علوم آزمایشگاهی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: علوم آزمایشگاهی

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 8 دی 1395, 7:24 pm

سلام
خیرنمیتونید-ایمنولوژی میتونید شرکت کنید منابعشو ازلینک زیرمیتونید بردارید
http://phdpezeshki.com/masters/laborato ... ology.html

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 14 دی 1395, 12:01 pm

سوال از: Yahoo
سلام خسته نباشید من فوق لیسانم زیست گیاهی هست(موضوع پایان نامه ام :بررسی عوامل اکولوژیکی و بررسی تنوع ژنتیکی یه گونه گیاهی)..میخواستم ببینم اگر برای دکترای بیوتکنولوژی شرکت کنم باتوجه به سهم50درصدی مصاحبه شانس قبولی دارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 14 دی 1395, 6:26 pm

سلام
بهتره رشته دیگری بخونید این رشته قبولیش سخته

تیدی

زیست

پستتوسط تیدی » شنبه 18 دی 1395, 3:50 pm

سلام مجدد در رابطه با اینکه فرموده بودین باتوجه به رشته ام(زیست گیاهی)قبولیم در دکتری بیوتکنو سخته؛چه رشته هایی از وزارت بهداشت رو پیشنهادمیکنید که امکان قبولیش بالا باشه برای من
دوم اینکه حتی اگر در آزمون کتبی نمره بالایی بیارم بازهم امکانپذیر نیست؟منظورم اینه که شما از لحظ قسمت مشاحبه میفرمایین قبولیش سخته با کتبی...متشکرم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 18 دی 1395, 6:39 pm

سلام
مهندسی بافت بهتره-خیر هردوش

Alinnnnnn

پستتوسط Alinnnnnn » شنبه 18 دی 1395, 9:38 pm

سلام برای بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت درس زیست کتاب مصطفی عبادی ودرس شیمی الی کتاب دکترنادری کفایت میکنه؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 19 دی 1395, 5:51 pm

سلام
بله کافیه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 26 دی 1395, 7:51 am

سوال از: **** ****,
سلام وعرض ادب
من در رشته مهندسي شيمي صنايع غذايي مدرك كارشناسي گرفتم دراين رشته تحصيلي در مقطع كارشناسي ارشد مهندسي شيمي گرايش بيوتكنولوژي امكان پذير هست اما با اين گرايش ميتوان در مكان هاي ازمايشگاهي مثل رويان...مشغول به كارشد؟من خيلي علاقه دارم به نوعي با شاخه هاي دارويي پزشكي مرتبط شود لطفا بنده را راهنمايي فرماييد.امكان پذير هست با اين مدرك دررشته بيوتكنولوژي پزشكي تحصيل كرد ودر مقطع دكترا رشته بيوتكنولوژي پزشكي داريم؟در دفترچه وزارت بهداشت امكان پذيرهست در رشته نانوتكنولوژي پزشكي تحصيل كرد اين رشته به چه صورت آينده دارد؟ضمنا"درمقطع دكترا با رشته بيوتكنولوژي دارويي ميتوان در موسسه هاي ازمايشگاهي فوق الذكر مشغول شد ؟باتوجه به اينكه رشته رياضي بوده و بعد هم مهندسي اطلاعات كافي نداشته و خواهشمندم مبسوط راهنمايي فرماييد.با سپاس و احترام

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 27 دی 1395, 6:03 am

سلام
خیر نمیشه- خیر بهتره مجموعه زیست شرکت کنید گرایش بیوشیمی تابرای دکتری رشته های مختلف پزشکیو شرکت کنید-نانو هم خوبه - آزمایشگاه نمیشه شرکتها وکارخانجات دارویی میشه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 27 دی 1395, 11:20 am

سوال از : Nikoo
سلام.ببخشید من ارشد بیوتکنولوژی میکروبی دارم.و نمیخوام کنکور دکترا تخصصی شرکت کنم.میخواستم دوباره کنکور سراسری بدم. و یکی از سه رشته دکترا حرفه ای رو به جای دکترا تخصصی بخونم میشه راهنماییم کنید که رشته خودم رو ادامه بدم بهتره یا دوباره کنکور بدم؟ در ضمن من به رشته بیوتکنولوژی پزشکی علاقه دارم. ولی درآمد برام مهمه. ممنون میشم راهنمایی کنید

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان