فیزیک پزشکی

ناجی

Re: فیزیک پزشکی

پستتوسط ناجی » سه شنبه 16 آذر 1395, 1:41 pm

با سلام وخسته نباشید من خودمو برای ارشد تغذیه آماده می کنم ولی اطرافیانی دارم که مدام آیه یاس می خوانند از موسسه معین کتاب همراه با آزمون تهیه کردم اما یک مشکلی که دارم استرسم خیلی زیاده خوب درمطالعه پیش میرم اما به خاطر استرسم مدام برنامه مطالعاتم را عوض میکنم میشه منو راهنمایی کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 17 آذر 1395, 5:18 am

سلام
نیازی به نگرانی ندارید شما به اندازه کافی وقت دارید برای خوندن و دوره کردن بهتره همه درسهاروباهم پیش ببرید و روزی 8ساعت هم وقت اختصاص بدید

طوفان

Re: ماجرای معدل کل

پستتوسط طوفان » یک شنبه 28 آذر 1395, 9:32 am

با سلام و خسته نباشید .ببخشید بنده یک سوال خوب برای کسانی که دوره ی کارشناسی را به اتمام نرسانده ولی برای ازمون های ارشد می خواهند ثبت نام نمایندرادارم. خوب حالا سوال من این است که بنده دوره ی کارشناسی را هنوز به اتمام نرسانده ام یعنی یک ترم مانده که دوره ی کارشناسی ام را تمام بکنم و نام نویسی ازمون های کارشناسی ارشد ۹۶ هم نزدیکه! ولی بنده به دلیل اتمام نکردن دوره ی کارشناسی هنوز معدل کلم را نمی دانم ! ولی تو ثبت نام از من نمره ی معدل کلم خواسته خواهد شد. خوب حالا تکلیف بنده چی می شود؟ :?: :idea: :?:

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 29 آذر 1395, 5:36 am

سلام
معدل نهایی فعلیتون کافیه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 13 دی 1395, 12:09 pm

سوال از : M M
سلام .خسته نباشید .یه سوال داشتم من کارشناس فیزیک اتمی هستم از شهر دزفول .میخواهم ارشد فیزیک پزشکی وزارت بهداشت شرکت کنم وواقعا به رشته فیزیک پزشکی علاقه دارم.جدیدا شنیدم که امسال دانشگاه جدی شاپور اهواز رشته فیزیک پزشکی توی مقطع ارشد رو ازتوی رشته هاش حذف کرده می خواستم ببینم آیا همچین چیزی صحت داره یا نه ؟اگه بشه منو هم درمورد رشته فیزیک پزشکی واینکه چه کتاب ها وچه منابعی رو برا قبولی بخونیم بهتره راهنمایی کنید؟وچه قدر امکان قبولی توی این رشته برای من وجود داره ؟روزی چند ساعت باید درس خوند؟واینکه چه گرایشی ازرشته فیزیک پزشکی توی مقطع ارشد بهتره وآینده خوب داره ؟ ممنون میشم لطف میکنید منو راهنمایی کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 13 دی 1395, 7:32 pm

سلام
خیرحذف نکرده
شانس دارید روزی8ساعت-گرایش نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 22 دی 1395, 9:31 am

سوال از : ۰
سلام من دانشجوی ترم پنج کارشناسی رشته فیزیک حالت جامد هستم وخیلی به رشته فیزیک علاقه دارم الان میخام واسه ارشد بخونم ومیدونم پایه ام زیاد قوی نیس اما خیلی علاقه دارم رشته فیزیک پزشکی و بعدش نانو قبول شم میخاستم درمورد رشته های فیزیک برام بگید که کدومشون بازار کار خوبی داره .و چه کتابا و دروسی را بخونم واسه ارشد ؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 22 دی 1395, 7:05 pm

سلام
فیزیک پزشکی بهتره بخونید کل اطلاعاتش تولینک زیر هست
http://www.phdpezeshki.com/masters/radi ... ysics.html

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 10 بهمن 1395, 8:25 am

سوال از: M E
سلام بنده لیسانس فیزیک دارم ومیخوام ارشدفیزیک پزشکی شرکت کنم روی چه دروسی بیشترمطالعه داشته باشم وبازار کارش کجاست؟ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 10 بهمن 1395, 4:35 pm

سلام
فیزیک - بیشترپژوهشیه

بازگشت به “فیزیک پزشکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان