ارشد فیزیوتراپی

سؤالات تلگرام

Re: ارشد فیزیوتراپی

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 1 مهر 1397, 8:36 am

سوال از: R
سلام خسته نباشید بنده ارشد ژنتیک دارم - منابع برای شرکت در دکتری پزشکی مولکولی رو میخواستم و اینکه برای زبان چه مدرکی داشته باشیم و چندتا مقاله داخلی داشته باشیم کافیه ؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 1 مهر 1397, 6:16 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: R
سلام خسته نباشید بنده ارشد ژنتیک دارم - منابع برای شرکت در دکتری پزشکی مولکولی رو میخواستم و اینکه برای زبان چه مدرکی داشته باشیم و چندتا مقاله داخلی داشته باشیم کافیه ؟؟

سلام
زیست لودیش+خلاصه زیست سلولی مولکولی دکتر بیدخوری - بیوشیمی بانکات بالینی دکترمحمدی+لنینجر
mhle55-بله کافیه

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 8 مهر 1397, 3:33 pm

سوال از: علیزاده
سلام خسته نباشیدببخشیداگه کسی ارشدمدیریت توانبخشی داشته باشه میتونه کلینیک تخصصی توانبخشی وفیزیوتراپی بزنه وبرای این رشته چه رتبه ای میخوادوآیابازارکارخوبی داره یانه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 9 مهر 1397, 7:49 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: علیزاده
سلام خسته نباشیدببخشیداگه کسی ارشدمدیریت توانبخشی داشته باشه میتونه کلینیک تخصصی توانبخشی وفیزیوتراپی بزنه وبرای این رشته چه رتبه ای میخوادوآیابازارکارخوبی داره یانه

سلام
خیرنمیتونه
خیربازار نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 5 مرداد 1398, 12:53 pm

سوال از: Mitra
سلام ببخشید من پزشک عمومی هستم و میخوام دکترا فیزیوتراپی شرکت کنم‌.با توجه به تجربه ی شما آیا امکان قبولی برای پزشکان عمومی در این رشته وجود داره؟؟یا اکثرا ارشدهای این رشته قبول میشن؟؟مطالعه ی بسته های آموزشی شما برای ما پزشکان عمومی کفایت میکنه؟؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 5 مرداد 1398, 4:03 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Mitra
سلام ببخشید من پزشک عمومی هستم و میخوام دکترا فیزیوتراپی شرکت کنم‌.با توجه به تجربه ی شما آیا امکان قبولی برای پزشکان عمومی در این رشته وجود داره؟؟یا اکثرا ارشدهای این رشته قبول میشن؟؟مطالعه ی بسته های آموزشی شما برای ما پزشکان عمومی کفایت میکنه؟؟

سلام
بله
خیر
بله جواب میده

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 25 فروردین 1399, 6:33 am

سوال از: F.ete
سلام وقتتون بخیر.من کارشناس ارشد فیزیوتراپی هستم میخواستم بدونم من چه رشته ی دکترایی به جز فیزیوتراپی میتونم شرکت کنم؟باتوجه به اینکه کارمند دانشگاه علوم پزشکی هستم

Fatemeho68

پستتوسط Fatemeho68 » دو شنبه 25 فروردین 1399, 2:05 pm

سلام من ارشد فیزوتراپی دارم به جز دکترای فیزیوتراپی چه رشته هایی و در دکترا میتونم شرکت کنم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 25 فروردین 1399, 5:53 pm

Fatemeho68 نوشته شده:سلام من ارشد فیزوتراپی دارم به جز دکترای فیزیوتراپی چه رشته هایی و در دکترا میتونم شرکت کنم؟

سلام
سالمندشناسی،فیزیوتراپی، فیزیولوژی ورزش، مشاوره توانبخشی، , مهندسی پزشکی(گرایش رباتیک پزشکی) مهندسی پزشکی(بیوالکتریک)،نانوفن آوری پزشکی، علوم اعصاب، اپیدمیولوژی، انفورماتیک پزشکی، سلامت و رفاه اجتماعی، سلامت در بلایا و فوریتها

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » شنبه 30 فروردین 1399, 6:02 am

سوال از: F.ete
ممنون از پاسخگویتون .بین رشته های رفاه و سلامت اجتماعی،سالمندشناسی،سلامت درفوریت ها و بلایا کدوم یک کارایی بیشتری در جامعه دارد؟آیا امکان قبولی باتوجه به اینکه ارشد فیزیوتراپی دارم امکان پذیر هست؟

بازگشت به “سایر رشته ها”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 8 مهمان