بیوشیمی بالینی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: بیوشیمی بالینی

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 20 شهریور 1399, 4:28 pm

تهران هم شانس داريد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 20 شهریور 1399, 4:30 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: arman
با عرض سلام و خسته نباشید.می خواستم بدونم با درصد های بیولوژی( سلولی مولکولی) ۷۳ ، بیوشیمی ۳۳ ، زبان ۵۶ و میکروب صفر ، ارشد بیوتکنولوژی پزشکی قبول می شوم یا خیر ؟ و رتبه در چه حدودی می شه ؟

سلام
بله
توبيوتك ٦٠

شیما ستوده

پستتوسط شیما ستوده » یک شنبه 23 شهریور 1399, 12:05 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Zahra
از اینکه دوباره مزاحمتون میشم عذر میخوام. به نظر شما چه دانشگاههایی میتونم قبول بشم ؟ دانشگاههای تهران یا شهرستانها؟ به این سوالم هم پاسخ بدید ممنون میشم.( رشته بیوشیمی بالینی با درصدهای۵۵ و ۶۰ و استعداد ۲۰ درصد. برای رزومه هم ۶ تا مقاله دارم که تو یکی با ایمپکت ۳ نفراول ودر بقیه که اکثراIsiهستن نفر اول نیستم.)

سلام زهرا جان، شما برای قبولی در دانشگاه های تهران باید میانگین دروست بالای ۶۰ باشه، الان میانگین شما ۵۲ هست. شما ممکنه دانشگاه های شهرستان رو بیارید

شیما ستوده

پستتوسط شیما ستوده » یک شنبه 23 شهریور 1399, 12:06 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Zahra
از اینکه دوباره مزاحمتون میشم عذر میخوام. به نظر شما چه دانشگاههایی میتونم قبول بشم ؟ دانشگاههای تهران یا شهرستانها؟ به این سوالم هم پاسخ بدید ممنون میشم.( رشته بیوشیمی بالینی با درصدهای۵۵ و ۶۰ و استعداد ۲۰ درصد. برای رزومه هم ۶ تا مقاله دارم که تو یکی با ایمپکت ۳ نفراول ودر بقیه که اکثراIsiهستن نفر اول نیستم.)

سلام زهرا جان، شما برای قبولی در دانشگاه های تهران باید میانگین دروست بالای ۶۰ باشه، الان میانگین شما ۵۲ هست. شما ممکنه دانشگاه های شهرستان رو بیارید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 26 شهریور 1399, 7:29 am

سوال از: SARA
سلام من دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع غذایی(کشاورزی) هستم میخواستم بدونم اگه ارشد و دکترا مو بیوشیمی بالینی بخونم میتونم جذب هئیت علمی دانشگاه های علوم پزشکی (سراسری و ازاد) درصورتی که رزومه ی خوبی داشته باشم بشم? یا چون کارشناسی م نامرتبط و زیر نظر وزارت علومه این امکان وجود نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 26 شهریور 1399, 7:37 am

سوال از: shahin
سلام وقت بخیر با درصدای زیر چه رتبه ای رو در ارشد بیوشیمی بالینی تخمین میزنین. بیوشیمی ۶۱ سلولی مولکولی ۶۳ زبان ۵۲ شیمی ۲۰ روزانه و شهریه پرداز قبول خواهد شد قطعا؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 27 شهریور 1399, 7:36 am

سلام
حدود ۲۸۰ تو مجموعه
بله قطعا

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 27 شهریور 1399, 7:38 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: SARA
سلام من دانشجوی ترم آخر مهندسی صنایع غذایی(کشاورزی) هستم میخواستم بدونم اگه ارشد و دکترا مو بیوشیمی بالینی بخونم میتونم جذب هئیت علمی دانشگاه های علوم پزشکی (سراسری و ازاد) درصورتی که رزومه ی خوبی داشته باشم بشم? یا چون کارشناسی م نامرتبط و زیر نظر وزارت علومه این امکان وجود نداره

سلام
بله میتونید
خیر ربطی نداره

Rose31

پستتوسط Rose31 » پنج شنبه 27 شهریور 1399, 1:32 pm

سلام با درصدای بیوشیمی ۴۷% زیست ۳۸% شیمی ۱۱% زبان ۶۰% و سهمیه استعداد درخشان ۱۰% رتبم چند میشه؟ امکان قبولی روزانه در دانشگاه وجود داره؟ اگه امکان قبولی هست چه شهرهایی؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 28 شهریور 1399, 4:34 pm

سلام
حدود 500
خیر

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان