بیوشیمی بالینی

سؤالات تلگرام

Re: بیوشیمی بالینی

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 2 خرداد 1397, 6:34 am

سوال از: Marzieh
سلام وقت به خیر بنده لیسانس شیمی دارویی دارم میخواستم بپرسم برای ارشد همین شیمی دارویی رو بخونم بهتره یا برم بیوشیمی بالینی یا فیتوشیمی یا نانوشیمی؟؟و اینکه چه منابعی رو باید برای ارشدشون بخونم و سوال بعد این که چه رتبه هایی مورد نیاز هستش؟؟و سوال اخر این که بازار کار کدومشون بهتره ؟؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 2 خرداد 1397, 6:39 am

سوال از: elinaz
سلام خسته نباشید,من ترم دوم دامپزشکیم خودم بخاطر علاقه ی زیادی ک ب بیوشیمی دارم تصمیم دارم برای ارشد بیوشیمی بخونم اما با توجه ب فکرای مسمومی ک اطرافم هست درباره ی بازارکار این رشته ب ذهنم رسیده ک مجددا در کنکور سراسری شرکت کنم ,میخواستم بدونم با توجه ب بازار کار بیوشیمی بنظر شما من از اول کنکور بدم یا همون وقتو بزارم برای ارشد بیوشیمی بخونم ؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 2 خرداد 1397, 3:40 pm

سلام
اگرسنتون کمه بله از اول کنکوربدیدهم خوبه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 2 خرداد 1397, 3:42 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Marzieh
سلام وقت به خیر بنده لیسانس شیمی دارویی دارم میخواستم بپرسم برای ارشد همین شیمی دارویی رو بخونم بهتره یا برم بیوشیمی بالینی یا فیتوشیمی یا نانوشیمی؟؟و اینکه چه منابعی رو باید برای ارشدشون بخونم و سوال بعد این که چه رتبه هایی مورد نیاز هستش؟؟و سوال اخر این که بازار کار کدومشون بهتره ؟؟

سلام
بیوشیمی بالینی بهتره- رتبه زیر200- بیوشیمی بالینی بهتره لینک منابع :
http://www.phdpezeshki.com/masters/labo ... istry.html

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 5 خرداد 1397, 11:06 am

سوال از: Motahare
نگاه کردم جز سم شناسی و بیوشیمی چیز دیگه ای نمیشه...واسم بیوشیمی جالب بود.منتها هم در استان گیلان نداره هم اینکه خیلی کم میگیره...تو درس های کنکورش شیمیش خیلی اسونه .و اینکه اگه من ارشد شیمی بخونم و مثلا دکترا داروسازی هسته ای برم موفقیت آمیز هست؟ یا مثلا ارشد زیست بخونم دکتراش گرایش های بیشتری بشه رفت؟ یا اینکه بیوشیمی پایه مناسب هست؟
مممون میشم از راهنماییتون.من خیلی درس خون بودم اما سال کنکورم خیلی بداوردم ...و دیگه انگیزه و اعتماد بنفسمو از دست دادم ممنون از شما

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 5 خرداد 1397, 2:48 pm

بهتره از الان وارد پزشکی بشید برای امتیاز بیشتر درمصاحبه دکترا داروسازی هسته ای نمیتونید شرکت کنید
رشته های پزشکی بخونید بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 13 خرداد 1397, 1:23 pm

سوال از:
[2:54:23 PM] Farshid:
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با رتبه ۱۵۷ ارشد مجموعه زیست رشته بیوشیمی کدوم دانشکاه میشه قبول شد؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 13 خرداد 1397, 1:51 pm

سلام
شبانه تهران دولتی شهرستان

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 19 خرداد 1397, 11:43 am

سوال از:ایمیل
سلام.میخواستم بدونم با نمره 38 برای بیوشیمی بالینی و با توجه به آنکه 70 درصد آخرین فرد دعوت به مصاحبه برای من کافیه (سهمیه پنج درصد ایثارگری دارم) یعنی من هیچ شانسی برای دعوت به مصاحبه ندارم؟ پس اون موقع کسیکه میانگین درصدهاش 55 یا 58 هست در سهمیه آزاد دعوت به مصاحبه نمیشه؟ ولی سالهای قبل که با این درصدها دعوت به مصاحبه میشدند تازه اون موقع زیست و استعدادم نبود که شش ماه قبل یه دفعه ای اضافه بشه.بالاخره امسال فرمت آزمون ما عوض شده بود.و این نمره خام هستش ممکنه ترازم و با کلید نهایی درصدهام ازینم بالاتر بره.لطفا راهنماییم کنید.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 19 خرداد 1397, 5:16 pm

سلام
خیر شانس ندارید
انشالله که همینطورباشه

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان