کارشناسی ارشد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: کارشناسی ارشد

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 8 آذر 1396, 5:29 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:Behnam
باسلام وخسته نباشین
بنده فارع التحصیل کارشناسی رشته مهندسی اقتصادکشاورزی هستم.میخاستم واسه ارشد کنکور وزارت بهداشت رو بخونم اما نمیدونم چه رشته ای رو میتونم بخونم.لطفا راهنمایی کنین

سلام
بستگی داره جزء کدوم گروه رشته به حساب میاد کشاورزیه ، اقتصاد ...

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 9 آذر 1396, 8:30 am

سوال از: Baran
سلام ممنونم به نظر حضرت عالی من با توجه به رشته کارشناسیم زمین شناسه و ارشدم اقلیم شناسی پایان نامه در زمینه الودگی هوا بوده چه رشته ای از ارشد پزشکی بخونم بهتره من اولین کنکوری که دادم مدارک پزشکی قبول شدم ولی راهنمایی غیر اصولی اطرافیان باعث شد برم زمین شناسی بخونم حالا با اینکه سنم بالاس 37 سال ولی ارزو دارم رشته پزشکی بخونم به نظر شما بهترین رشته که من می تونم شرکت کنم چیه? ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید من زخم عدم مشاوره صحیح رو در زندگی کشیدم و لطمه فراوان خوردم .

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 10 آذر 1396, 6:16 am

سلام
برای گروه پزشکی بهتره برای آزمون کارشناسی شرکت کنید چون هیچ رشته خوبی نمیتونید شرکت کنیدبهترین رشته ها به ترتیب: پرستاری،اتاق عمل،هوشبری،تغذیه،علوم آزمایشگاهی،فیزیوتراپی ، مدیریت خدمات درمانی ، رادیولوژی هست براساس علاقتون میتونید انتخاب کنید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:02 am

سوال از :ایمیل
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر کل محترم.لطفا راهنمایی بفرمایید با کارشناسی حسابداری در چه رشته های از کارشناسی ارشد علوم پزشکی میتوانم شرکت کنم.؟ میگوییند دوره های کارشناسی و یا کارشناسی ارشد بدون ازمون هست که حتی استعداد درخشان نیز نیستند و عذر میخوام با خرید شماره دانشجویی همراهه.ایا واقعیت داره؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:06 am

سوال از: ali
.سلام.ممنون از سایت خوبتون.من اول تیر98درسم تموم میشه و در اصل شهریور فارغ التحصیل میشم.و نمیخوام کنکور 98که اردیبهشت هست رو شرکت کنم.آیا میتونم بدون شروع طرح صبر کنم و 99کنکور بدم؟؟ با توج به اینکه بعد فراغ التحصیلی 1سال فرصت دارم قبل اعزام به خدمت و مشمول شناخته شدن.ممنون میشم جواب بدید.در سایتتون موفق به ثبت نظر نشدم.

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:06 am

سوال از: ƒαнιмє кнαтυη
سلام خسته نباشین،ببخشین من از رشته های وزارت بهداشت کدوم رشته رو انتخاب کنم و امتحان بدم تا بتونم تو اداره ی بهداشت استخدام بشم!؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:14 am

سوال از: Saaraa
سلام خوبین وقت بخیر. ببخشید میخاستم بپرسم منکه کارشناسی جغرافیا برنامه ریزی شهری دارم میتونم ارشد چه رشته هایی میتونم امتحان بدم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:32 am

سوال از: Fatima
سلام.من کارشناسی کشاورزی گرایش باغبانی میخونم. خواستم بدونم واسه ارشد چه رشته هایی از وزارت بهداشت میتونم بخونم؟؟؟ لطفا حتما جواب بدین

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:08 pm

سلام
فقط نانوپزشکی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:09 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از :ایمیل
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیر کل محترم.لطفا راهنمایی بفرمایید با کارشناسی حسابداری در چه رشته های از کارشناسی ارشد علوم پزشکی میتوانم شرکت کنم.؟ میگوییند دوره های کارشناسی و یا کارشناسی ارشد بدون ازمون هست که حتی استعداد درخشان نیز نیستند و عذر میخوام با خرید شماره دانشجویی همراهه.ایا واقعیت داره؟

سلام
مدیریت خدمات درمانی واقتصادبهداشت

بازگشت به “سوالات طبقه بندی شده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان