراسری فارغ التحصیل میشم. الان من میخوام واسه ازمون سراسری(رشته پزشکی) شرکت کنم اما نمیدونم توی دفترچه ثبت نام ، قسمت نظام وظیفه کدوم کد رو وارد کنم؟ حتی خود نظام وظیفه هم نمیدونست و می گفت مهم نیست چه کدی را وارد میکنی.
راستی توی این یکسال فرصتی که نظام وظیفه به فارغ التحصیلا میده ،فقط میشه ارشد شرکت کرد؟ یا میشه سراسری (مقاطع دکترا مثل پزشکی و...) هم شرکت کرد؟
ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: سراسری

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 26 بهمن 1393, 3:10 pm

کاری بانظام وظیفه ندارید فعلا چون دانشجویید معافیت تحصیلی رو انتخاب کنید
بله - خیر نمیشه

nashfa

پستتوسط nashfa » یک شنبه 26 بهمن 1393, 3:34 pm

دوستم میگه که خودش دیروز از پلیس +10 شنیده که مسئول نظام وظیفه گفته"توی این یک سال فرصت بعد فارغ التحصیلی هر ازمونی رو میشه شرکت کرد و مشکلی هم نداره البته چون شما یک بار مقطع کارشناسی رو گذروندید دیگه نمیتونید رشته کارشناسی انتخاب کنید،اما برای رشته پزشکی هیچ مشکلی وجود نداره فقط به ازای 4 سال دانشگاه از ما شهریه دریافت میکنه".اگه میشه منو راهنمایی کنید. به خدا دیگه گیج شدم :oops:

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 27 بهمن 1393, 3:17 pm

بله نمیتونید توهرمقطع فقط یکبارمیشه ازمعافیت موقت استفاده کرد

nashfa

پستتوسط nashfa » دو شنبه 27 بهمن 1393, 8:39 pm

سلام.من دانشجوی ترم 8 رشته رادیولوژی هستم و رشته ما دارای طرح اجباری است و متولد سال 71 بوده و یک سال پشت کنکور بوده ام. من می خواهم در کنکور سراسری سال 94 شرکت کنم(در رشته پزشکی).
طبق صفحه 5 مورد (ز) دفترچه سراسری سال 94 برای شرکت در آزمون سراسری نیاز به گذراندن طرح خود می باشم و ذکر نموده که از نظر سربازی نباید مشکلی وجود داشته باشد و من با توجه به این نه طرح گذرانده ام و نه سربازی رفته ام آیا می توانم در کنکور سراسری آینده صرفا در رشته پزشکی تحصیل نمایم؟
با توجه به اینکه من چند روزبعد از آزمون سراسری فارغ التحصیل شده و به میزان 1 سال فرصت برای معرفی خود به نظام وظیفه دارم آیا این 1 سال فرصت شامل معافیت از سربازی و معافیت از طرح در این 1 سال شده و می توانم ازمون سراسری را شرکت کنم و در صورت پذیرفتن می توانم در دانشگاه قبولی ثبت نام نمایم؟

nashfa

پستتوسط nashfa » سه شنبه 28 بهمن 1393, 7:30 am

همین شرایط(سلام.من دانشجوی ترم 8 رشته رادیولوژی هستم و رشته ما دارای طرح اجباری است و متولد سال 71 بوده و یک سال پشت کنکور بوده ام. من می خواهم در کنکور سراسری سال 94 شرکت کنم(در رشته پزشکی).
طبق صفحه 5 مورد (ز) دفترچه سراسری سال 94 برای شرکت در آزمون سراسری نیاز به گذراندن طرح خود می باشم و ذکر نموده که از نظر سربازی نباید مشکلی وجود داشته باشد و من با توجه به این نه طرح گذرانده ام و نه سربازی رفته ام آیا می توانم در کنکور سراسری آینده صرفا در رشته پزشکی تحصیل نمایم؟
با توجه به اینکه من چند روزبعد از آزمون سراسری فارغ التحصیل شده و به میزان 1 سال فرصت برای معرفی خود به نظام وظیفه دارم آیا این 1 سال فرصت شامل معافیت از سربازی و معافیت از طرح در این 1 سال شده و می توانم ازمون سراسری را شرکت کنم و در صورت پذیرفتن می توانم در دانشگاه قبولی ثبت نام نمایم؟) واسه دانشگاه ازاد چه طوره؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 28 بهمن 1393, 3:09 pm

پزشکی نمیتونید
خیر فقط درفوق لیسانس میتونید ادامه بدید

nashfa

پستتوسط nashfa » یک شنبه 3 اسفند 1393, 7:10 am

سلام.
لطفا به این صفحه نگاه کنید(http://mui.ir/forum/viewtopic.php?f=3&t=4169)
چه طوره که ایشون میتونن کنکور شرکت کنن و احتیاجی به انصراف ندارن اما من.....

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 3 اسفند 1393, 4:01 pm

از لحاظ اینکه بخواهید مجدد از دیپلم در رشته های کارشناسی ودکترای عمومی پزشکی شرکت کنید عرض کردیم نمیتونید اگر نه برای شرکت درفوق لیسانس مشکلی ندارید

arash_sfc

پستتوسط arash_sfc » چهار شنبه 6 اسفند 1393, 7:19 pm

راست میگه جناب مشاور گرامی. به بنده گفتید میتونید شرکت کنید .
منظورتون چی بوده؟
کنکور سراسری نمیشه داد بعد فارغ التحصیلی؟

بازگشت به “آزمونهای مختلف وسوالات متفرقه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 72 مهمان