روانشناسی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: روانشناسی

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 21 آبان 1397, 7:19 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: RiRa
سلام وقت بخیر.من ۳۲ ساله هستم از اصفهان،مجرد. لیسانس مترجمی دارم والان در دانشگاه غیرانتفاعی ارشد روانشناسی عمومی میخونم. خیلی علاقه دارم به این رشته. میخواستم بدونم برای دکترا بهتره در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم یا وزارت علوم؟ معایب و مزایای هرکدام چیه؟ کدوم سختتره؟ کدوم آینده دارتره؟؟ علاقه خودم گرایش بالینی است و تشخیص و درمان اختلالات را خیلی دوسدارم.

سلام
برای دکترا بهتره در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنید-برای قبول شدن در دانشگاه دولتی وز بهداشت راحتتره آینده بهتری هم داره کاربردیتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 22 آبان 1397, 9:46 am

سوال از: محمدرضا نوروزی
سلام. من ارشد روانشناسی عمومی دارم از دانشگاه تبریز. میخواستم دکترای روانشناسی بالینی وزارت بهداشت کنکور بدم. میخواستم بدونم آینده شغلی این رشته چطوره و همچنین شرایط تحصیل و طرح های فارغ تحصیلان به چه شکل هستش.. همچنین اطلاعاتی در مورد مصاحبه پذیرش این رشته میخواستم و بسته های کمک آموزشی موسسه معین رو چطور میتونم دریافت کنم.. با تشکر..

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 22 آبان 1397, 6:12 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: محمدرضا نوروزی
سلام. من ارشد روانشناسی عمومی دارم از دانشگاه تبریز. میخواستم دکترای روانشناسی بالینی وزارت بهداشت کنکور بدم. میخواستم بدونم آینده شغلی این رشته چطوره و همچنین شرایط تحصیل و طرح های فارغ تحصیلان به چه شکل هستش.. همچنین اطلاعاتی در مورد مصاحبه پذیرش این رشته میخواستم و بسته های کمک آموزشی موسسه معین رو چطور میتونم دریافت کنم.. با تشکر..

سلام
بهتره جهت مشاوره باموسسه تماس بگیرید

Hanida6018

پستتوسط Hanida6018 » چهار شنبه 21 فروردین 1398, 3:38 pm

سلام من ارشد روانشناسی دانشگاه علوم تحقیقات ثبت نام کردم
کارشناس آزمایشگاه هستم
میخواسستم بدونم که اگه دکترابگیرم مهرنظام پزشکی بهم میدن بامدرک دانشگاه آزاد ؟یاحتما باید وزارت بهداشت باشه؟
درکل ارزش داره مدرک دانشگاه آزاد برای این رشته؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 21 فروردین 1398, 5:44 pm

Hanida6018 نوشته شده:سلام من ارشد روانشناسی دانشگاه علوم تحقیقات ثبت نام کردم
کارشناس آزمایشگاه هستم
میخواسستم بدونم که اگه دکترابگیرم مهرنظام پزشکی بهم میدن بامدرک دانشگاه آزاد ؟یاحتما باید وزارت بهداشت باشه؟
درکل ارزش داره مدرک دانشگاه آزاد برای این رشته؟

سلام
خیرنمیدن
خیر ارزش نداره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 2 اردیبهشت 1398, 5:49 am

سوال از: Ashkan A:
سلام خدا قوت سپاس از لطفتان .لطفا به سوال من پاسخ بدین واقعا به تصمیمی که گرفتم شک دارم.کارشناس بهداشت عمومی هستم وبه دلیل علاقه زیاد ارشد روانشناسی بالینی رو دانشگاه آزاد شروع کردم (ترم یک) آیا با توجه به اینکه مدرکم لحاظ نخواهد شد و به یک مقطع امکان کار در کلنیک وجود نداره باز هم منطقی هست دل به تغییر قوانین یا کار در کلنیک ها خوش کنم.بیرجند هستم فقط ارشد آموزش بهداشت داره بچه کوچک دارم خارج استان برام سخت هست.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 2 اردیبهشت 1398, 6:08 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Ashkan A:
سلام خدا قوت سپاس از لطفتان .لطفا به سوال من پاسخ بدین واقعا به تصمیمی که گرفتم شک دارم.کارشناس بهداشت عمومی هستم وبه دلیل علاقه زیاد ارشد روانشناسی بالینی رو دانشگاه آزاد شروع کردم (ترم یک) آیا با توجه به اینکه مدرکم لحاظ نخواهد شد و به یک مقطع امکان کار در کلنیک وجود نداره باز هم منطقی هست دل به تغییر قوانین یا کار در کلنیک ها خوش کنم.بیرجند هستم فقط ارشد آموزش بهداشت داره بچه کوچک دارم خارج استان برام سخت هست.

سلام
روانشناسی بالینیوبخونید بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 31 تیر 1398, 12:27 pm

سوال از: Rezaa
سلام.ارشد روانشناسی وزارت بهداشت.بالینی60روان درمانی57عمومی و رشد73فیزیولوژیک60امار75زبان50با این درصد حدودا چه رتبه ای؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 31 تیر 1398, 5:52 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Rezaa
سلام.ارشد روانشناسی وزارت بهداشت.بالینی60روان درمانی57عمومی و رشد73فیزیولوژیک60امار75زبان50با این درصد حدودا چه رتبه ای؟

سلام
حدود50

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 8 مرداد 1398, 11:47 am

سوال از: ℳ
سلام وقتتون بخیر.من در رشته روان شناسی این درصدارو کسب کردم با معدل ۱۶و۷۹.روزانه قبول میشم ؟هرکدوم از شهرستان ها باشه فرقی نداره برام بجز شهر کرمانشاه.آسیب شناسی ۵۰شخصیت ۳۰عمومی ورشد ۸۵فیزیولوژیک ۵۷/۹آمار ۲۶/۷زبان ۴۶/۷

بازگشت به “مجموعه روانشناسی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 2 مهمان