علوم تغذیه

سؤالات تلگرام

Re: علوم تغذیه

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:12 am

سوال از: Azam
سلام خسته نباشین،.من لیسانس تربیت بدنی دارم اگه ارشدوتغذیه بخونم ودوسال طرح روبگذرنم میتونم مطب بزنم؟واسه گذروندن طرح اگه بیمارستان اجازه نده بایدچیکارکنم؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 7:15 am

سوال از: Maziar
سلام.اخیرا فارغ التحصیلان ارشد تغذیه که کارشناسی غیرمرتبط دارن میتونن با گذروندن۳۱ واحد درسی، مجوز نظام پزشکی بگیرن. یعنی دیگه لازم نیست ۳ سال سابقه کار برای مطب زدن داشته باشن؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 8:13 am

سوال از: N
سلام وقت بخیر .ببخشید من لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش شیلات رو دارم .طبق قانون جدیدی که وزارت علوم تعریف کردند برای حذف یک سری از رشته ها در ازمون ارشد و دکتری تغذیه 97 ...من با مشاور صحبت کردم ایشون به من گفتن این رشته ها در وزارت علوم حذف شده , اما در وزارت بهداشت حذف نشده و شما میتونید در ازمون ارشد تغذیه 97 وزارت بهداشت شرکت کنید.میخوام بدونم این قضیه صحت داره یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 23 آذر 1396, 8:24 am

سوال از: S.
سلام ببخشید من کارشناسی تغذیه دارم اگر بخوام دکتری هم تغذیه بخونم،برای ارشد از بین رشته های وزارت علوم چه رشته هایی رو میتونم انتخاب کنم که بتونم PHD رشته خودمو شرکت کنم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 6:33 pm

سلام
فیزیولوژی ورزش

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 6:35 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: N
سلام وقت بخیر .ببخشید من لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش شیلات رو دارم .طبق قانون جدیدی که وزارت علوم تعریف کردند برای حذف یک سری از رشته ها در ازمون ارشد و دکتری تغذیه 97 ...من با مشاور صحبت کردم ایشون به من گفتن این رشته ها در وزارت علوم حذف شده , اما در وزارت بهداشت حذف نشده و شما میتونید در ازمون ارشد تغذیه 97 وزارت بهداشت شرکت کنید.میخوام بدونم این قضیه صحت داره یا نه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
بله فقط در تغذیه تغییرات ایجادشده

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 6:37 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Maziar
سلام.اخیرا فارغ التحصیلان ارشد تغذیه که کارشناسی غیرمرتبط دارن میتونن با گذروندن۳۱ واحد درسی، مجوز نظام پزشکی بگیرن. یعنی دیگه لازم نیست ۳ سال سابقه کار برای مطب زدن داشته باشن؟

سلام
خی البته هنوزاین قوانین جمع بندی ونهایی نشده

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 6:38 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Azam
سلام خسته نباشین،.من لیسانس تربیت بدنی دارم اگه ارشدوتغذیه بخونم ودوسال طرح روبگذرنم میتونم مطب بزنم؟واسه گذروندن طرح اگه بیمارستان اجازه نده بایدچیکارکنم؟

سلام
خیرنمیتونیدشرکت کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 6:44 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: R
سلام.وقت بخيرمن كارشناسي بهداشت عمومي دارم بعد دو سال مطالعه در رشته ارشد تغذيه شركت كردن امسال با اختلاف ما چيز مردود شدم.نميتونم براي ارشد رشته ديگه وقت بزارم.كارمند رسمي بهداشتم.با توجه به مصوبات اخير چيكار كنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام
تغذیه روبخونید بهتره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 23 آذر 1396, 6:45 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: M
سلام ببخشید مزاحم شدم من کارشناسی ارشد مهندسی کشاورزی صنایع غذایی هستم قصد داشتم ارشد علوم تغذیه امتحان بدم امسال ولی گفتن بخشنامه جدید امده که رشته های که کارشناسی غیره مرتبط دارند حتی باگذروندن دروس اختصاصی ودوسال طرح بیمارستان حق مطب زدن ندارند خواستم ببینم صحت دارد؟

سلام
بله درسته

بازگشت به “علوم تغذیه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان