تردید دارم

farzanehshokri

تردید دارم

پستتوسط farzanehshokri » دو شنبه 23 مرداد 1396, 1:23 pm

سلام من شهریور در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور رشته زیست شناسی فارغ التحصیل میشم سوالم اینه که چه گرایشی از رشته های وزارت بهداشت برای من مناسب تره هم از نظر قبولی هم بازار کار ؟ آیا من چون پیام نور درس خوندم در مصاحبه دکتری به مشکل می خورم ؟ این فکر منو خیلی مشغول خودش کرده اگه واقعا مصاحبه دکتری بهداشت بهم گیر بدن و الکی ردم کنند آیا بهتر نیست که دوباره ارشد سراسری شرکت کنم تا مثلا دانشگاه تهران قبول شم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: تردید دارم

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 23 مرداد 1396, 4:58 pm

سلام
رشته هایی مثل زیست سامانه پزشکی که قبولیشون راحتتره بهتره - بله کارتون سخت میشه-خیر دکتری هم قبول میشید-جضوری مشاوره بشید بهتره

mohammadsharifi

پستتوسط mohammadsharifi » شنبه 11 شهریور 1396, 8:28 am

سلام روز بخیر اگه میشه منو راهنمایی کنید من لیسانس منابع طبیعی دارم و امسال ارشد زیست شرکت کردم و پیام نور بیوشیمی قبول شدم آیا این رشته در پیام نور ارزش داره برم یا سال دیگه سعی کنم تا بهتر قبول بشم ؟ چون اکثر بچه ها میگن دید خوبی نسبت به پیام نور در مصاحبه دکتری نیست سوال دوم اینکه من با لیسانس منابع طبیعی چه رشته هایی از بهداشتو میتونم شرکت کنم ؟ خیلی ممنون

mohammadsharifi

پستتوسط mohammadsharifi » شنبه 11 شهریور 1396, 8:28 am

سلام روز بخیر اگه میشه منو راهنمایی کنید من لیسانس منابع طبیعی دارم و امسال ارشد زیست شرکت کردم و پیام نور بیوشیمی قبول شدم آیا این رشته در پیام نور ارزش داره برم یا سال دیگه سعی کنم تا بهتر قبول بشم ؟ چون اکثر بچه ها میگن دید خوبی نسبت به پیام نور در مصاحبه دکتری نیست سوال دوم اینکه من با لیسانس منابع طبیعی چه رشته هایی از بهداشتو میتونم شرکت کنم ؟ خیلی ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 11 شهریور 1396, 5:08 pm

سلام
بله ولی سال بعدم بخونید بهتره چون ادامش برای دکتری به مشکل میخورید-ارزیابی فناوری سلامت-علوم بهداشتی در تغذیه-ترکیبات دارویی دریایی

mohammadsharifi

پستتوسط mohammadsharifi » یک شنبه 12 شهریور 1396, 4:20 am

خیلی ممنون حالا از این فناوری سلامت و علوم بهداشتی کدوم قبولیش راحت تره ؟ کدوم بازار کار بهتری داره ؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 12 شهریور 1396, 6:30 pm

فناوری راحتتره-دریک سطح اند علوم بهداشتی کمی بهتره

بازگشت به “سوالات طبقه بندی شده”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان