پرستاري

سؤالات تلگرام

Re: پرستاري

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 19 مهر 1395, 2:02 pm

سوال از : nurse mahdieh
میشه راهنماییم کنین بین گرایش های ارشد پرستاری کدام گرایش تا دکتری امکان ادامه تحصیلش هست و اینکه هم میتونیم تو بالین کار کنیم هم عضو هئیت علمی بشیم و هم اینکه از نظر مالی تامین باشیم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 19 مهر 1395, 5:49 pm

گرایشهای پرستاری تفاوتی باهم ندارند و همه این قابلیتهای مورد نظر شمارودارند

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 22 مهر 1395, 8:35 am

سوال از: nurse mahdieh
من دانشجوی ترم چهار پرستاری ام.دوسال هم کنکور دادم .بنظرتون اگه آزمون لیسانس به پزشکی بدم راحتتره یا دوباره کنکور بدم؟من دانشگاه دولتی قبول نشدم آزاد میخونم اگه لیسانس به پزشکی رو قبول بشم ان شاءالله،باید هزینه پرداخت کنم؟آیا مقاله نویسی و کار های پژوهشی در قبولی این ازمون تاثیر داره؟سوال دیگه م اینه که با مدرک پرستاری جذب تو کشورهای خارجه خیلی راحته.کدوم کشور از نظر حجاب هم برامون ممنوعیت ایجاد نمیکنند؟؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 22 مهر 1395, 8:41 am

سوال از: Maryam shagan
سلام خسته نباشید،کارشناس پرستاری هستم علاقه زیادی به رشته داروسازی دارم،میخواستم بدونم باید از ابتدا کنکور بدم یا میتونم با ورود به ارشد رشته ای دیگه به دکتری داروسازی برسم؟؟اگه امکانش هست چه رشته ای؟؟و اینکه مدرکمون با بچه هایی که از اول دارو خوندن فرق میکنه یا نه؟؟با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 5:06 am

سلام
بله سم شناسی- فقط داروخانه نمیشه تاسیس کرد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 5:20 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: nurse mahdieh
من دانشجوی ترم چهار پرستاری ام.دوسال هم کنکور دادم .بنظرتون اگه آزمون لیسانس به پزشکی بدم راحتتره یا دوباره کنکور بدم؟من دانشگاه دولتی قبول نشدم آزاد میخونم اگه لیسانس به پزشکی رو قبول بشم ان شاءالله،باید هزینه پرداخت کنم؟آیا مقاله نویسی و کار های پژوهشی در قبولی این ازمون تاثیر داره؟سوال دیگه م اینه که با مدرک پرستاری جذب تو کشورهای خارجه خیلی راحته.کدوم کشور از نظر حجاب هم برامون ممنوعیت ایجاد نمیکنند؟؟

آزمون لیسانس به پزشکی بهتره -خیر هزینه نداره-بله ولی نه خیلی مهم آزمون کتبیه-فقط کشورهای عربی و اسلامی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 5:53 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از : kia
سلام کارشناس محترم من کارشناس پرستاری بودم و در اورژانس ۱۱۵ شاغل هستم.ارشد اموزش پزشکی خوندم ولی در محیط کاری ام نه از نظر ارتقای شغلی و نه حقوقی هیچ تاثیری نداشت.به نظر شما برای دکترا چه رشته ای رو بخونم که یا در فیلد کاری ام تاثیر داشته باشه یا در غیر اینصورت در خارج از محیط شغلی ام بازار کار داشته باشه؟؟با تشکر از راهنمایی شما

سلام
سلامت دربلایا

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » جمعه 23 مهر 1395, 10:44 am

سوال از : reza g
سلام من ترم هفت می خوام ارشد پرستاری امتحان بزنم می تونم؟ یا باید ترم هشت باشم خواهشا پاسخ بدین خیلی برام مهمه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » جمعه 23 مهر 1395, 10:44 am

سوال از :SD
سلام من کارشناس هوشبری هستم میخواستم برای سال آینده منابع کارشناسی ارشد پرستاری مراقبتهای ویژه وضریبهاشونو براساس آخرین تصمیم گیری بدونم که شروع کنم به خواندن وتهیه کتب.لطفا مرا راهنمایی بفرمایید متشکرم .

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 6:30 pm

سلام
ضرایب تغییری نکرده داخلی جراحی ضریبش 4 هست مابقی 2

بازگشت به “مجموعه پرستاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان