روانشناسی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: روانشناسی

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 26 شهریور 1397, 5:08 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Z.Y
سلام وقتتون بخیر.من لیسانس روانشناسی دارم.میخوام ارشد وزارت بهداشت شرکت کنم به نظرتون مدیریت توانبخشی بهتره یا روانشناسی بالینی؟!

سلام
روانشناسی بالینی بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 16 مهر 1397, 8:06 am

سوال از: M
سلام دکتری روانشناسی سلامت ازاد خوبه یا بین الممل تهران کیش؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 16 مهر 1397, 9:07 am

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: M
سلام دکتری روانشناسی سلامت ازاد خوبه یا بین الممل تهران کیش؟

سلام
بین الممل تهران بهتره

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » سه شنبه 24 مهر 1397, 8:00 am

سوال از: am.ns.gm
سلام خداقوت.من ارشد روانشناسی بالینی آزاد خوندم.برای دکتری این رشته البته وزارت بهداشت باید چ منابعی بخونم.و آیا موسسه شما میتونه کمکم کنه در این زمینه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 24 مهر 1397, 6:15 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: am.ns.gm
سلام خداقوت.من ارشد روانشناسی بالینی آزاد خوندم.برای دکتری این رشته البته وزارت بهداشت باید چ منابعی بخونم.و آیا موسسه شما میتونه کمکم کنه در این زمینه

سلام
موسسه جزواتشو داره
نوروسایکولوژی معظمی -شخصیت فیست&فیست+کاربست کری-آزمونهای روانی مارنات، مصاحبه اوتمر - نظریه های روان درمانی کری-سنجش روانی گری

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » پنج شنبه 10 آبان 1397, 7:25 am

سوال از: mahsa,,
سلام خوب هستید.ی سوال داشتم.جزو تون برای روانشناسی فیزیولوژیک کالات ویراست چندمه ؟چون مثه این که تو ویراست دوازدهم دو تا کتاب توی هم ادغام شده.ینی بخش مربوطبه فزیولوژی اعصاب و غددش با بخش مربوط به فرایند های روان شناختی ترکیب شده تو ی کتاب. و این که تو کنکور کدوم ویراست میاد این جدیده که دوتا کتاب تو هم ترکیب شده یا همون قدیمیه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 10 آبان 1397, 6:39 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: mahsa,,
سلام خوب هستید.ی سوال داشتم.جزو تون برای روانشناسی فیزیولوژیک کالات ویراست چندمه ؟چون مثه این که تو ویراست دوازدهم دو تا کتاب توی هم ادغام شده.ینی بخش مربوطبه فزیولوژی اعصاب و غددش با بخش مربوط به فرایند های روان شناختی ترکیب شده تو ی کتاب. و این که تو کنکور کدوم ویراست میاد این جدیده که دوتا کتاب تو هم ترکیب شده یا همون قدیمیه

سلام
همون قدیمیه که ترجمه سیدمحمدیه هست

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » یک شنبه 13 آبان 1397, 7:17 am

سوال از: Kia
سلام کارشناس محترم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.کارشناس پرستاری هستم و خیلی علاقمندم که در مقطع ارشد روانشناسی بالینی بخونم.۱_اگه آزاد بخونم میتونم در کلینیک های مشاوره کار کنم؟۲_مطب ظاهرا نمیتونم بزنم جز اینکه دکترا هم روانشناسی بالینی بخونم درسته؟۳_ در مجموع بازار کار روانشناسی بالینی چطوره از نظر شما؟ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 13 آبان 1397, 7:11 pm

سؤالات تلگرام نوشته شده:سوال از: Kia
سلام کارشناس محترم لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید.کارشناس پرستاری هستم و خیلی علاقمندم که در مقطع ارشد روانشناسی بالینی بخونم.۱_اگه آزاد بخونم میتونم در کلینیک های مشاوره کار کنم؟۲_مطب ظاهرا نمیتونم بزنم جز اینکه دکترا هم روانشناسی بالینی بخونم درسته؟۳_ در مجموع بازار کار روانشناسی بالینی چطوره از نظر شما؟ممنون

سلام
بله میتونید-بله-خوب نیست

سؤالات تلگرام

پستتوسط سؤالات تلگرام » دو شنبه 21 آبان 1397, 11:41 am

سوال از: RiRa
سلام وقت بخیر.من ۳۲ ساله هستم از اصفهان،مجرد. لیسانس مترجمی دارم والان در دانشگاه غیرانتفاعی ارشد روانشناسی عمومی میخونم. خیلی علاقه دارم به این رشته. میخواستم بدونم برای دکترا بهتره در کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم یا وزارت علوم؟ معایب و مزایای هرکدام چیه؟ کدوم سختتره؟ کدوم آینده دارتره؟؟ علاقه خودم گرایش بالینی است و تشخیص و درمان اختلالات را خیلی دوسدارم.

بازگشت به “مجموعه روانشناسی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 4 مهمان