پرستاري

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: پرستاري

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 6 شهریور 1399, 7:37 pm

خیر شانسی ندارید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 10 شهریور 1399, 6:31 am

سوال از: Fatima
سلام من در آزمون ارشد پرستاری با درصدهای داخلی ۳۳.۳ کودکان۳۳ مادرونوزاد ۴۰ بهداشت ۳۸ روان ۵۵.۶ و زبان ۸۶.۷ امکان قبولی در دانشگاه دولتی بدون شهریه را دارم؟، و چه رتبه ای رو تخمین میزنید؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 10 شهریور 1399, 6:41 am

سوال از: avles
با سلام و خسته نباشید.داخلی۴۸ بهداشت ۴۰ روان ۵۱مادران و نوزادان۳۶ کودکان ۳۲ میخواستم بدونم با این درصدها مجاز به انتخاب رشته ارشد خواهم بود؟معدلم ۱۷.۵۶زبان هم صفر یا ۵درصدی زدم واگه مجاز میشم امکان داخلی .جراحی مشهد یا سالمندی بجنورد امکان قبولی دارم؟: خیلی لطف میکنید راهنمایی کنید. ببخشید شما اطلاع دارید امسال چند درصد در امتحان ارشد حضور داشتن؟ چون دکتری اعلام شد ولی ارشد!!البته اینا درصدهای ک بالا گفتم نمره خام بود ک خودم بدست اوردم تراز و .. رو نمیدونستم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 10 شهریور 1399, 6:48 am

سوال از: •°shaqayeq°•
سلام.خسته نباشید.ببخشید یه سوالی داشتم!برای ثبت نام طرح( رشته پرستاری) زمانبندی خاصی وجود داره؟؟ینی بازه های زمانی خاصی اعلام میشه که بتونیم ثبت نام کنیم یا نه؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 10 شهریور 1399, 4:32 pm

سلام
خیر
محدودیتی نداره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 10 شهریور 1399, 4:34 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Fatima
سلام من در آزمون ارشد پرستاری با درصدهای داخلی ۳۳.۳ کودکان۳۳ مادرونوزاد ۴۰ بهداشت ۳۸ روان ۵۵.۶ و زبان ۸۶.۷ امکان قبولی در دانشگاه دولتی بدون شهریه را دارم؟، و چه رتبه ای رو تخمین میزنید؟

سلام
شهرستان بله
حدود950

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 10 شهریور 1399, 4:36 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: avles
با سلام و خسته نباشید.داخلی۴۸ بهداشت ۴۰ روان ۵۱مادران و نوزادان۳۶ کودکان ۳۲ میخواستم بدونم با این درصدها مجاز به انتخاب رشته ارشد خواهم بود؟معدلم ۱۷.۵۶زبان هم صفر یا ۵درصدی زدم واگه مجاز میشم امکان داخلی .جراحی مشهد یا سالمندی بجنورد امکان قبولی دارم؟: خیلی لطف میکنید راهنمایی کنید. ببخشید شما اطلاع دارید امسال چند درصد در امتحان ارشد حضور داشتن؟ چون دکتری اعلام شد ولی ارشد!!البته اینا درصدهای ک بالا گفتم نمره خام بود ک خودم بدست اوردم تراز و .. رو نمیدونستم

سلام
بله
خیر شانسی ندارید
خیر

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 16 شهریور 1399, 6:24 am

سوال از: Mohammad
سلام وقت بخیر.چند تا سوال داشتم.من دانشجوی سال آخر پرستاری هستم و می‌خواستم بدونم اگه بخوام ارشد بیوتکنولوژی پزشکی قبول شم الان کجای کار ایستادم؟ چه از نظر زمانی (زمانی که تا آزمون ارشد مونده و زمانی که شاید بقیه بچه‌ها زودتر گذاشتن و شروع کردن) و چه از نظر علمی (به نسبت اینکه خیلی رشته‌های مرتبط‌تری هم نسبت به پرستاری هست که پیش زمینه دروس بیوتکنولوژی رو داشته باشن).در کل می‌خوام بدونم از الان بخوام شروع کنم شانسی واسه دانشگاه‌های خوب دارم؟فشار خدمت هم هست که مجبورم شانسم رو فقط همین امسال امتحان کنم.

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 16 شهریور 1399, 6:29 am

سوال از: sanaz azadi
سلام روز بخیر.ببخشید من با درصدای زیر روزانه یا شبانه شیراز یا بندرعباس قبول میشم و چه رتبه ای میارم؟
داخلی ۳۰ کودکان ۴۴ بهداشت مادر و نوزاد ۲۷ جامعه ۳۰ روان ۳۷ زبان ۷۰

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 16 شهریور 1399, 10:55 am

سلام
بله قبول میشید رتبه ۱۲۰۰

بازگشت به “مجموعه پرستاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 1 مهمان