فیزیولوژی

سؤالات تلگرام

Re: فیزیولوژی

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 19 بهمن 1395, 11:36 am

سوال از: Shiva
سلام خسته نباشید خدمت مشاوره محترم من کارشناس زیست عمومی هستم ارشد فیزیولوژی پزشکی میخوام شرکت کنم چه رتبه ای برای دانشگاه اصفهان و بازار کارشو برام توضیح بدین ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 19 بهمن 1395, 6:08 pm

سلام
زیر80بایدباشه-فقط پژوهش بازار دیگه ای نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 24 بهمن 1395, 6:54 am

سوال از :ایمیل
اینجانب ندا صافی نهاد فارغ التحصیل کارشناسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه شهید بهشتی سال ۸۰ می باشم.در دوران تحصیل واحدهای درسی مثل فیزیولوژی،آناتومی،بیوشیمی،سم شناسی وبیماریهای شغلی را گذراندم که برایم جالب بودند.
تصمیم به ادامه تحصیل دارم،و یکی از رشته هایی که می توانم از گروه علوم پزشکی انتخاب کنم فیزیولوژی است.
می خواستم لطفا راهنمایی بفرمایید
آینده ی شغلی بازار کار تحقیق و پژوهش در آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی بصورت تیمی و یا مستقل در داخل و یا خارج از کشور چگونه است؟
همچنین ادامه تحصیل در رشته علوم پایه و علوم بالینی مانند روانشناسی بالینی هر کدام چه مزایایی دارند؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 25 بهمن 1395, 11:00 am

آینده ی شغلی بازار کار تحقیق و پژوهش در آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی بصورت تیمی و یا مستقل در داخل و یا خارج از کشور الان خوبه
بستگی داره چه رشته هایی باشند مثلا روانشناسی بالینی خیلی مزایا نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 9 اسفند 1395, 2:27 pm

سوال از: ARYAN BOY
سلام و خسته نباشید خدمت شما .من داوطلب ارشد فیزیولوژی پزشکی هستم ، و با توجه به مدت زمان اندک و همچنین حجم عظیم درس بیوشیمی و همچنین ضریب پایین (1)و تعداد سوالات اندک آن در کنکور فیزیولوژی ، لطفا راهنمایی بفرمایید که آیا اصلا درس بیوشیمی را نخواندن و در عوض به دروس دیگر برتری دادن ایده ی درستی است یا خیر ، و یا اصلا راه حل خاصی مد نظر اساتید گرامی هست تا در این مدت اندک بتوان نتیجه قابل قبولی ازین درس گرفت ؟با تشکر فراوان

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 12 اسفند 1395, 6:14 am

سلام
بله کاردرستیه - فیزیولوژی هم کتاب 500تا600صفحه ای کافیه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 17 فروردین 1396, 6:43 am

سوال از: yoones talebian
سلام خسته نباشین.میخواستم بدونم با کارشناسی ارشد فیزیولوژی ورزشی میتونم تو ازمون دکتری فیزیولوژی پزشکی شرکت کنم؟ممنون میشم اگه جواب موثق بدین از خیلیا پرسیدم کسی دقیق نمیدونه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 17 فروردین 1396, 7:07 am

سوال از: maryam638
سلام ، خسته نباشيد.عذر ميخوام ميخواستم در مورد اون برنامه ٣ ماهتون تا كنكور ارشد بپرسم. من رشته فيزيولوژي ثبت نام كردم، اونم فقط بر اساس علاقه و اصلاً در مورد بازار كارش چيزي نميدونم . اما رشته كارشناسيم پرستاري هست. با توجه به اينكه شاغل هستم به نظرتون ميرسم بخونم مطالبو ؟ يا فقط كتاب هاي تست سالهاي قبل و بخونم؟اگر بخوام تو اون دوره ٣ ماهه شركت كنم به چه صورت هستش ، جزوه هاي موسسه معين رو بايد بخونم ؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 18 فروردین 1396, 2:51 pm

سلام
برنامه 3ماهه برای کسانی هست که کامل وقت بگذارند شما که شاغلید بعید میدونم تواین فاصله نتیجه بگیرید باید وقت بذارید- میتونید بیوشیمیو نخونید ولی مابقیشو باید بخونید تستهای سالهای قبل که فایده چندانی ندارند باید مباحثو بخونید - درکل الان باوقت کمی که دارید جزوه بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 4 اردیبهشت 1396, 10:10 am

سوال از: Ma Am
سلام روزتون بخیر.عذر میخوام من کارشناسی ارشد فیزیولوژی دارم نمیدونم بازار کار کدوم یک از رشته های فیزیولوژی، علوم اعصاب، بیولوژی تولید مثل، فیزیولوژی ورزشی، پزشکی مولکولی و مطالعات اعتیاد بهتر هست.میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟بعلاوه برای درس سلولی و مولکولی سی دی های آموزشی دارین؟ یا جزوات نفرات برتر کنکور؟

بازگشت به “آناتومی وفیزیولوژِی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Majestic-12 [Bot] و 4 مهمان