ارشد بارداری

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: ارشد بارداری

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 11 مهر 1396, 7:28 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: N
با سلام و احترام ،کارشناس مامایی هستم سال ۹۶ ارشد رتبه ۱۰۵ در مشاوره مامامایی داشتم به خاطر شرایطم باید دانشگاه ساری بخونم ولی قبول نشدم ،دلم میخواد رشته رو عوض کنم و مدیریت خدمات بهداشتی بخونم ،ولی همه میگن دوباره مشاوره مامایی بخونی شانس بیشتری داری ،واقعا نمیدونم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید؟ ، ایا برای سال ۹۷ باید رتبه چند بیارم تا قبول بشم

سلام
بارتبه کل 105که میشه قبول شد بهتره مشاوره روبخونید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 11 مهر 1396, 7:32 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: م
سلام.خسته نباشید ی سوال راجع به دکتری مامایی داشتم.آیا دکتری بالینی با تخصص فرق داره؟و چه قدر حوزه اختیارات داره در زایشگاه.آیا باز هم همه چی دست متخصصین هست ؟

سلام
بله-اختیاراتی ندارند-بله

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 23 مهر 1396, 10:16 am

سوال از: M
سلام، خسته نباشید، من کارشناس مامایی هستم، و استخدام هستم و در بیمارستان کار میکنم، به نظر کارشناس موسسه معین کدام رشته از مامایی برلی من مناسبه؟ به بهداشت و آموزش علاقه ای ندارم.ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 23 مهر 1396, 4:03 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: M
سلام، خسته نباشید، من کارشناس مامایی هستم، و استخدام هستم و در بیمارستان کار میکنم، به نظر کارشناس موسسه معین کدام رشته از مامایی برلی من مناسبه؟ به بهداشت و آموزش علاقه ای ندارم.ممنونم

سلام
مدیریت خدمات درمانی هم خوبه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 29 مهر 1396, 6:56 am

سوال از: Zohre
سلام شبتون بخیر...من کارشناسی مامايي ام....چند سال امتحان ارشد شاخه مامایی دادم قبول نشدم میخواستم بدونم اگه بخوام دوباره شروع کنم برای ارشد چه رشته ای بخونم که رشته بروز باشه ? امکان قبوليش با یک سال مطالعه باشه ? و اینکه اگه بخوام بعد مهاجرت کنم خارج ایران رشته بروز و پر کاری باشه.لطفا منو راهنمایی کنيد

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 29 مهر 1396, 7:04 am

سوال از: 123
سلام خسته نباشیدوتشکرازمطالب مفیدتون.سوال داشتم میخواستم بفرمایین برای قبولی رشته مامایی تهران وشهرستانهاچه رتبه ی اتراز میخواد دانشگاه ازادممنون میشم راهمایی کنید.اخرین فردقبول شده چه رتبه وترازی داشته برای رشته مامایی امسال.باتراز20000تکمیل ظرفیت دانشگاه ازادمیشه شهرستان مامایی قبول شدمتشکرم

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 29 مهر 1396, 7:10 am

سوال از: .
سلام من کارشناس ماماهستم ودربیمارستان خصوصی شاغلم به نظرموسسه معین ارشدچه رشته ای برای من مناسب هست که بازارکارخوبی نسبت به مامایی داشته باشه؟متشکرم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 29 مهر 1396, 8:47 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: .
سلام من کارشناس ماماهستم ودربیمارستان خصوصی شاغلم به نظرموسسه معین ارشدچه رشته ای برای من مناسب هست که بازارکارخوبی نسبت به مامایی داشته باشه؟متشکرم

سلام
آموزش بهداشت یامدیریت خدمات درمانی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 29 مهر 1396, 8:50 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: 123
سلام خسته نباشیدوتشکرازمطالب مفیدتون.سوال داشتم میخواستم بفرمایین برای قبولی رشته مامایی تهران وشهرستانهاچه رتبه ی اتراز میخواد دانشگاه ازادممنون میشم راهمایی کنید.اخرین فردقبول شده چه رتبه وترازی داشته برای رشته مامایی امسال.باتراز20000تکمیل ظرفیت دانشگاه ازادمیشه شهرستان مامایی قبول شدمتشکرم

سلام
اطلاع از ترازش نداریم دانشگاه آزاد نداره ماماییو

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 29 مهر 1396, 8:51 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Zohre
سلام شبتون بخیر...من کارشناسی مامايي ام....چند سال امتحان ارشد شاخه مامایی دادم قبول نشدم میخواستم بدونم اگه بخوام دوباره شروع کنم برای ارشد چه رشته ای بخونم که رشته بروز باشه ? امکان قبوليش با یک سال مطالعه باشه ? و اینکه اگه بخوام بعد مهاجرت کنم خارج ایران رشته بروز و پر کاری باشه.لطفا منو راهنمایی کنيد

سلام
آموزش بهداشت خوبه برای خارج آناتومی بهتره

بازگشت به “مجموعه مامایی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان