ارشد بارداری

سؤالات تلگرام

Re: ارشد بارداری

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 8 آبان 1396, 2:59 pm

سوال از: م
سلام .خسته نباشید ضمن تشکر از پاسخ گویی تان .می خواستم بدونم برای دکتری مامایی بالینی بیمه مهر ماما رو قبول داره یا وضعیت مثل دوران کارشناسی الان است؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 9 آبان 1396, 6:15 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: م
سلام .خسته نباشید ضمن تشکر از پاسخ گویی تان .می خواستم بدونم برای دکتری مامایی بالینی بیمه مهر ماما رو قبول داره یا وضعیت مثل دوران کارشناسی الان است؟

سلام
خیرقبول نداره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 9 آبان 1396, 6:16 am

کارشناس آموزشی نوشته شده:
سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: م

سلام
خیرقبول نداره تفاوتی نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 20 آبان 1396, 10:21 am

سوال از: Hani
سلام کارشناس مامایی هستم بهترین رشته ایی که می توانم فوق بخونم چیه از لحاظ درامد ممنون میشم راهنمایی کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 20 آبان 1396, 5:58 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Hani
سلام کارشناس مامایی هستم بهترین رشته ایی که می توانم فوق بخونم چیه از لحاظ درامد ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
تغذیه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 29 آبان 1396, 8:14 am

سوال از: یازهرا«س»
سلام وقت بخیر من میخواستم ارشد مامایی شرکت کنم وتازه از اول آذر شروع به خوندن کنم وامکان شرکت تو کلاس وآزمون رو ندارم فقط خوندن کتاب به نظرتون چه کتابی بخرم وخوندنم چند ساعت تو روز باشه من الان مشغول به کار هستم وشیفت کاریم هم سنگینه میخواستم یه مشاوره درمورد برنامه ریزی وچطوری خوندن واز کجا شروع کردن بهم بدید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 29 آبان 1396, 5:43 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: یازهرا«س»
سلام وقت بخیر من میخواستم ارشد مامایی شرکت کنم وتازه از اول آذر شروع به خوندن کنم وامکان شرکت تو کلاس وآزمون رو ندارم فقط خوندن کتاب به نظرتون چه کتابی بخرم وخوندنم چند ساعت تو روز باشه من الان مشغول به کار هستم وشیفت کاریم هم سنگینه میخواستم یه مشاوره درمورد برنامه ریزی وچطوری خوندن واز کجا شروع کردن بهم بدید

سلام
منابع مامایی حجم بالایی دارند کلاجزوه های آموزشیو بخونید بهتره همه دروسو بجز جنین وداخلی جراحیو شروع کنید به خواندن هفته ای24ساعت

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 17 دی 1396, 12:42 pm

سوال از: S
باسلام بنده كارشناسي مامايي دارم ودانشجوي ارشدژنتيك وزارت علوم هستم ميخواستم دكتري ژنتيك پزشكي بخونم ولي شنيدم كه چون وزارت علوم خوندم تومصاحبه قبولم نميكنن ايادرسته اين؟ واينكه اگربخوام دكتري هم ژنتيك وزارت علوم بخونم أيا قبول شدن از واحدهاي دانشگاه ازادهم سخته؟؟لطفاجواب بديدجواب هردوسوالموممنون.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 21 دی 1396, 8:09 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: S
باسلام بنده كارشناسي مامايي دارم ودانشجوي ارشدژنتيك وزارت علوم هستم ميخواستم دكتري ژنتيك پزشكي بخونم ولي شنيدم كه چون وزارت علوم خوندم تومصاحبه قبولم نميكنن ايادرسته اين؟ واينكه اگربخوام دكتري هم ژنتيك وزارت علوم بخونم أيا قبول شدن از واحدهاي دانشگاه ازادهم سخته؟؟لطفاجواب بديدجواب هردوسوالموممنون.

سلام
خیر مهم کارهای مرتبط و رزومتونه- خیرآزاد سخت نیست

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 24 دی 1396, 12:42 pm

سوال از: م
سلام خسته نباشید ,می خواستم نظرتون راجع به هومیوپاتی بگید؟و ماماها درمان چه بیماری هایی رو می توانند با هومیوپاتی انجام دهند؟

بازگشت به “مجموعه مامایی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان