بیوشیمی بالینی

سؤالات تلگرام

Re: بیوشیمی بالینی

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 20 اسفند 1396, 11:13 am

سوال از: Sami
سلام ببخشید من کارشناسی مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی خوندم حدود سه سال فارق التحصیل شدم اما بدلیل اوضاع بدکار بیکارم.میخواستم ارشد تو یه رشته وزارت بهداشت شرکت کنم.اگه تطابق واحد بدم و کارشناسی شیمی محض یا کاربردی بخونم میتونم ارشد بیوشیمی بالینی شرکت کنم؟؟؟؟ از لحاظ موقعیت کاری خوبه؟؟ چه رشته دیگه ای میتونم با شیمی شرکت کنم که با مشکل بازار کار روبه رو نشم؟؟؟واینکه ارشدبیوشیمی بالینی بخونم با محدودیت کار نسبت به علوم ازمایشگاهی روبه رو نمیشم و چون رشتم شیمی بوده میتونم وارد ازمایشگاه بشم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 20 اسفند 1396, 12:05 pm

سوال از: S
سلام اگرممکنه چندتا ازکارنامه قبول شدگان دکتری بیوشیمی بالینی رو بزارید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 20 اسفند 1396, 6:27 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Sami
سلام ببخشید من کارشناسی مهندسی تکنولوژی صنایع شیمیایی خوندم حدود سه سال فارق التحصیل شدم اما بدلیل اوضاع بدکار بیکارم.میخواستم ارشد تو یه رشته وزارت بهداشت شرکت کنم.اگه تطابق واحد بدم و کارشناسی شیمی محض یا کاربردی بخونم میتونم ارشد بیوشیمی بالینی شرکت کنم؟؟؟؟ از لحاظ موقعیت کاری خوبه؟؟ چه رشته دیگه ای میتونم با شیمی شرکت کنم که با مشکل بازار کار روبه رو نشم؟؟؟واینکه ارشدبیوشیمی بالینی بخونم با محدودیت کار نسبت به علوم ازمایشگاهی روبه رو نمیشم و چون رشتم شیمی بوده میتونم وارد ازمایشگاه بشم

سلام
خیرنمیتونید-مهندسی پزشکیومیتونید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 23 اسفند 1396, 12:11 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: S
سلام اگرممکنه چندتا ازکارنامه قبول شدگان دکتری بیوشیمی بالینی رو بزارید

سلام
رتبه 26 بيوشيمي باليني ايران مصاحبه 23.1376 بيوشيمي عمومي ساختماني 84.7416 متابوليسم واختلالات ان 81.3450 فيزيولوژي عمومي 86.3022

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 26 اسفند 1396, 7:50 am

سوال از: M
با سلام وخسته نباشید به اعضای فعال موسسه معین بنده دانشجوی رشته مهندسی شیمی درترم 3 میباشم میخواستم نظرات شما را در خصوص تصمیم جدی و سرنوشت ساز خود بدانم بنده در شرف تغییر رشته خود به رشته بیو شیمی بالینی هستم. سوالاتی که برام پیش اومده این است ک ایا میشه تغییر رشته داد و این که دروسی که در ارشد بیو شیمی باید امتحان داد کدوم دروس هستن اگر راهنمایی ام کنید ممنون میشم چون مسئله سرنوشت مطرح است. باتشکر.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 1 فروردین 1397, 4:49 pm

سلام
نمیتونید دررشته بیو شیمی بالینی شرکت کنید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 27 فروردین 1397, 7:18 am

سوال از: ...
باسلام خدمت مشاورعزیز.برای فارغ التحصیل شیمی رشته بیوشیمی بهتره یا سم شناسی پزشکی؟!!تشکر ازبابت پاسخهای قبلیتون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 27 فروردین 1397, 8:19 am

سلام
بیوشیمی بالینی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 15 اردیبهشت 1397, 1:43 pm

سوال از: Maryam
با سلام و وقت بخير خدمت شما مشاورين محترم موسسه معين ببخشيد من كارشناسي شيمي كاربردي دارم و ارشد دوست دارم رشته اي بروم كه موقعيت كاري خوبي داشته باشم از انجا كه ٢٩سال دارم فرصتي براي برگشت نيست و خيلي سر در گمم خواهش مي كنم يك رشته ي خوب از همين زير شاخه هاي وزارت بهداشت كه بتوانم شركت كنم را به من معرفي كنين
ممنون از شما

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 15 اردیبهشت 1397, 1:46 pm

سوال از: Amirhosein
باسلام وعرض ادب بنده فارغ التحصیل رشته علوم ازمایشگاهی ازدانشگاه تهران هستم والان بعدازخدمت سربازی تصمیم به درس خوندن گرفتم ولی دچارسردرگمی شدید شدم که ایا ارشدشرکت کنم یادوباره ازاول کنکوربدم؟وایا باPhdرشته بیوشیمی بالینی چکارمیتونم بکنم اگرقصدم ارشد ودکتری باشه؟ممنون

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 11 مهمان