بیولوژی تولید مثل

سؤالات تلگرام

Re: بیولوژی تولید مثل

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 1 تیر 1396, 12:16 pm

سوال از: Roya
سلام .من رشتم دامپزشکیه میخواستم بدونم تخصص تولید مثال انسان بهتره یا تغذیه شرکت کنم؟ اگر ممکنه دو رشته رو از نظر درآمد و بازارکار - و همچنین درصد و احتمال قبولی در کدوم بیشتره مقایسه کنین! باسپاس

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 1 تیر 1396, 2:34 pm

سلام
تغذیه بهتره چون میتونید کارمستقل داشته باشید - شانس قبولی برای شمادر بیولوژی بیشتره باتوجه به مرتبطتر بودن رشتتون

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 12 تیر 1396, 6:57 am

سوال از: Norbakhsh
با سلام وخسته نباشی من کارشناسی ارشد ویروس شناسی هستم میخواستم ببینم واسه دکترا اگه در رشته بیولوژی تولید مثل شرکت کنم بهتره یا دکترا ویروس شناسی البته این رو هم بگم پایان نامه قسمت عمده اش کار روی ژن ها و تکنیک های تشخیصی مربوط به این مباحث بوده ممنون از پاسخ گویی شما

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 12 تیر 1396, 5:58 pm

سلام
ویروس شناسی بهتره بیولوژی قبول نمیشید

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 1 مرداد 1396, 9:40 am

سوال از: A.N
سلام .ببخشید من ارشد تکوین هستم و بین دو رشته علوم سلولی کاربردی و بیولوژی تولید مثل موندم. پایان نامه من درمورد بافت و استریولوژی بود و یک مقاله فارسی ازش دارم. الان دارم یک طرح دیگه کار میکنم که یک مقاله isi میشه بنویسم. امکان قبولی در کدام یک از این دو رشته وجود داره با توجه به اینکه من به بیولوژی تولید مثل علاقه دارم ولی میخوام امسال حتما قبول بشم شما کدوم یک را پیشنهاد میدید؟بازار کار کدوم بهتره ؟من خرم اباد زندگی میکنم با کدوم رشته آینده بهتری دارم.ممنون میشم جواب من رو بدید و اینکه جزوات معین را چطور تهیه کنم و همچنین ازمون هاش رو شرکت کنم توضیح بدید. مرسی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 2 مرداد 1396, 3:08 pm

سلام
رشته علوم سلولی کاربردی قبولیش کمی راحتتره-بیولوژی تولید مثل بهتره- بیولوژی تولید مثل

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » چهار شنبه 11 مرداد 1396, 7:10 am

سوال از: Negin
سلام با تشكر، بهترين منابع كنكور دكتراي بيولوژي توليد مثل را معرفي كنيد

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 11 مرداد 1396, 6:23 pm

سلام
زیست لودیش +دکتربیدخوری-جنین لانگمن ترجمه دکترشیرازی، لارسن وکارلسن -بافت بلوم و فاوست و بافت راس وآبراهام-آناتومی لگن (کتابهایی که اختصاصی فقط این مبحث هستند بهتره)- فیزیولوژی غدد وتولیدمثل گایتون و برن+چکیده فیزولوژی عمومی گایتون-ایمنی منشورایمونولوژی2 دکترعقیل

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 31 مرداد 1396, 7:12 am

سوال از: A.N
سلام ضمن تشکر از سایت خوبتون میخواستم بپرسم که رزومه قوی برای قبولی در رشته بیولوژی تولید مثل یعنی چند تا مقاله داشته باشیم 3 تا خوبه؟و آیا معدل ارشد هم تو مصاحبه تاثیر داره؟سوال دیگم اینه که اگر رزومه و مقالات من بیشتر در رابطه با تولید مثل باشه برای علوم سلولی کاربردی هم تاثیر داده میشه تو مصاحبه؟ بازار کار بیولوژی تولید مثل و سلولی کاربردی تا چه حد با هم فرق دارن؟ میخوام بدونم چون ظاهرا قبولی تو رشته تولید مثل سخته . با سلولی کاربردی میتونم عضو هیئت علمی بشم و آیا بازار کار بالینی داره؟خیلی ممنونم که به سوالات ما جواب میدید. واقعا کارتون عالیه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 31 مرداد 1396, 4:50 pm

سلام
بله کافیه-خیر-خیر-بازار کار بیولوژی تولید مثل بهتره-عضو هیئت علمی خیر پژوهش مرتبط بادرمان بله-خواهش میکنم ممنون

بازگشت به “آناتومی وفیزیولوژِی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان