فیزیک پزشکی

سؤالات تلگرام

Re: فیزیک پزشکی

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 19 اسفند 1395, 1:21 pm

سوال از : Abdollah Mohammadian
سلام وقت بخیر. من فارغ التحصیل رشته فیزیک هستم و امسال میخواهم در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم. اما نمیدانم از بین رشته جدید تصویربرداری پزشکی و یا رشته فیزیک پزشکی کدام را انتخاب کنم در مورد فرصتهای شغلی دو رشته تکنولوژی تصویر برداری پزشکی و فیزیک پزشکی خواهشمندم توضیح دهید؟ با احترام

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 19 اسفند 1395, 5:41 pm

سلام
رشته فیزیک پزشکی روبخونید بهتره تصویربرداریوکم برمیدارند

طوفان

Re: گفتار درمانی

پستتوسط طوفان » پنج شنبه 19 اسفند 1395, 7:58 pm

با سلام و خسته نباشید ،ببخشید من سوالی داشتم در مورد رشته ی گفتار در مانی،کسی که کارشناسی اش فیزیک باشه یا هر چیز دیگری می تونه تو ارشد امتحان گفتار درمانی را بده؟ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 20 اسفند 1395, 2:52 pm

سلام
خیرنمیتونه

طوفان

رادیوتراپی در فیزیک پزشکی

پستتوسط طوفان » شنبه 21 اسفند 1395, 8:29 am

با سلام و خسته نباشید به مشاوره ی عزیز و خوبمون.بنده چند تا سوال اساسی در مورد رشته ی فیزیک پزشکی داشتم:
۱)ایاشاخه های رشته ی فیزیک پزشکی بر اساس پایان نامه می باشد؟
۲)ایا کسی که فیزیک پزشکی خونده می شود پایان نامه اش را بر موضوع رادیو تراپی برداشت؟
۳)یا اصلا می شود پایان نامه را بر موضوع پزشکی هسته ای برداشت؟
لطفا به این سه سوال را راهنمایی فرمایید. با تشکر.
در ضمن ببخشید من شنیده ام که موسسه ی معین پکیج های فوقلاده ای رو داره می خواستم بدونم که موسسه به صورت تکی کتاب می ده ؟من فقط کتاب فیزیک اتمی و هسته ای رو می خواستم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 22 اسفند 1395, 6:01 am

سلام
بله-بله میتونه-چون به تخصص پزشکی مربوط میشه احتمال ردپروپوزال هست-خیرمتاسفانه جزوه تک نمیده

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 25 اسفند 1395, 12:05 pm

سوال از : نفس
با سلام.فارق التحصیل ارشد فیزیک دانشگاه تهران هستم. میخوام برای دکتری فیزیک پزشکی سال۹۶-۹۷ شرکت کنم انشالله
با توجه به اینکه مدرک زبان و مقاله ای ندارم چقدر شانس قبولی دارم و اصلا برای موفقیت از کجا باید شروع کنم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 26 اسفند 1395, 6:12 am

سلام
مدرک زبانوکه باید بگیرید وکلا شانس دارید اگرتلاش کنید

طوفان

کتاب

پستتوسط طوفان » جمعه 4 فروردین 1396, 11:41 am

با سلام و خسته نباشید به مشاور عزیز ،عیدشما و همه ی دوستان مبارک باد.بنده باز هم سوال داشتم.ببخشید بنده برای ارشد فیزیک پزشکی برای اناتومی از کتاب کلیات اناتومی(انتشارات اشراقیه)را بخوانم بهتره یا کتاب اناتومی چوراسیا را بخوانم بهتره؟
(درضمن من در یکی از همایش های موسسه ی معین در تبریز این سوال را پرسیدم و یکی از مشاوران گفتند که کلیات اناتومی اشراقیه بهتره برا فیزیک پزشکی،ولی اناتومی چوراسیا را برا کسانی که رشته شون پزشکیه بهتره.خوب حالا می خواستم بدونم که شما چه صلاح می دونید؟)
دوم اینکه من برای فیژیولوژی از خلاصه کتاب گایتون(۲۰۱۶)استفاده خواهم کرد،ایا برای ارشد فیزیک پزشکی جواب میده یا نه؟ لطفا بنده را راهنمایی فرمایید. با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 4 فروردین 1396, 2:35 pm

سلام
خیلی ممنون
آناتومی چورازیا تو ایران زیاد کاربرد نداره بیشتر درکشورهای هندوپاکستان استفاده میشه - کلا زیاد آناتومی باهم فرقی نداره مهم نحوه چکیده برداریشه همون خلاصه گریوبخونید بهتره- نشر اشراقیه روندیدیم که نظر بدیم
درحد150تا200 صفحه کافیه

بازگشت به “فیزیک پزشکی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان