رشته های پیشنهادی

Fardineh

رشته های پیشنهادی

پستتوسط Fardineh » دو شنبه 15 اسفند 1390, 6:29 pm

سلام

کارشناس محترم برای بنده که پزشک هستم چه رشته هایی را از نظر احتمال موفقیت در قبولی و آینده شغلی جهت شرکت در آزمون دکترای تخصصی پیشنهاد می نمایید؟ سپاسگزارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : رشته های پیشنهادی

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 16 اسفند 1390, 10:22 am

بستگی به چندین مسئاله دارد که درجه اهمیت آنها برای شما چقدر مهم است
رشته هایی که زیادبرمیدارند مثل بیوتک و پزشکی مولکولی قبولی راحتتراز دیگررشته های علوم پایه است
علوم اعصاب قبولی راحت ولی کاربردندارد
رشته های مدیریتی سیاستگذاری قبولیش راحتتره ، تغذیه اپید روانشناسی خون ایمنی وژنتیک قبولیش سخته
همه اینها بستگی به علاقه شما و میزان وقتو انرژی دارد که شمابخواهید بگذارید وآینده ای که مرد انتظارهست

Fardineh

پستتوسط Fardineh » سه شنبه 16 اسفند 1390, 10:37 am

سلام

با تشکر از پاسخ شما کارشناس محترم. انتظارم از رشته این هست که اولا رشته ای باشه که در آزمونش شانس پذیرش قابل قبولی برای من داشته باشه و وقت و انرژیم رو برای آزمونی که احتمال قبولی پایین هست بیهوده صرف نکنم و بعد از فارغ التحصیلی هم رشته ای باشه که کاربرد داشته باشه و منجر به بیکار ماندن نشه.با این اوصاف برای بنده چه پیشنهاداتی دارید. از لطف و محبت شما در راهنمایی سپاسگزارم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 16 اسفند 1390, 11:19 am

رشته های وزارت بهداشت اکثرا موقعیت شغلی دارند چون میتوانند بورس یکی ازمراکز وابسته به وزارت بهداشت شوند شمابهتره حداقل مشخص کنید درچه گروهی ازرشته هاعلاقه دارید ادامه دهید تا بتوان نظر دارد مثلا رشته های بالینی ،مدیریتی و...

Fardineh

پستتوسط Fardineh » سه شنبه 16 اسفند 1390, 12:41 pm

ممنون . بنده بیشتر مایلم در رشته های بالینی و کاربردی ادامه تحصیل بدم .یعنی تقریبا به غیر از رشته های مدیریتی دیگر رشته ها مطلوب هستند برام. منتظر راهنمایی تان هستم. با سپاس فراوان.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : رشته علوم تغذیه

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 16 اسفند 1390, 1:36 pm

رشته های بالینی بیشترین متقاضی رادارد مثل روانشناسی بالینی ، تغذیه ، بازهم رشته تغذیه هم کاربردی هست هم اگر تلاش کنید امکان قبولی هست از گرایشهای علوم آزمایشگاهی هم بیوشیمی بالینی و خون شناسی هم خوبه ولی چون پزشک هستید تغذیه بهتراز همه است

Fardineh

پستتوسط Fardineh » سه شنبه 16 اسفند 1390, 5:15 pm

با تشکر . به غیر از این دو رشته ای که فرمودید چه رشته های دیگری رو پیشنهاد می کنید که هم پژوهشی و هم کاربردی باشند و امکان موفقیت بالا باشه. یعنی به غیر از رشته های بر پایه مدیریت چه رشته های دیگری رو صلاح میدونید با در نظر گرفتن کارایی و امکان موفقیت. متشکرم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : بیوشیمی بالینی

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 17 اسفند 1390, 8:06 am

بیوشیمی بالینی هم رشته پژوهشیه وهم کاربرد زیادی دارد

PHD.AP

سئوال : رشته های پیشنهادی

پستتوسط PHD.AP » شنبه 2 دی 1391, 1:41 pm

سلام
کارشناسی ارشد آموزش پزشکی هستم و قصد دارو در دوه دکترا هم همین رشته شرکت کنم
فکر کنم در رشته های سلامت و رفاه اجتماعی و سلامت در بلایا و فوریتها و مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی هم میتوانم شرکت کنم
حالا با توجه به این موارد پیشنهاد شما برای تحصیل در دوره دکترا کدام رشته است؟که از نظر کاری و شغلی هم مناسب باشد و از نظر کلاس کاری هم خوب باشد؟ ضمنا با توجه به رشته فعلی اینجانب قبولی کدام راحت تر است؟
ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: رشته های پیشنهادی

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 3 دی 1391, 6:09 am

مدیریت ازهمش بهتره ولی قبولیش کمی سخته- بلایا راحتره

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 3 مهمان