کارشناسی ارشد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: کارشناسی ارشد

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 26 مرداد 1396, 1:01 pm

سلام
بله تاثیر داره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 13 شهریور 1396, 8:20 am

سوال از: E
سلام خوب هستین با تشکر از کاناله خوبتون... میخواستم بدونم نظرتون درباره ارشد مستقیم برا پسرا چیه؟؟؟خیلیا گفتن اول کاری پیدا کن به قول معروف جا پاتو محکم کن بعد ارشد بده ودوما اینکه اگه ارشد قبول بشیم همزمان با ارشد وبعد از اون میشه تو بیمارستانا کار کرد وتکلیف سذبازی چی میشه؟؟؟ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 13 شهریور 1396, 1:38 pm

سلام
خیلی ممنون
مهم رشته لیسانستونه با ارشد هم میشه کارکرد ولی ارشد بصورت ناپیوستس مستقیم نیست از دیپلم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 14 شهریور 1396, 6:46 am

سوال از: Mehdi
عرض سلام و وقت بخیر به حضور شما سروران گرامی در این موسسه.
بنده مدرک کارشناسی بهداشت حرفه ای از علوم پزشکی تهران در سالهای گذشته دارم.و با توجه به این نکته که بخاطر بالا رفتن سن، استخدام در بخشهای دولتی میسر نیست،و بعبارتی بخش خصوصی بیشتر مد نظرم هست.و امسال در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد در رشته ارشد مدیریت hse قبول شده ام.اگر این را ادامه بدهم بهتر است!؟ یا اینکه با توجه به اینکه کارشناسی گروه علوم پزشکی دارم و مجدد کنکور سراسری بدهم و رشته های پزشکی یا فیزیوتراپی وغیره اگر قبول بشوم.که در دانشگاه های دولتی دارای تسهیلاتی از لحاظ تخفیف شهریه و معادلسازی دروس وجود دارد.یا اینکه دانشگاه آزاد بتونم پزشکی قبول بشم.کدام راه را ادامه بدهم به صلاح من میباشد و میتونم برای خودم بصورت خصوصی موفق تر باشم.لطفا راهنمایی بفرمایید.خیلی متشکرم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 14 شهریور 1396, 4:59 pm

سلام
خیلی ممنون
بله-همه اینها بستگی به سنتون ومحل سکونتتون داره اگر از مدرک ودانش HSE میتونید استفاده کنید برید بهتره رشته خوبیه اگرنه از اول کنکوربدید باتوجه به سنتون هم بدنیست

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 1 مهر 1396, 11:37 am

سوال از: Maryam
سلام.خسته نباشين .يك سوال داشتم ازتونكسايي كه در ازمون دانشگاه ازاد ارشد پزشكي ٩٥ شركت كرده بودن و واجد شرايط طرح هستن و مردود شده بودن ميتونستن تو ازمون ارشد امسال شركت كنند؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 1 مهر 1396, 1:14 pm

سوال از: S.B
سلام.وقت بخیر .سوالی داشتم پاسخ بدید ممنون میشم.من کارشناسی شیلات دارم تصمیم گرفتم برا یکی از رشته های وزارت بهداشت ارشد بدم میشه راهنماییم کنید چه رشته ای میتونم امتحان بدم.تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 1 مهر 1396, 5:40 pm

سلام
نانوتک پزشکی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 1 مهر 1396, 5:42 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Maryam
سلام.خسته نباشين .يك سوال داشتم ازتونكسايي كه در ازمون دانشگاه ازاد ارشد پزشكي ٩٥ شركت كرده بودن و واجد شرايط طرح هستن و مردود شده بودن ميتونستن تو ازمون ارشد امسال شركت كنند؟

سلام
چون واجد شرايط طرح هستن خیربایدطرحتون تمام شه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 15 مهر 1396, 8:21 am

سوال از: "Maryam"
سلام وقت بخیر من کاردانی تجهیزات اتاق عمل و کارشناسی مدیریت پیشگیری از بیماریهای واگیر و غیرواگیر دانشکده علمی کاربردی گذروندم آیا ارشد وزارت بهداشت میتونم شرکت کنم ؟؟؟اگه میتونم چه رشته ای؟؟؟با توجه به این که وزارت بهداشت تایبد تکرده این رشته ها رو و یعنی هیچی فقط هزینه کردیم حالا ارشد امکان ثبت نامش هست برامون؟؟؟

بازگشت به “سوالات طبقه بندی شده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان