پرستاري

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: پرستاري

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 15 بهمن 1396, 10:08 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Fatemeh_khani
سلام.ببخشید من پانزدهم دی ماه سال ۹۷ دو سال طرحم تموم میشه.میتونم امسال کنکور ارشد بدم برای دانشگاه هایی ک ورودی بهمن هستن؟اگه ورودی بهمن باشه ۲ سال سابقه کار بالینی رو دارم.برای رشته هایی عرض کردم ک نیاز به دو سال سابقه کار بالینی دارن.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام
بله- مشکلی نداره میتونید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 28 بهمن 1396, 8:12 am

سوال از: Mahsa
سلام دوتا سوال داشتم,تو آزمون دكتراي وزارت بهداشت دوتا رشته ميتونيم شركت كنيم يا يك رشته فقط؟من ارشد آموزش پرستاري دارم ميتونم مديريت خدمات بهداشتي شركت كنم؟چون تو مدارك مورد قبول نوشته پرستاري نه آموزش پرستاري...ممنونم ميشم به اين دوتا سوالم پاسخ بديد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 28 بهمن 1396, 8:06 pm

سلام
دوتا رشته - بله میتونید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 29 بهمن 1396, 8:06 am

سوال از: Kian
سلام.من کارشناسی هوشبری دارم.میخام ارشد شرکت کنم.اما دروس پرستاری واقعا سخته برام که بخونم و امتحان بدم.میخاستم بدونم.بین رشته های پرفیوژن و ارشد اتاق عمل و پرستاری ویژه کدامیک برای یه تکنسین هوشبری اینده ی بهتر و مرتبط تر با لیسانسش داره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 29 بهمن 1396, 6:24 pm

سلام
پرستاری ویژه بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 2 اسفند 1396, 7:45 am

سوال از: Fatemeh_khani
سلام.من میخوام برای ارشد ثبت نام کنم.ولی چون دی ماه ۹۷ دو سال سابقه کارم تموم میشه باید دانشگاهی قبول بشم که از ورودی بهمن پذیرش کنن.من از کجا بدونم که آیا رشته ای که من انتخاب کردم دانشگاه ورودی بهمن داره یا نه؟سه رشته پرفیوژن و Icu و NIcu.میترسم ثبت نام کنم قبول هم بشم ولی دانشگاه ورودی بهمن نباشه و چون سهمیه دارم دیگه از سهمیه برای سال های بعد محروم بشم.مممنون میشم راهنمایی بفرمایید,کلا تو این سه رشته پذیرش دانشگاه ورودی بهمن هست؟ممنون میشم زودتر جواب منو توی سایت بزنین.چون میخوام اگه شرایط ثبت نامو دارم زودتر ثبت نام کنم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 2 اسفند 1396, 8:05 am

سوال از: ..
با عرض سلام و خسته نباشید ,خیلی ممنون که ب سوال قبلیم پاسخ دادید ، من یک سوال دیگه ام دارم در رابطه با ثبت نام ارشد ممنون میشم راهنمایی کنید,من ۹۵/۱۰/۲۸ در رشته کارشناسی پرستاری فارغ التحصیل شدم و بعد به مدت ۴ ماه وارد طرح موقت قبل از اعزام به خدمت شدم. و بعد به خدمت اعزام شدم الان در حدود ۷ ماه میشه که در حال گذراندن خدمت سربازی هستم.,ایا من میتونم امسال برای ارشد ثبت نام کنم ؟و اینکه درقسمت وضعیت طرح نیروی انسانی کدوم گزینه رو بزنم ؟ چون که هیچکدوم از اون گزینه ها برای کسی که در خدمت سربازیه تعریف نشده؟خیلی ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 2 اسفند 1396, 7:14 pm

سلام
خیر-خدمتتون بایدتمام بشه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 2 اسفند 1396, 7:17 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Fatemeh_khani
سلام.من میخوام برای ارشد ثبت نام کنم.ولی چون دی ماه ۹۷ دو سال سابقه کارم تموم میشه باید دانشگاهی قبول بشم که از ورودی بهمن پذیرش کنن.من از کجا بدونم که آیا رشته ای که من انتخاب کردم دانشگاه ورودی بهمن داره یا نه؟سه رشته پرفیوژن و Icu و NIcu.میترسم ثبت نام کنم قبول هم بشم ولی دانشگاه ورودی بهمن نباشه و چون سهمیه دارم دیگه از سهمیه برای سال های بعد محروم بشم.مممنون میشم راهنمایی بفرمایید,کلا تو این سه رشته پذیرش دانشگاه ورودی بهمن هست؟ممنون میشم زودتر جواب منو توی سایت بزنین.چون میخوام اگه شرایط ثبت نامو دارم زودتر ثبت نام کنم

سلام
هیچ جانداره-نمیتونیدشرکت کنید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 3 اسفند 1396, 1:26 pm

سوال از: الهام
سلام وقت بخیر..من درحال حاضر لیسانس پرستاری هستم.میخواستم بدونم اگر با ارشد آناتومی وارد رشته بیولوژی تولید مثل بشم به من شماره نظاهم و مهر تعلق میگیره یا خیر؟واینکه بنظر شما بهترین ارشد و دکترایی ک میتونم تز طریق لیسانس پرستتری بگیریم که هم درامدش هم پرستیژ خوبی داشته باشه چیه؟ممنون از راهنماییتون..ممنون میشم با توجه به ثبت نام ارشد سریعتر جوابم دهید.ممنون و اینکه میخواستم بدونم حقوق دکترای IVF از چند تا چنده؟وایا میتوانند جز هییت علمی شوند؟

بازگشت به “مجموعه پرستاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان