علوم آزمایشگاهی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: علوم آزمایشگاهی

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 3 آذر 1396, 10:26 am

سلام
بیوتک پزشکی ونانو تک دارویی وپزشکیومیتونیدشرکت کنید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 4 آذر 1396, 7:01 am

سوال از: VAHIDism
سلام ببخشید من عاشق کار توی آزمایشگاه بودم ولی متاسفانه رتبه کنکورم متناسب با رشته علوم آزمایشگاهی نبود میخواستم ببینم برای تکمیل ظرفیت بین بیوتک ملایر و زیست جانوری کرج و میکروبیولوژی ملایر و مهندسی تولیدات ژنتیک گیاهی کدوم انتخاب کنم میتونم برا ارشد شاخه ای ادامه بدم که کار توی آزمایشگاه داشته باشه و بازار کار خوبی داشته باشه؟مثل هماتولوژی و ژنتیک انسانی ... کلا بین زیست گیاهی و زیست جانوری و بیوتک و میکروب و مهندسی تولیدات ژنتیک گیاهی کدوم بهتره از نظر بازار کار و راحتی قبولی برای ارشد ژنتیک انسانی و ادامه تحصیل توی ارشد.. ممنون.. اخه یکی از اقوام زیست عمومی شیراز خونده همش بهم میگه ادامه نده بیکار میشی و آخرش هیچی کار نیست کلی ناامیدم کرده، حق با اونه؟ ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 6 آذر 1396, 5:50 am

سلام
از اول کنکور بدید بهتره رشته هایی مثل پرستاری،اتاق عمل،هوشبری،تغذیه،علوم آزمایشگاهی،فیزیوتراپی ، مدیریت خدمات درمانی ، رادیولوژی خوبن نه این رشته ها -بیوتک بهترازاونهای دیگست

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 8 آذر 1396, 2:40 pm

سوال از: HöMÂYoÜN:arrow
عرض سلام و خسته نباشید،ببخشید من کاردانی دامپزشکی و کارشناسی علوم ازمایشگاهی دامپزشکی دانشگاه ازاد خوندم.میخواستم بدونم که ارشد باکتری شناسی تایید میکنید بازار کار داره؟و ادامه تحصیل در مقطع دکتری چ گرایش هایی داره از رشته کارشناسی باکتری شناسی دامپزشکی؟به نظر شما چه رشته ای میتونم برای کارشناسی ارشد و دکتری ادامه بدم تا بتونم آزمایشگاه انسانی بزنم؟؟؟ممنون از پاسختون

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 8 آذر 1396, 2:43 pm

سوال از: محمدعلی دلارامی
با عرض سلام و خسته نباشید.من ارشدم بیوتک کشاورزی هست.الانم برای مقطع دکترا میخوام بیوتک پزشکی بخونم.دوستان میگن وزارت بهداشت تا دو سه سال آینده بیوتک کشاورزی رو میخواد حذف کنه.ایا این خبر صحت داره یا نه با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 8 آذر 1396, 5:24 pm

سلام
خیر

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 27 آذر 1396, 2:43 pm

سوال از: ELLA
سلام. من رشته میکروبیولوژی کارشناسی میخونم. میخواستم بدونم برای ارشد و دکتری چه رشته ای بخونم تا بتونم مجوز تاسیس آزمایشگاه طبی و یا تحقیقاتی بگیرم؟اگر میشه رشترو با نوع ازمایشگاه جدا مشخص کنید. بسیار سپاس گزارم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 27 آذر 1396, 4:00 pm

سلام
میکروب پزشکی
آزمایشگاه جنرال

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 4 بهمن 1396, 11:20 am

سوال از: faramarzi
سلام، وقت شما بخیر .شما در پاسخ به این سوال گفتید که مجوز آزمایشگاه نمیدن .منم لیسانس زیست جانوری هستم و ارشد بیوشیمی(وزارت علوم)، اگه دکتری بیوشیمی بگیرم، برای من هم امکان اخذ مجوز آزمایشگاه نیست؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 4 بهمن 1396, 11:36 am

سوال از: Behrouz
با سلام و خسته نباشید خدمت شما .یه سوال خدمتتون داشتم .با توجه به قوانیم و مصوبات جدید وزارت بهداشت ، میخواستم بدونم کدوم گرایش از رشته های علوم آزمایشگاهی در مقطع ارشد بازار کار بهتری داره و فارغ التحصیل این رشته بدون هیچ قید و شرطی توسط آزمایشگاههای پاتو بیولوژی جذب کار میشه ؟!میکروب شناسی پزشکی ، بیوشیمی بالینی یا هماتولوژی ؟قسمت دوم سوالم که فکر من رو مشغول کرده اینه که فارغ التحصیل کدوم گرایش علوم آزمایشگاهی میتونه مسئول فنی یه آزمایشگاه پاتوبیولوژی باشه ؟!

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان