سوال در مورد آزمون مصاحبه از کارشناس محترم

آریا

سوال در مورد آزمون مصاحبه از کارشناس محترم

پستتوسط آریا » یک شنبه 15 اسفند 1395, 6:23 am

با سلام خدمت کارشناس محترم و عرض خدا قوت و خسته نباشید.
همونطور که قطعا میدونید امسال برای اولین بار در دفترچه ثبت نام ازمون پی اچ دی ذکر شده بود که ارائه پایان نامه در زمان مصاحبه الزامی است.واسه این موضوع از دو سه دانشگاه علوم پزشکی مختلف سوال کردم و اینجور گفتن که اگه امسال کسی تا موقع مصاحبه از پایان نامه اش دفاع نکرده باشه حق شرکت در مصاحبه رو نداره و باید حتما دفاع کرده باشه.حالا سوالم از خدمت شما اینه که با توجه به اینکه من خودم تازه در تاریخ 18 تیر سال 1396 میتونم دفاع کنم و قبل از این تاریخ نمیتونم دفاع کنم، آیا بازم خودمو واسه آزمون امسال اماده کنم یا نه؟با توجه به اینکه ازمون امسال 4 خرداده ولی هنوز تاریخی واسه مصاحبه از طرف سازمان سنجش ذکر نشده، به نظر شما امسال ازمون مصاحبه در چه بازه زمانی احتمالا برگزار میشه؟مثلا قبل از 18 تیر هست یا بعد از اون؟در کل به عنوان تنها و اصلی ترین سوالم اگه لطف کنین و بهم بگین که امسال مصاحبه از نظر شما در چه تاریخی حدودا برگزار میشه واقعا ممنونتون میشم.با تشکر

اتوسا

Re: سوال در مورد آزمون مصاحبه از کارشناس محترم

پستتوسط اتوسا » یک شنبه 15 اسفند 1395, 9:50 am

سلام ببخشید میشه بپرسم چه رشته ای شرکت کردین؟؟

اتوسا

پستتوسط اتوسا » یک شنبه 15 اسفند 1395, 9:51 am

اگه اینجوری باشه که کل زحمات خوندنتون هدر میره .

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 16 اسفند 1395, 6:01 am

آریا نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس محترم و عرض خدا قوت و خسته نباشید.
همونطور که قطعا میدونید امسال برای اولین بار در دفترچه ثبت نام ازمون پی اچ دی ذکر شده بود که ارائه پایان نامه در زمان مصاحبه الزامی است.واسه این موضوع از دو سه دانشگاه علوم پزشکی مختلف سوال کردم و اینجور گفتن که اگه امسال کسی تا موقع مصاحبه از پایان نامه اش دفاع نکرده باشه حق شرکت در مصاحبه رو نداره و باید حتما دفاع کرده باشه.حالا سوالم از خدمت شما اینه که با توجه به اینکه من خودم تازه در تاریخ 18 تیر سال 1396 میتونم دفاع کنم و قبل از این تاریخ نمیتونم دفاع کنم، آیا بازم خودمو واسه آزمون امسال اماده کنم یا نه؟با توجه به اینکه ازمون امسال 4 خرداده ولی هنوز تاریخی واسه مصاحبه از طرف سازمان سنجش ذکر نشده، به نظر شما امسال ازمون مصاحبه در چه بازه زمانی احتمالا برگزار میشه؟مثلا قبل از 18 تیر هست یا بعد از اون؟در کل به عنوان تنها و اصلی ترین سوالم اگه لطف کنین و بهم بگین که امسال مصاحبه از نظر شما در چه تاریخی حدودا برگزار میشه واقعا ممنونتون میشم.با تشکر

سلام
بله بهتره خودتونو آماده کنید محدودیتی هم ندارید-اوایل مردادماه

HAMI

پستتوسط HAMI » شنبه 5 فروردین 1396, 4:53 am

سلام. من پایان نامه م رو تا 31 شهریور دفاع میکنم. به هیچ وجه حق شرکت در مصاحبه ندارم؟

HAMI

پستتوسط HAMI » شنبه 5 فروردین 1396, 4:58 am

آقای آریا کدوم دانشگاه ها گفتن که نمیشه؟

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 5 مهمان