بیولوژی تولید مثل

سؤالات تلگرام

Re: بیولوژی تولید مثل

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 4 شهریور 1396, 8:37 am

سلام.تعداد نفرات شرکت کننده در ازمون دکتری تولید مثل 96 چند نفر بوده است.ضمنا قبولی در تولید مثل سخت تر است یا بیوشیمی بالینی با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 4 شهریور 1396, 4:51 pm

سلام
200نفر-بیوشیمی بالینی

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 8 شهریور 1396, 1:02 pm

سوال از: Mfn
سلام وقت بخیر.من ی مشاوره واسه انتخاب رشته ارشد میخواستم.کارشناسی من اعضای مصنوعی و وسایل کمکی بوده.و حتما میخوام تا دکترا ادامه بدم.از تحقیقات بالینی و تدریس خوشم میاد.بنظرتون ارشد اناتومی بخونم و دکترا بیولوژی تولید مثل ،یا اینک بیوتکنولوژی بخونم ک بتونم دکترا رو ایمنی بخونم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 9 شهریور 1396, 6:38 am

سلام
ارشد اناتومی بخونیدبهتره و قبولیش راحتتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 13 شهریور 1396, 8:34 am

سوال از: Reza
سلام ببخشید یه سوال داشتم اینکه به نظرتون قبولی در دکترای اناتومی نسبت به بقیه رشته ها راحت تر است یا نه؟واینکه اگه بخوام بین اناتومی و بیولوژی تولیدمثل انتخاب کنم واسه دکترا از بین این دو تا قبولیش تو کدوم راحت تره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 13 شهریور 1396, 1:29 pm

سلام
بله راحتتره - آناتومی راحتتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 27 شهریور 1396, 10:27 am

سوال از: Mfn
سلام.برای انتخاب رشته ادامه تحصیلم دو تا راه دارم.یا ارشد اناتومی بخونم ک دکترای بیولوژی تولیدمثل و اناتومی و علوم سلولی کاربردی و مهندسی بافت رو میشه رفت.یا ارشد بیوتکنولوژی پزشکی بخونم و دکترا رو ایمنی شناسی،بیولوژی تولیدمثل و ژنتیک پزشکی میشه رفت.با توجه ب اینک خیلی با مدرک ارشد کاری نمیشه کرد من برام مهم هست ک با دکترا بازار کار خوبی داشته باشم و پرکاربرد باشه و درامد خیلی برام مهمه.واقعا بین دکترای تولید مثل و ایمونو کدومش بازار بهتری داره و کاربردی تر و درامدزا تره؟با توجه ب اینک لیسانسم اعضای مصنوعی بوده میدونم بیوتکنولوژی و ایمونو خوندن برام سخته ولی اگه ارزش داشته باشه و مزیت خیلی بیشتری نسبت بیولوژی تولیدمثل داشته باشه از نظر هیات علمی و کار بالینی تمام انرژیمو میذارم روش.فقط چون دیدی نسبت ب این رشته ها ندارم گیج شدم.ممنون میشم راهنماییم کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 27 شهریور 1396, 3:54 pm

سلام
ایمنی بازار بهتری داره و کاربردی تر و درامدزا تره-آناتومی بخونید بهتره اون مسیرسخته وارزششونداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 6 مهر 1396, 7:38 am

سوال از: ایمیل
با سلام خدمت مشاورین؛بنده ارشد فیزیولوژی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با پرداخت شهریه قبول شدم هدفم ژنتیک بود و برای فیزیولوژی درس نخونده بودم فقط امتحان دادم سوال هام از حضورتون اینه که 1-آیا ارزش رفتن به دانشگاه داره یا خیر با هدف Phd بیولوژی تولید مثل؟ 2-آیا با بیس ارشد فیزیولوژی و دکتری بیولوژی تولید مثل حق هیئت علمی شدن داره؟3-قبولی مصاحبه دکتری یک دانشگاه خوب با توجه به رشته فیزیولوژی و اینکه پرداخت با شهریه هستش برای من سخت میشه؟4-به ارشد فیزیولوژی و دکتری بیولوژی تولید مثل شماره نظام پزشکی تعلق میگیره یا خیر؟و شماره نظام در مورد ارشد و دکتری ژنتیک پزشکی چطور (کارشناسی بیوتکنولوژی دانشگاه آزاد هستم).باتشکر.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 6 مهر 1396, 5:05 pm

سلام
خیر ارزش نداره-بله داره-بله-خیر-به دکتری ژنتیک پزشکی نظام میدن

بازگشت به “آناتومی وفیزیولوژِی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان