بیولوژی تولید مثل

ensi11

بیولوژی تولید مثل

پستتوسط ensi11 » پنج شنبه 18 اسفند 1390, 7:36 am

[با سلام بنده دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مامایی می باشم و قصد دارم در آزمون دکتری بیولوژی تولید مثل شرکت کنم سوالی که داشتم این بود که می توانم با مدرک پی اچ دی این رشته عضو هیئت علمی باشم؟ کلا چه کارهایی می توانم بکنم؟ آینده شغلی برایم چگونه خواهد بود؟

در آخر می توانید در مورد منابع آزمون دکتری بیولوژی تولید مثل مرا راهنمایی کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : بیولوژی تولید مثل

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 18 اسفند 1390, 11:15 am

بله میتوانید- از فعالیت ها در حوزه درمان ناباروری است که همگی بر یافته ها و دستاوردهای علم جنین شناسی میباشد. عمده کارها تهیه و آماده سازی گامت، فراهم کردن امکان کشت، تشکیل موفق جنین در آزمایشگاه، نگهداری طولانی مدت یا انتقال صحیح آن به رحم، در زمان مناسب، دیگر اقدام های مهم تشخیصی، درمانی و تحقیقاتی ...، .
آینده شغلی خوبی دارد - منابع خیلی مشخصه هرکتابی که کاملترهست رابخوانید برای دروس آناتومی بهرام الهی وفیزیولوژی هم گایتون وهم گنونگ وبافت جان کوئرا یا سلیمانی راد،زیست لودیش ومجد،جنین لانگمن

ehsanabdullahi

سئوال : بیولوژی تولید مثل

پستتوسط ehsanabdullahi » شنبه 13 خرداد 1391, 5:15 am

با سلام و تشکر
پیرو سوال دوستمان ، من ارشد فیزیولوژی پزشکی هستم و قصد شرکت در آزمون دکتری بیولوژی تولید مثل دارم . می خواستم بفرمایید حدود درصدهایی که در این رشته لازم است چقدر است ؟ (البته می دانیم که تغییراتی را هر ساله شاهد هستیم)
با سپاس

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : بیولوژی تولید مثل

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 13 خرداد 1391, 8:53 am

جنین وزیست 50 مابقی بالای 65 نیازه

RAHAA

جواب: بیولوژی تولید مثل

پستتوسط RAHAA » شنبه 31 فروردین 1392, 1:21 pm

با سلام بنده کارشناس ارشد زیست شناسی گرایش بافت و جنین هستم و قصد شرکت در رشته دکترای بیولوژی تولید مثل هستم ایا میتوانم در این رشته شرکت کنم از راهنمایی شما تشکر دارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 31 فروردین 1392, 7:33 pm

بله میتونید

دان

پستتوسط دان » پنج شنبه 5 اردیبهشت 1392, 9:53 am

سلام
من کارشناس ارشد زیست شناسی جانوری هستم برای دکتری بین رشته ای بیولوژی تولید مثل وعلوم سلولی کاربردی نمیدانم کدام را انتخاب کنم از لحاظ آینده شغلی
از نظر جذب هیئت علمی دانشگاه و هم وارد شدن در کار درمان کدام بهتر است ؟قبولیه کدام بهتر و راحتتراست ؟لطفا در مورد این دو رشته و کارهایی که می شود با آن انجام داد توضیح دهید لطفا منابع هر دو را بهم فرمایید.
اگر ممکنه شماره تلفنی هم از بخش مشاوره بدید
بسیار متشکرم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 6 اردیبهشت 1392, 5:11 am

از لحاظ آینده شغلی بیولوژی تولید مثل بهتره
از نظر جذب هیئت علمی دانشگاه تفاوتی نداره - وارد شدن در کار درمان بیولوژی تولید مثل بهتره-قبولی علوم سلولی کاربردی راحتتراست - بیولوژی تولید مثل پژوهش درناباروری - علوم سلولی کاربردی کشت سلول وبافت بیمار وپیوند مجدد به آن درخصوص منابع ابتدا رشته موردنظرتونو انتخاب کنید بعد منابعشواعلام میکنیم
بخش مشاوره 88928771

RAHAA

پستتوسط RAHAA » شنبه 7 اردیبهشت 1392, 7:03 pm

سلام
از راهنمایی شما در زمینه شرکت در رشته بیولوژی تولید مثل ممنونم. بنده کارشناس ارشد زیست شناسی جانوری گرایش بافت و جنین هستم قصد شرکت در دکترای بیولوژی تولید مثل دارم. با توجه به اینکه سال کذشته وزارت بهداشت رشته زیست شناسی گرایش تکوین را برای شرکت در این رشته مغرفی کرده است ولی با مشاهده سوال دوستان، متوجه شدم کارشناسی ارشد رشته های فیزیولوژی و زیست جانوری هم مجاز به شرکت در این رشته هستند هم اکنون نمیدانم ایا با کارشناس ارشد زیست شناسی جانوری گرایش بافت و جنین میتوانم در دکترای بیولوژی تولید مثل شرکت کنم؟ از لحاظ آینده شغلی از نظر جذب هیئت علمی دانشگاه و منابع امتحان لطفا راهنمایی بفرمایید؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 8 اردیبهشت 1392, 6:26 pm

بله میتونید-از لحاظ آینده شغلی واز نظر جذب هیئت علمی هم رشته خوبیه ، منابع امتحانیش هم اعلام شده درپستهای قبلی فقط منابع را ازچندین رفرنس بهتره بخونید چون رقابت بسیار شدیده

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 22 مهمان