داروسازی

سؤالات تلگرام

Re: داروسازی

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 21 تیر 1396, 11:48 am

سوال از: £liii
سلام وقت بخير.ترجمه اين كتب از منابع دكتري تخصصي داروسازي تو بازار هست يا نه؟؟؟؟؟١.سم شناسي كاسارت و دال
٢.فارماكوگنوزي تريز و اوانس٣.بيوتكنولوژي مولكولي گليك.اين منابع رو از كجا ميشه گرفت؟؟؟؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 21 تیر 1396, 5:28 pm

سلام
بعضیاش هست
باید تواینترنت بگردید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 4 مرداد 1396, 12:44 pm

سوال از: Dr. Naderi
مجددا سلام ببخشید من فارغ التحصيل رشته داروسازی هستم الان میخواستم بدونم وضعیت ادامه تحصیل تو این رشته چطوریه منظورم از لحاظ بازار کاره ؟بعد من که متاهلم آیا شرایط ویژه برای متاهلین در زمان تحصیل وجود داره منظورم اینه از لحاظ حقوق دستیاری و خوابگاه و امکانات رفاهی (غذا و کلا خوابگاه در سطح یک متاهل)

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 4 مرداد 1396, 12:58 pm

سوال از: :...
سلام وقتتون به خیر من دانشجوی ارشد شیمی الی هستم و می خوام برای دکترا داروسازی بخونم اما بین رشته ی داروسازی هسته ای و نانو تکنولوژی دارویی گیر کردم نمی دونم کدومش بازار کار خوبی داره ..میشه لطفا راهنماییمم کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 4 مرداد 1396, 6:02 pm

سلام
هردوش بازار خوبی داره کلا داروسازی گرایشهاش همه کارایی بالایی دارند مهم دانشگاه محل قبولیتونه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 4 مرداد 1396, 6:06 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Dr. Naderi
مجددا سلام ببخشید من فارغ التحصيل رشته داروسازی هستم الان میخواستم بدونم وضعیت ادامه تحصیل تو این رشته چطوریه منظورم از لحاظ بازار کاره ؟بعد من که متاهلم آیا شرایط ویژه برای متاهلین در زمان تحصیل وجود داره منظورم اینه از لحاظ حقوق دستیاری و خوابگاه و امکانات رفاهی (غذا و کلا خوابگاه در سطح یک متاهل)

سلام
از لحاظ بازار کار برای شما که داروسازی هستید بهتره وکلا ارزش ادامه تحصیلو داره - گرفتن خوابگاه متاهلی کمی سخته ولی امکانپذیره امکانات دانشگاهی هم جوابگوی اداره زندگی هست

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 21 شهریور 1396, 6:51 am

سوال از: .......
با سلام به خدمت مشاورین محترم موسسه معین،من ارشد شیمی الی دارم و قصد دارم برای دکتری داروسازی بخونم، به نظر شما باتو جه به اینکه تمام منابع خارج از رشته شیمی هستن امکان قبولی من دراین رشته هست؟؟بین رشته های شیمی دارویی و داروسازی هسته ای و نانوفناوری دارویی کدومشون بازار کار و موقعیت شغلی بهتری دارن؟؟ و اینکه میانگین درصدها ورتبه باید چند باشه برای قبولی در دانشگاهای خوب مثل تهران و مشهد،؟؟و سوال دیگه اینکه آیا تا کنون کسی با ارشد شیمی الی ،دکتری داروسازی قبول شده؟؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 21 شهریور 1396, 7:48 am

سوال از: ایمیل
باعرض سلام و خسته نباشید .من ارشد شیمی الی هستم البته اموزش محور بودم و الان قصددارم در یکی از رشته های داروسازی شرکت کنم تاجایی که تحقیق کردم میتونم تو رشته های نانو فناوری دارویی شیمی دارویی و داروسازی هسته ای شرکت کنمسوال من اینه 1-کدومیک از این رشته ها قبولیش برا من میتونه راحتتر باشه
2-کدومیک از این رشته ها از نظر موقعیت شغلی بالاتر و بهتره
3-داشتن سه مقاله با عنوان انالیز و خواص انتی اکسیدان و ضد میکروب سه تا گیاه(البته اگه در زورنال های داخلی چاپ شه)توی مصاحبه تا چه حد میتونه موثر باشه
-4من چون کارهای عملی رو بیشتر از تیوری دوست دارم کدومیک از این رشته ها برام مناسب تره
5-حقوقی که ماهانه میدن چقدره
6-برای شروع درس خوندن از جزوه ها یا کتاب های این رشته کدومیک بهتره استفاده کرد
7-جزوه ها و منابع این ازمون را باید از کجا تهیه کرد
8-کلاسهای کمک اموزشی در این زمینه میتونه کمک خوبی باشه
9-ایا رشته نانو تکنولوزی پزشکی توایران هست

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 21 شهریور 1396, 1:29 pm

سلام
شیمی دارویی
همشون خوبخن ودریک سطح اند
دراین حدهم خوبه
هسته ای ولی شیمی دارویی رو درنظربگیرید بهتره
1500
جزوات آموزشی بهترن
موسسه معین
تاثیر کلاسها ازجزوات بیشتره
بله

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 21 شهریور 1396, 1:32 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: .......
با سلام به خدمت مشاورین محترم موسسه معین،من ارشد شیمی الی دارم و قصد دارم برای دکتری داروسازی بخونم، به نظر شما باتو جه به اینکه تمام منابع خارج از رشته شیمی هستن امکان قبولی من دراین رشته هست؟؟بین رشته های شیمی دارویی و داروسازی هسته ای و نانوفناوری دارویی کدومشون بازار کار و موقعیت شغلی بهتری دارن؟؟ و اینکه میانگین درصدها ورتبه باید چند باشه برای قبولی در دانشگاهای خوب مثل تهران و مشهد،؟؟و سوال دیگه اینکه آیا تا کنون کسی با ارشد شیمی الی ،دکتری داروسازی قبول شده؟؟

سلام
بله هست- میانگین درصدها 50 و رتبه زیر100 باید باشه برای قبولی در دانشگاهای خوب مثل تهران و مشهد-اکثرقبولیهای 4رشته دکتری داروسازی از ارشد شیمی هستند

بازگشت به “مجموعه داروسازی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان