رشته های پیشنهادی

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: رشته های پیشنهادی

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 27 دی 1391, 1:58 pm

اگر منظورتون از بازار استخدام هیئت علمیه بهداشت محیط ازهمه بهتره بعد اپید ، سیاستگذاری سلامت، ، انفورماتیک پزشکی،نانوفن آوری پزشکی.سلامت در بلایا و فوریت ه

yaskabud10

سئوال : رشته های پیشنهادی

پستتوسط yaskabud10 » یک شنبه 1 بهمن 1391, 5:44 pm

از این که صبورانه به سوالات ما پاسخ می دهید، مچکرم. اجرکم ا...
سوال دیگر این که در غیر از استخدام هیئت علمی، بازار کار رشته های سوال قبلم چگونه است؟
(رشته های اپیدمیولوژی، انفورماتیک پزشکی، بهداشت محیط، سیاستگذاری سلامت، سلامت در بلایا و فوریت ها، نانوفن آوری پزشکی.)

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : رشته های پیشنهادی

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 1 بهمن 1391, 7:10 pm

انفورماتیک پزشکی و بهداشت محیط بیشترکاربرد دارند

دان

پستتوسط دان » سه شنبه 10 بهمن 1391, 6:44 pm

با سلام
من ارشد زیست شناسی جانوری گرایش فیزیولوژی جانوری هستم و قصد دارم برای دکتری وزارت بهداشت شرکت کنم اما بیشتر مایل به رشته ای هستم که هنوز اشباع نشده باشد و بتوانم توسط آن در دانشگاه مشغول به کار شوم و تدریس کنم البته به رشته هایی چون فیزیولوژی پزشکی،بیولوژی تولید مثل و علوم اعصاب بسیار فکر کردم لطفا راهنمایی بفرمایید. بسیار متشکرم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 11 بهمن 1391, 5:19 pm

رشته های فیزیولوژی وعلوم اعصاب برای هیئت علمی یااستخدام زیادمناسب نیستند بیولوژِی بهتره

دان

پستتوسط دان » شنبه 21 بهمن 1391, 4:08 pm

با سلام
من ارشد زیست شناسی جانوری گرایش فیزیولوژی جانوری هستم و قصد دارم برای دکتری وزارت بهداشت شرکت کنم علاقه بسیار بسیار بسیار زیادی برای وارد شدن به کادر درمان در بیمارستانها و مراکز درمانی دارم و همچنین میخواهم در رشته ای قدم بگذارم که بتوانم به عنوان هیئت علمی در دانشگاه مشغول شوم با توجه به این دو معیار من ، به نظر شما کدام یک از رشته های وزارت بهداشت مجاز برای بنده در مقطع دکتری را پیشنهاد می کنید لطفا منابع آن رشته مورد نظر را هم بفرمایید از راهنمایی های شما بسیار بسیار متشکرم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : رشته های پیشنهادی

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 22 بهمن 1391, 5:38 pm

بیولوژی تولید مثل تاحدودی به بالین نزدیکتره

زیست لودیش ومجد-جنین لانگمن ، گیلبرت -بافت غدد جان کوئرا-آناتومی لگن بهرام الههی (کتابهایی که اختصاصی فقط این مبحث هستند بهتره)- فیزیولوژی غدد وتولیدمثل گایتون وگنونگ

طیبه

پستتوسط طیبه » جمعه 23 فروردین 1392, 7:40 am

باسلام من کارشناس بیهوشی هستم ومی خواهم در ارشد شرکت کنم ودر انتخاب رشته کارشناسی ارشد از بین رشته های اناتومی ونانوتکنولوزی بزشکی و زیست شناسی سلولی مولکولی مردد هستم لطفا اینجانب را در خصوص انتخاب رشته کارشناسی ارشد راهنمایی لازم را بفرمایید.با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 24 فروردین 1392, 4:46 am

از بین رشته های اناتومی ونانوتکنولوزی بزشکی و زیست شناسی سلولی مولکولی برای شما شانس قبولی در آناتومی بیشتره و آناتومی بازار کاریش با نانو تفاوت چندانی نداره رشته های زیست راتوصیه نمی کنیم

78F.m

Re: رشته های پیشنهادی

پستتوسط 78F.m » دو شنبه 17 شهریور 1399, 5:09 am

سلام وقتتون بخیر کارشناسی بهداشت عمومی هستم میخواهم ارشد و دکتری بخونم قبل از هیئت علمی شدن بازار کار قبل دکتری که استخدام بشم برام مهمه بین سه رشته اپیدمی ،آموزش بهداشت و مدیریت خدمات درمانی کدوم رو بخونم ؟و اینکه کدوم رشته یک مقدار به بالینی نزدیک تر است؟

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان