علوم آزمایشگاهی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: علوم آزمایشگاهی

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:20 am

سلام
همین خوبه سلولی اول باشه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 19 شهریور 1399, 7:22 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: m
ممنونم بابت پاسختون به سوالم. داخل سایت دیدم. اما من چیزی که فراموش کردم بپرسم و ممنون میشم جواب این هم بدونم. اینکه فرمودید قبول میشم روزانه یا بین الملل منظورتون بود یادم رفته بود اینو بپرسم ؟ و رتبم با سهمیه 5 درصد و بدون سهمیه چند میشه؟ بازم ممنونم از راهنماییتون. (میکروب 35 ویروس شناسی 25 و ایمنی شناسی 25 و زبان 67)

روزانه هم شانس دارید
حدود۹۰

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 22 شهریور 1399, 7:13 am

سوال از: Pari
باعرض سلام وخسته نباشید وبا تشکر از موسسه خوبتون.من چنتا سوال داشتم اگر لطف کنین جواب بدین خیلی ممنون میشم.
۱.من لیسانس وفوق لیسانس میکروبیولوژی هستم ازبین رشته های وزارت بهداشت و وزارت علوم چه رشته ای برای ادامه دادن در مقطع دکتری مناسب هست که بازار کار خوبی داشته باشه؟
۲.ایا فارغ التحصیل میکروبیولوژی دانشگاه ازاد شانس قبولی در رشته انگل شناسی پزشکی مقطع دکتری داره با رزومه دومقاله ویک کتاب درمورد انگل شناسی و معدل الف؟
۳.کتاب درمورد پروبیوتیک ایا در مصاحبه دکتری انگل شناسی پزشکی رزومه به حساب میاد ونمره ای بهش تعلق میگیره یاخیر؟
۴.دکتری انگل شناسی پزشکی کجاها میتونه کار کنه؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 23 شهریور 1399, 7:02 am

سوال از: ok
سلام عذرمیخام ی سوال داشتم.من بااین درصدا شانس قبولی دارم برا زیرگروه ۳ وزارت بهداشت
میکروب۵۲ ویروس۶۴ ایمونو۳۲ انگل۱۲ زبان۴۰ سهمیه ۵درصدم دارم حدود چ رتبه ای میشم بنظرتون؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 23 شهریور 1399, 6:58 pm

سلام
بله
زیر50

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 23 شهریور 1399, 7:05 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Pari
باعرض سلام وخسته نباشید وبا تشکر از موسسه خوبتون.من چنتا سوال داشتم اگر لطف کنین جواب بدین خیلی ممنون میشم.
۱.من لیسانس وفوق لیسانس میکروبیولوژی هستم ازبین رشته های وزارت بهداشت و وزارت علوم چه رشته ای برای ادامه دادن در مقطع دکتری مناسب هست که بازار کار خوبی داشته باشه؟
۲.ایا فارغ التحصیل میکروبیولوژی دانشگاه ازاد شانس قبولی در رشته انگل شناسی پزشکی مقطع دکتری داره با رزومه دومقاله ویک کتاب درمورد انگل شناسی و معدل الف؟
۳.کتاب درمورد پروبیوتیک ایا در مصاحبه دکتری انگل شناسی پزشکی رزومه به حساب میاد ونمره ای بهش تعلق میگیره یاخیر؟
۴.دکتری انگل شناسی پزشکی کجاها میتونه کار کنه؟

سلام
دکتری علوم سلولی مولکولی
بهداشت بیوتک وپزشکی مولکولی
خیر قبول نمیشید
بدون تاییدیه دانشگاه خیر
فقط مرکز تحقیقات

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 25 شهریور 1399, 5:37 am

سوال از: Dashtian_Zahra
سلام وقت بخیر.من دانشجوی ترم ۷ علوم آزمایشگاهی هستم و ترم بعد وارد کارآموزی میشم.از خوندن این رشته ناامید شدم با توجه به بازار کارش ادامه تحصیل در این رشته بهتره یا شرکت مجدد در کنکور برای دندون پزشکی؟چون یکی از اساتیدم پیشنهاد کنکور دوباره برای رشته دندون دادن.کدوم یک از رشته های علوم آزمایشگاهی از نظر آینده شغلی و درآمد و هیئت علمی شدن مناسب تره ؟حقوق ارشد و دکتری هماتولوژی چقدره؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 26 شهریور 1399, 7:36 am

سوال از: Ho3in
حدود رتبه در رشته ویروس شناسی با درصدهای زیر؟باکتری 13 قارچ 0 ویروس 70 ایمنی 53 انگل 41 زیست 37 زبان 59

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 27 شهریور 1399, 7:09 am

زیر۱۰

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 27 شهریور 1399, 7:20 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Dashtian_Zahra
سلام وقت بخیر.من دانشجوی ترم ۷ علوم آزمایشگاهی هستم و ترم بعد وارد کارآموزی میشم.از خوندن این رشته ناامید شدم با توجه به بازار کارش ادامه تحصیل در این رشته بهتره یا شرکت مجدد در کنکور برای دندون پزشکی؟چون یکی از اساتیدم پیشنهاد کنکور دوباره برای رشته دندون دادن.کدوم یک از رشته های علوم آزمایشگاهی از نظر آینده شغلی و درآمد و هیئت علمی شدن مناسب تره ؟حقوق ارشد و دکتری هماتولوژی چقدره؟

سلام
گزینه بدی نیست ولی قبولیش سخته
خون شناسی مناسبترینه
ارشد۵ ودکتری ۱۰ میلیون

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان