پرستاري

سؤالات تلگرام

Re: پرستاري

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 6 خرداد 1396, 6:59 am

سوال از: ....
با سلام.خسته نباشید.آیا برای استخدام در رشته پرستاری شرط سنی میخواد؟ من فوق لیسانس شیمی دارم و متولد 63 هستم میخواستم بدونم اگه برای پرستاری بخونم می تونم استخدام رسمی شم.گذروندن طرح برای این رشته اجباریه؟ یعنی چون دروس عمومی که تو دروه کارشناسی گذروندم برای این رشته معادل سازی میشه اگه تو دو سال این رشته رو تو دانشگاه تموم کنم و طرح هم نگذرونم می تونم استخدام شم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 6 خرداد 1396, 7:13 am

سلام
خیر-بله میتونید-بله - درحین دانشجویی هم میتونیید کارکنید ولی معمولا معادل سازی نمیکنند واحداتونو مخصوصا اگرآزاد قبول شید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 7 خرداد 1396, 8:32 am

سوال از: Vahab
سلام خسته نباشید .ببخشن اگه اطلاعاتی درمورد ارشد پرستارنظامی دارین برام بفرستین اینکه تخت کدوم سازمانه و نمونه کارنامه قبولی ممنون

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 7 خرداد 1396, 8:35 am

سوال از: $€ P! D£
یه سوال خیلی مهم دارم ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید.نامزد من دانشجوی ترم۳ پرستاری هست، گرایش سلامت جامعه در دانشگاه آزاد خوراسگان.میخواد برای دکتری سال آینده اقدام کند،کارمند رسمی اورژانس ۱۱۵ هست و ۹سال سابقه کار داره.هیچ مقاله علمی و مدرک زبان نداره.ایا با این وجود احتمال قبولی در دانشگاه سراسری داره؟کدام گرایش برای دکتری بهتر هست؟که بعد از فارغ تحصیلی بتونه عضو هیات علمی دانشگاه بشه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 7 خرداد 1396, 7:24 pm

سلامت دربلایا مناسبترین رشتست وراحت قول میشن

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 7 خرداد 1396, 7:27 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Vahab
سلام خسته نباشید .ببخشن اگه اطلاعاتی درمورد ارشد پرستارنظامی دارین برام بفرستین اینکه تخت کدوم سازمانه و نمونه کارنامه قبولی ممنون

سلام
بیشترپذیرشش برای دانشگاههای نظامیه ونمونه کارنامه هاش هم توسایت هست اگرهم نبود گرایشهای دیگرهم مثل همین رشته است
http://mui.ir/?page=karname94&cat=karname94

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 11 خرداد 1396, 11:14 am

سوال از: mehrdad n
با سلام ایا موسسه معین در حال حاضر نیز کلاس های امادگی RN بر گزار می کند؟ هزینه کلاس ها چقدر است و اساتید مربوطه کدامند؟ ایا این امکان وجود دارد که با مدرک RN برای کار به خارج از کشور رفت و بعد از اشتغال به کار رشته مثل پزشکی یا دندان را ادامه داد؟(استرالیا،امریکا یا کانادا)

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 11 خرداد 1396, 11:34 am

سوال از: صبا
سلام وقت بخیرمن لیسانس پرستاری دارم ۳۶سالمه وبدلیل علاقه نداشتن به کارم بعدپایان طرحم کارنکردم. معدلم بالابودوعلاقه ی زیادی به تدریس دارم میشه راهنماییم کنیدبدونم چه رشته هایی باداشتن فوق لیسانس میتونم تدریس کنم.

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 11 خرداد 1396, 11:39 am

سوال از: m.m
سلام .من دانشجوی فارغ التحصیل رشته پرستاری دانشگاه ازاد هستم ، که هنوز اقدام به طرح نکردم. من قصد دارم که برای کنکور ۹۶_۹۷ برای پزشکی کنکور بدم و در کنارش هم از مهر۹۶ وارد طرح پرستاری ام بشم. سوالم این هست که آیا این امکان وجود داره که من در کنار گذروندن طرح پرستاری ام ، کنکور پزشکی بدم و در صورت قبولی هردو رو هم زمان ادامه بدم ؟ مشکلی نداره ؟!

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 12 خرداد 1396, 10:23 am

سلام
بله اگرباکلاسهاتون تداخلی نداشته باشه مشکلی نیست

بازگشت به “مجموعه پرستاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان