پرستاري

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: پرستاري

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 19 فروردین 1397, 12:17 pm

سلام
بله میشه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 20 فروردین 1397, 9:26 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: # بهار
سلام خسته نباشید.ببخشید یک سوال داشتم. من دانشجوی ارشد روان پرستاری هستم. می خواستم ببینم برای دکتری چه رشته ای شرکت بکنم بهتر است؟ آیا در رشته خودم ادامه تحصیل بدهم؟با تشکر

سلام
رشته خودتونو ادامه بدید بهتره یامدیریت خدمات درمانی

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 29 فروردین 1397, 6:27 am

P.vali
عرض سلام و خسته نباشید.ببخشید.من کارشناسیم پرستاری بوده و ارشدم میکروبیولوژی.به نظر شما بای دکترا چه رشته ای رو بخونم بهتره؟ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 30 فروردین 1397, 7:46 am

سلام
باکتری شناسی بخونید بهتره

s.moghadam

پستتوسط s.moghadam » چهار شنبه 5 اردیبهشت 1397, 2:01 pm

سلام،من دانشجوي ترم ٨ پرستاري دانشگاه تهران هستم در كنكور ارشد ٩٧ ثبت نام كردم اگر در سرجلسه امتحان حاضر نشم و كنكور ندم باز هم از كنكور ٩٨ محروم ميشم، سوال ديگري هم داشتم من از كار بالين ميترسم ولي بخاطر بازار كار وارد پرستاري شدم امكانش هست در ارشد شاخه اي گرايش بدم كه بازار كار خوبي داشته باشه و كار بالين نداشته باشه،ممنون

s.moghadam

پستتوسط s.moghadam » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 5:14 am

سلام
من دانشجوي ترم ٨ پرستاري دانشگاه تهران هستم، من به بخش علمي رشته پرستاري علاقه دارم ولي از كاز بالين بيزارم در عين حال برام مهمه كه رشته اي كه در ارشد ميخونم بازار كار مناسبي داشته باشه، امكانش هست من رو راهنمايي كنيد؟
كه تو ارشد در چه رشته اي شركت كنم، به رشته داروسازي خيلي علاقه داشتم و عتوان ديپلم درسيم رياضي بود ولي نتونستم در كنكور قبول شم، رشته سم شناسي اينده شغلي داره؟ كارش چي هست؟ شما توصيه ميكنيد؟ از شما سپاسگزارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 8:03 am

سلام
کلا رشته های دیگر بازار کارچندانی ندارند سم شناسی رشته خوبیه ومیتونید تادکتری داروسازی از این مسیر ادامه بدید
کارش مربوط به داروهای مسمومیت هست -بله توصیه میشود

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 8:04 am

s.moghadam نوشته شده:سلام،من دانشجوي ترم ٨ پرستاري دانشگاه تهران هستم در كنكور ارشد ٩٧ ثبت نام كردم اگر در سرجلسه امتحان حاضر نشم و كنكور ندم باز هم از كنكور ٩٨ محروم ميشم، سوال ديگري هم داشتم من از كار بالين ميترسم ولي بخاطر بازار كار وارد پرستاري شدم امكانش هست در ارشد شاخه اي گرايش بدم كه بازار كار خوبي داشته باشه و كار بالين نداشته باشه،ممنون

سلام
بله محروم میشید-بله میتونید

نسیم آقایی

پستتوسط نسیم آقایی » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 4:09 pm

سلام . با کارشناسی پرستاری چه رشته هایی را میتوان در ارشد وزارت بهداشت انتخاب کرد؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 7:37 pm

سلام
آموزش بهداشت-اتاق عمل- ارگونومی-اکولوژی انسانی-تکنولوژی گردش خون-سلامت سالمندی-علوم تشریحی-فیزیولوژی- مدیریت توانبخشی-مجموعه پرستاری-علوم تغذیه-علوم بهداشتی در تغذیه-سم شناسی- آمار زیستی-آموزش پزشکی-اپیدمیولوژی-اقتصادبهداشت(با 2گرایش توسعه بهداشت ودرمان؛،سیاست گذاری و برنامه ریزی بهداشت و درمان)-انفورماتیک پزشکی-ارزیابی فناوری سلامت –برنامه ریزی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی-تاریخ علوم پزشکی-رفاه اجتماعی-فناوری اطلاعات سلامت-کتابداری واطلاع رسانی پزشکی-مدیریت خدمات بهداشتی ودرمانی-مهندسی پزشکی گرایش(زست مواد؛بیوالکتریک)-نانوتکنولوژی پزشکی-زیست فناوری پزشکی-ژورنالیسم پزشکی-تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی

بازگشت به “مجموعه پرستاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان