ارشد مدیریت خدمات بهداشتی

سؤالات تلگرام

Re: ارشد مدیریت خدمات بهداشتی

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 27 مهر 1396, 11:16 am

سوال از: Shekoofeh
سلام ،شرمنده بازهم مزاحمتون ميشم ، من به علت مشکلي که دارم فرصت بسيار کمي براي خواندن منابع گنگ و مفصل دکترا دارم ،ميخواستم در مورد سر فصل سازمان و مديريت بدانم که بايد کتاب مباني مديريت دکتر رضائيان و رفتار سازماني شونو بخونم ، بايد منابع انساني رو هم بخوانم ؟ ديگر چه کتابي براي اين سرفصل بايد خوانده شود ؟۴٠ سوال اين سرفصل هم سوالات مديريت بهداشت و درمان هست و هم سوالات تيوري هاي محض مديريتي ؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 28 مهر 1396, 7:06 am

سلام
ازهرکتاب مرتبطی ممکنه سوال بدن
مدیریت استراتژیک دیوید -سازمان مدیریت : اصلاحات نظام سلامت - WHO2010-مدیریت بهداشت آصف زاده و بیمارستان چه نوع سازمانیست–اقتصاد دورلند وآصف زاده -مدیریت دوجلد استونر+مبانی سازمان ومدیریت رضائیان

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 30 آبان 1396, 8:06 am

سوال از: .
با سلام .من آخرین بار سال85 آزمون ارشد مدیریت خدمات بهداشتی شرکت کردم و با فاصله اندکی از آخرین نفر قبول شده ،مردود شدم.امسال میخواهم دوباره در این آزمون شرکت کنم. نمونه سوالات سالهای اخیر را دیدم نسبت با سالها بسیار سخت شده است.با توجه به اینکه رفرنسها تغییر چندانی نکرده است. خواهشمندم مرا در خصوص موارد زیر راهنمائی فرمائید:
1- کدام رفرنسها را مطالعه نمایم بیشتر جواب میگیرم
2- برای قبول شده در دانشگاه علوم پزشکی شیرازباید درصدهایم چگونه باشد. با توجه به اینکه زبان را نمیتوانم جواب دهم
3- تقریبا 50 درصد رفرنسهای معرفی شده را مطالعه کرده ام ولی سوالها به قدری سخت هستند که نمیتوانم جواب بدهم و کم کم نا امید میشوم چگونه مطالعه نمایم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 1 آذر 1396, 6:27 am

سلام
کل کتابهایی که معرفی کرده اندراباید بخونید
بالای 60
احتمال داره منابع تغییرکنه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » جمعه 3 آذر 1396, 5:51 am

سوال از:...
سلام وقتتون بخیر.لیسانس مدیریت صنعتی دارم و برای ارشد میخوام مدیریت خدمات بهداشتی بخونم.با توجه به تغییر کردن منابع در سال گذشته امسال هنوز بلاتکلیف هستیم که منابع ما چی هست و چیارو باید بخونیم.البته پارسال به حالت اولیه برگشت.حالا امسال تغییری رو شاهد هستیم و باید چیکار کنیم.لطفا راهنمایی بفرمایید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 3 آذر 1396, 10:15 am

سلام
یکی از اعضای بورد تغییرکرده احتمال داره منابع تغییراتی داشته باشه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 8 آذر 1396, 2:27 pm

سوال از: Madar
سلام خسته نباشید.میشه لطفا ی کارنامه ازاخرین رتبه قبولی در رشته مدیریت خدمات بهداشت ودرمان ب من بدید ممنون میشم برای دانشگاه اهواز اگه باشه ک هدف من هست ممنون میشم ورتبه قبولی چند میخواد؟؟؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 8 آذر 1396, 2:46 pm

سوال از: Rasol
سلام و عرض ادب خدمت اساتید محترم..سوال من اینه.توی منابع آزمون دکتری مدیریت خدمات بهداشتی ودرمانی نوشته "سازمان و مدیریت".آیا این سازمان و مدیریت شامل این دروس میشه: مبانی سازمان و مدیریت--سازمان و مدیریت--تئوری های مدیریت و....فرق اینا چیه من کدوما رو باید بخونم که این منبع یعنی سازمان و مدیریت رو پوشش بده؟؟؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 8 آذر 1396, 2:53 pm

سوال از: Tina
سلام لطف میکنید سر فصل ورفرنس برای مدیریت خدمات درمانی بهم معرفی کنید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 8 آذر 1396, 3:12 pm

سوال از: Adele
سلام .روزتون بخیر خسته نباشید.من فارغ التحصیل ارشد مدیریت اجرایی هستم و قصد دارم دکترای مدیریت خدمات درمانی و بهداشتی شرکت کنم .می خواستم لطفا منابع این رشته رو به من معرفی کنید و همچنین می خواستم بپر سم ایا مدرک زبانی که باید ارائه بشه؛ ایا انقضا و محدودیت زمانی ای برای اخذ مدرک وجود داره ؟متشکرم

بازگشت به “انفورماتیک پزشکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان