ایمنی شناسی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: ایمنی شناسی

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 20 شهریور 1395, 1:32 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سلام وقتتون بخیر.یه سوالی داشتم از حضورتون. میخام بدونم بازار کار نانوتکنولوژی پزشکی بهتره یا ایمنی شناسی پزشکی.؟البته واسه دکتری، چون واسه ارشدش که امیدی به کارنیست.من لیسانس کشاورزی دارم وتنها رشته ای که در ارشد وزارت بهداشت میتونم شرکت کنم نانوپزشکی هست.خودم ایمنی شناسیرو دوست دارم که نظرم این بود که ارشد، زیست علوم جانوری بخونم ودکتری ایمنی شناسی.ولی میخام بدونم اگه از همین ارشد با توجه به بازار کارنانو، وارد وزارت بهداشت بشم بهتره یانه. ببخشید اگه متن طولانی شد اخه واقعا کسیو نداشتم که راهنماییم کنه. مرسی از لطفتون

سلام ‌
ایمنی بهتره-این کارونکنید بهتره همان نانو رابخونید-بله بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » جمعه 2 مهر 1395, 6:17 am

سوال از: قلب
سلام.من ترم آخر میکروبیولوژی هستم میخواستم ازتون بپرسم که با توجه به سختی قبولی در دو رشته ایمونو و هماتو و پزشکی به نظر شما به گذشته برگردم و برای پزشکی تلاش کنم یا ارشد رو ادامه بدم (به رشته پزشکی علاقه بیشتری دارم تا ارشد) و علاقه برای من در اولویته

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 2 مهر 1395, 8:43 am

سلام
ارشد ادامه بدید بهتره-به سختیهاش نمی ارزه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 5 مهر 1395, 3:08 pm

سوال از : B@
سلام . من در ارومیه از امور آزمایشگاه های استان آ .غ در مورد مجوز مسئول فنی ازمایشگاه سوال کردم که گفتند فقط به ایمنو ،هماتو، بیوشیمی و میکروب اونم در صورتی که با هم باشند میتونن ازمایشگاه تاسیس کنند و مجوز مسئول فنی هم بگیرند ولی در اینده شاید به تک رشته هم مجوز بدهند این چقدر صحت داره ؟؟مخصوصا ایمنو چون تصمیم دارم در رشته ایمنر ادامه تحصیل بدم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 5 مهر 1395, 6:13 pm

سلام
به درسته اطلاعاتتون

Parizad_96

پستتوسط Parizad_96 » پنج شنبه 22 مهر 1395, 10:20 am

سلام. من ترم 5 سلولی مولکولی گرایش بیوتکنولوژی هستم . از آنجایی ک برای کنکور سراسری هم میخواستم علوم آزمایشگاهی قبول بشم ،سعی دارم برای ارشد جبران کنم. شما چه رشته‌ای رو پیشنهاد میکنید ؟
علاقه خودم به ایمنی شناسی و هماتولوژی خیلی زیاده
مجاز به شرکت در ایمنی شناسی هستم ؟
قبولی برای بچه های زیست چقدر امکان پذیره ؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 22 مهر 1395, 12:04 pm

سوال از :elahe
سلام خسته نباشيد من فارغ التحصيل فوق ليسانس رشته ژنتيك از دانشگاه ازاد هستم مي خواستم بدونم امكان قبولي در دكتراي ايمني بين الملل چقدر است؟ ايا تعداد مقاله مهم است؟ و اينكه با چه درصد و رتبه اي امكان قبولي در اين دانشگاهها وجود دارد؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 5:59 am

سلام
اگر کارهای پژوهشی مثل مقاله و... داشته باشید شانس دارید-کیفیتش ازتعداد مهمتره-درصدهابید بالای 70باشه رتبه زیر30

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 6:06 am

Parizad_96 نوشته شده:سلام. من ترم 5 سلولی مولکولی گرایش بیوتکنولوژی هستم . از آنجایی ک برای کنکور سراسری هم میخواستم علوم آزمایشگاهی قبول بشم ،سعی دارم برای ارشد جبران کنم. شما چه رشته‌ای رو پیشنهاد میکنید ؟
علاقه خودم به ایمنی شناسی و هماتولوژی خیلی زیاده
مجاز به شرکت در ایمنی شناسی هستم ؟
قبولی برای بچه های زیست چقدر امکان پذیره ؟

سلام
بله مجازید از زیست زیاد تواین رشته ها قبول شدن بهتره روی هردوش سرمایه گذاری کنید درس میکروبو ازمجموعه2 نخونید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 9 آذر 1395, 10:40 am

سوال از : ..
سلام .خسته نباشید....برای ارشدزیست شناسی ایمونولوژی آینده کاری بهتری داره یا هماتولوژی؟؟واینکه برای هردو رشته بهترین منابع رومعرفی کنید...باتشکر

بازگشت به “مجموعه علوم آزمایشگاهی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان