علوم آزمایشگاهی

سؤالات تلگرام

Re: علوم آزمایشگاهی

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 22 مهر 1397, 8:33 am

سوال از: A
سلام خسته نباشيدمن رشته كارشناسي زيست عمومي بودوارشدم زيست گياهي آزاد.خواستم مجددا ارشدرشته وزارت بهداشت شركت كنم ازبين رشته ها ي وزارت بهداشت كدوم يك موقعيت كاري بهتري داره؟بين هماتووايمني وبيوشيمي كدوم موقعيت كاري بهتروراحت ترميشه قبول شد.باتوجه به اينكه من ارشدم روسال٨٨گرفتم ورشته اي كه بازاركارخوب واحتمال قبولي بيشتري داشته باشم ميخوام چون زمان زيادي گذشته ازمن.بازم ممنونم ازلطفتون كه سريعترجواب بدين

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 22 مهر 1397, 8:41 am

سوال از: Rain
سلام خسته نباشید،من لیسانس زیست شناسی عمومی هستم چون الان واقعا بازار کار نداره میخام واسه ارشد یه رشته ی بخونم که از بازار کارش مطمئن باشم،به نظر شما من میتونم تو رشته هماتو موفق بشم با توجه به سختی درس هاش،و اینکه بین رشته هماتو و ژنتیک پزشکی کدومش برای منی که لیسانسم زیست هستش خوبه؟چون بعدا برای کار حتما رشته لیسانس هم درنظر گرفته میشه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 23 مهر 1397, 6:12 am

سلام
میتونید ولی رقابت شدیده
تو دکتری ژنتیک بهتره تو ارشد هماتو

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 23 مهر 1397, 6:13 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: A
سلام خسته نباشيدمن رشته كارشناسي زيست عمومي بودوارشدم زيست گياهي آزاد.خواستم مجددا ارشدرشته وزارت بهداشت شركت كنم ازبين رشته ها ي وزارت بهداشت كدوم يك موقعيت كاري بهتري داره؟بين هماتووايمني وبيوشيمي كدوم موقعيت كاري بهتروراحت ترميشه قبول شد.باتوجه به اينكه من ارشدم روسال٨٨گرفتم ورشته اي كه بازاركارخوب واحتمال قبولي بيشتري داشته باشم ميخوام چون زمان زيادي گذشته ازمن.بازم ممنونم ازلطفتون كه سريعترجواب بدين

سلام
بیوشیمی بهتره وامکان قبولیتون بیشتره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 23 مهر 1397, 8:44 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Shiwaaaaaaa
من دانشجوی زیست شناسی سلولی مولکولیم گرایش (ژنتیک) مدرک لیسانس دارم.میخواستم واسه ارشد راهنما یی کنید.رشته ی میخوام طرح داشته باشه و زود جذب شم

سلام
هماتو ایمونو تغذیه یابیوشیمی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 23 مهر 1397, 8:46 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Peyman.kzadeh
سلام .من رشتم علوم ازمایشگاهی هست و سربازی رفتم چند بار میتونم کنکور بدم.و دوم اینکه ایا اگه کنکور وزارت علوم رو بدم شامل همون قانون وزارت بهداشت میشم که رشته های طرح اجباری 1 بار میتونن کنکور قبل طرح بدن؟؟؟؟؟با تشکر

سلام
محدودیتی نداره چون سربازی همان طرحه
خیر

leyla za

پستتوسط leyla za » دو شنبه 23 مهر 1397, 3:58 pm

سلام. خسته نباشید ترم 5علوم آزمایشگاهیی هستم. واسه ارشد باتوجه به اینکه ایمنی و هماتو ظرفیت کمه ایا احتمال قبولی توشون در سال اول هست؟؟؟ بیوشیمی باتوجه به اینکه رشته ما شیمی ضعیفی داره ایا توصیه میشه؟؟ و میکروب ایا ارشدش اینده کاری داره؟؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 23 مهر 1397, 6:25 pm

سلام
بله هست
بله بیوشیمی راحتتره و توصیه میشه
بله از همه هم راحتتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 25 مهر 1397, 7:31 am

سوال از: NilL
سلام خسته نباشید .من امسال مهندسی علوم دام قبول شدم و همینطور علوم ازمایشگاهی دامپزشکی .میخواستم بدونم اگه از علوم دام به علوم ازمایشگاهی تغییر رشته بدم ارزش داره یا همین رشته خودم رو ادامه بدم؟؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 25 مهر 1397, 7:54 am

سوال از: ℳaɦsa
سلام خسته نباشید.من سال سوم زیست سلولی مولکولی گرایش ژنتیک آزاد هستم،میخواستم بدونم،درسم هم خوبه،چه دانشگاه و چه دبیرستان،میخواستم بدونم بهتره سال آینده برای ارشد ژنتیک یا هماتو شرکت کنم یا کنکور مجدد برای رشته پزشکی؟کدومش بهتره؟بعضی میگن ادامه دادن فایده آنچنان نداره و الان اکثرا کنکور مجدد میدن،ممنون میشم راهنماییم کنید،در ضمن اینکه درسم هم عالیه.ممنون

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان