علوم تغذیه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: علوم تغذیه

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 27 خرداد 1396, 2:51 pm

سلام
خیر
خیرآزاد علوم تحقیقات داره
تارتبه200
ترمی7تا8میلیون
8واحد
سپاس
موفق باشید

sahar4

پستتوسط sahar4 » شنبه 3 تیر 1396, 6:24 am

سلام.
من تصمیم دارم کنکور دکترای تغذیه سال آینده شرکت کنم. و برای درس تغذیه جزوه نگرفتم. کراوس 2017 انتشارات حیدری هر دو جلدش رو گرفتم. به اضافه ی کتاب تست تغذیه با پاسخ تشریحی.
آیا برای درس تغذیه همینارو بخونم کفایت میکنه؟ میتونم قطعا قبول بشم؟
اگر نیاز هست مادرن رو ترجمه کنم از قسمت رژیم درمانی کدوم بخشش مهمتره؟ اختلالات دستگاه گوارش، چاقی و دیابت، بیماریهای قلبی،اختلالات اسکلتی مفصلی و....؟
کدوم قسمتای رژیم درمانی رو ترجمه کنم؟ فقط بخشهای مربوط به توصیه های رژیمی را ترجمه کنم یا تعریف و اپیدمیولوژی و.... را هم ترجمه کنم؟

شهره_ویس

پستتوسط شهره_ویس » شنبه 3 تیر 1396, 1:00 pm

سلام خسته نباشید ...بخشید میشه یکم راجع به رشته شیمی دارویی اطلاعات بدین?? مثلا واسه قبولی وزارت بهداشت میانگین درصدهام باید چند باشه?? و اینکه چقدر متقاضی داره واسه امسال?? و اینکه از این رشته اگه روزانه فارغ تحصیل شم با معدل بالای 17 امیدی هست که برای phd بتونم روزانه نانو تکنولوژی دارویی بخونم?

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 3 تیر 1396, 1:18 pm

سوال از: ؟؟؟
سلام. وقت بخیر. ممنون میشم راهنمایی کنید.من لیسانس مهندسی شیمی،صنایع غذایی دارم. ارشد کشاورزی صنایع غذایی.... ایا میتونم در کنکور ارشد تغذیه شرکت کنم? با توجه ب تغییراتی ک ایجاد شده و رشته ها رو محدود کردن.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 4 تیر 1396, 6:19 pm

سلام
بله میتونید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 4 تیر 1396, 6:22 pm

شهره_ویس نوشته شده:سلام خسته نباشید ...بخشید میشه یکم راجع به رشته شیمی دارویی اطلاعات بدین?? مثلا واسه قبولی وزارت بهداشت میانگین درصدهام باید چند باشه?? و اینکه چقدر متقاضی داره واسه امسال?? و اینکه از این رشته اگه روزانه فارغ تحصیل شم با معدل بالای 17 امیدی هست که برای phd بتونم روزانه نانو تکنولوژی دارویی بخونم?

سلام
میانگین درصدها باید 50به بالا باشه-400نفر-بله میتونید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 4 تیر 1396, 6:26 pm

sahar4 نوشته شده:سلام.
من تصمیم دارم کنکور دکترای تغذیه سال آینده شرکت کنم. و برای درس تغذیه جزوه نگرفتم. کراوس 2017 انتشارات حیدری هر دو جلدش رو گرفتم. به اضافه ی کتاب تست تغذیه با پاسخ تشریحی.
آیا برای درس تغذیه همینارو بخونم کفایت میکنه؟ میتونم قطعا قبول بشم؟
اگر نیاز هست مادرن رو ترجمه کنم از قسمت رژیم درمانی کدوم بخشش مهمتره؟ اختلالات دستگاه گوارش، چاقی و دیابت، بیماریهای قلبی،اختلالات اسکلتی مفصلی و....؟
کدوم قسمتای رژیم درمانی رو ترجمه کنم؟ فقط بخشهای مربوط به توصیه های رژیمی را ترجمه کنم یا تعریف و اپیدمیولوژی و.... را هم ترجمه کنم؟

سلام
بله کافیه البته مادرن هم حتما بخونید- ترجمش هم هست همشوبخونیدبهتره

sahar4

پستتوسط sahar4 » چهار شنبه 7 تیر 1396, 3:22 am

با سلام. من یه ترجمه از مادرن دیدم که همش ترجمه شده بود بجز قسمت رژیم درمانی. لطف میکنید ترجمه مادرن که رژیم درمانی رو هم داره به من معرفی کنید؟ از کدوم انتشارات هست؟
بدون خوندن مادرن قبول نمیشم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 7 تیر 1396, 6:12 am

سلام
تغذیه اسایشوهم بخونید کافیه
بهتره اونم بخونید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 7 تیر 1396, 12:26 pm

سوال از: SaRa
سلام وقتتون بخیر. با لیسانس مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی و ارشد مهندسی کشاورزی رشته صنایع غذایی کدوم گرایشهای تغذیه رو میشه برا کنکور ارشد شرکت کرد? و شانس قبولیش چقدر هس?

بازگشت به “علوم تغذیه”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان