ارشد اناتومی

سؤالات تلگرام

Re: ارشد اناتومی

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 10 مهر 1397, 8:12 am

سوال از: N.H
سلام وقتتون بخیر.ببخشید چندتاسوال داشتم.من کارشناسم مامایی هستم ارشدآناتومی قبول شدم میخواستم بدونم بازارکارش چطوره؟این رشته درحال حاضر اشباع شده یانه؟برای دکتری باارشد آناتومی چه رشته هایی مجازیم شرکت کنیم؟من شاغلم و بیمارستان مشغول به کارم و پیمانیم شما اطلاع دارید که این رشته واسه من که کارشناس مامایی هستم مدرکش اعمال میشه یانه؟ چون رشته فیزیولوژی که تقریبا هم سطح با اناتومیه برای مامایی اعمال میشه ولی آناتومی رو نمیدونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 10 مهر 1397, 6:51 pm

سلام
بازاری نداره
خیر
علوم سلولی،مهندسی بافت ، تولیدمثل ،اعصاب و...
خیراعمال نمیشه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 14 مهر 1397, 12:37 pm

سوال از: Dibaa
سلام.وقت بخیر ..من میخواستم در مورد رشته ی ارشد آناتومی بدونم..اینکه چقدر راه رو برای رفتن به خارج از کشور میتونه برای ادم هموار کنه یا اینکه اصلا نمیشه..؟آیندش برای دکترا به چه صورته؟شرایط علمی و اساتیدش تو کدوم دانشگاه معتبرتره.؟ بطور کلی با شرایط موجود در کشور میشه به این رشته به دید یک اینده خوب نگاه کرد یا خیر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 14 مهر 1397, 6:25 pm

سلام
اصلانمیشه روش حساب کرد
خوبه
تهران
بله میشه

خورشیدی

پستتوسط خورشیدی » جمعه 4 آبان 1397, 1:24 pm

سلام.روزتون بخیر.من کارشناسی سلولی مولکولی خوندم.بجز آناتومی کدوم یک از رشته های وزارت بهداشت رو میتونم برای ارشد شرکت کنم؟
آینده شغلی کدوم بهتره؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 4 آبان 1397, 6:02 pm

سلام
رادیوبیولوژی و حفاظت پرتویی- ایمنی شناسی- قارچ شناسی پزشکی- انگل شناسی- علوم تغذیه- علوم بهداشتی در تغذیه- سم شناسی محیط- علوم داروهای پرتوزا- میکروب شناسی- مهندسی پزشکی گرایش(زست مواد؛بیوالکتریک)- نانوتکنولوژی پزشکی- زیست فناوری پزشکی- ژورنالیسم پزشکی- تکنولوژی آموزشی در علوم پزشکی- بهداشت محیط-ژنتیک انسانی- خون شناسی- میکروب شناسی- ویروس شناسی پزشکی- کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی- ترکیبات طبیعی ودارویی دریایی- سم شناسی- اکولوژی انسانی- حشره شناسی پزشکی و مبارزه باناقلین- علوم تشریحی- فیزیولوژی- بیوشیمی بالینی- زیست فناوری پزشکی
هماتو و علوم تغذیه بهتره

خورشیدی

پستتوسط خورشیدی » یک شنبه 6 آبان 1397, 8:56 am

ممنون از پاسخگویی سریع تون.من راجع به هر دو رشته هماتو و تغذیه تحقیق و مطالعه کردم ولی هر چقدر فکر میکنم فقط به آناتومی علاقه دارم.با توجه به اینکه امکان ادامه تحصیل تو کشور های دیگه هم تو این رشته وجود نداره به نظر شما امکانش هست که در مقطع ارشدِ این رشته تو ایران بشه جایی مشغول به کار شد؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 7 آبان 1397, 5:02 am

با ارشد پیداکردن کارسخته اکثر رشته ها بیشتر تو دکتری جوای میده

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 12 آبان 1397, 7:25 am

سوال از: Tara
سلام .ی سوال دیگه هم داشتم.من لیسانسم زیست عمومی.بین ارشد اناتومی و سم شناسی پزشکی کدوم بهتره و قبولی کدوم راحتتره؟

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 12 آبان 1397, 11:25 am

سوال از: F
سلام بنده پسری ۲۸ ساله هستم که لیسانس تربیت بدنی دارم میخواستم برای ارشد امتحان بدم بنظرتون فیزیولوژی وتغذیه ورزشی وزارت علوم بهتره یا علوم تشریح وزارت علوم پزشکی؟ از نظر بازارکار و. اینده؟ ممنون که وقت میذارید و. پاسخ میدهید

بازگشت به “آناتومی وفیزیولوژِی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان