نانوتکنولوژی دارویی یا پزشکی؟

s.esmaeily@ut.ac.ir

Re: نانوتکنولوژی دارویی یا پزشکی؟

پستتوسط s.esmaeily@ut.ac.ir » یک شنبه 7 خرداد 1396, 6:34 pm

با سلام و احترام

من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بیوفیزیک از دانشگاه تهران هستم، تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل دکتری رشته نانوتکنولوژی پزشکی رو شرکت کنم، آیا شانسی برای قبولی دارم؟ اگه بخوام شروع کنم چقدر وقت لازمه برای مطالعه؟ بازار کار این رشته چطوره و بعد از تموم شدن دکترا کجاها می تونم استخدام شم؟ کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن وظرفیتشون چقدره؟ به نظر شما اصلا انتخاب درستی هست یا نه؟ مهم ترین انگیزه من برای ادامه تحصیل در ایران بازار کار این رشته است؟ لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید

با سپاس

اس 88

پستتوسط اس 88 » شنبه 10 تیر 1396, 11:42 am

سلام وقتتون بخیر، با توجه به آینده برای ادامه ی تحصیل از نظر بازار کار و امکان پیشرفت نانوتکنولوژی دارویی بهتره یا پزشکی؟
خیلی ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 10 تیر 1396, 5:53 pm

سلام
نانوتکنولوژی پزشکی بهتره

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 10 تیر 1396, 5:57 pm

swgn نوشته شده:سلام. من کارشناسی ارشد بیو شیمی هستم و دکتری نانو فناوری پزشکی امسال شرکت کردم میانگینم 41% است و فقط یک مقاله isi دارم به نظرتون شانس قبولی در روزانه این رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارم. امسال کنکور خیلی سخت بود.

سلام
بله شانس دراید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 10 تیر 1396, 6:00 pm

s.esmaeily@ut.ac.ir نوشته شده:با سلام و احترام

من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد بیوفیزیک از دانشگاه تهران هستم، تصمیم گرفتم برای ادامه تحصیل دکتری رشته نانوتکنولوژی پزشکی رو شرکت کنم، آیا شانسی برای قبولی دارم؟ اگه بخوام شروع کنم چقدر وقت لازمه برای مطالعه؟ بازار کار این رشته چطوره و بعد از تموم شدن دکترا کجاها می تونم استخدام شم؟ کدوم دانشگاهها این رشته رو دارن وظرفیتشون چقدره؟ به نظر شما اصلا انتخاب درستی هست یا نه؟ مهم ترین انگیزه من برای ادامه تحصیل در ایران بازار کار این رشته است؟ لطفا اینجانب را راهنمایی فرمایید

با سپاس

سلام
بله شانس دارید - ازآبان بخونید خوبه-خوبه درشرکتهای دانش بنیان - تهران 3شهیدبهشتی 3= 6
بله خیلی کار درستیه

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 10 تیر 1396, 6:01 pm

کارشناس آموزشی نوشته شده:
swgn نوشته شده:سلام. من کارشناسی ارشد بیو شیمی هستم و دکتری نانو فناوری پزشکی امسال شرکت کردم میانگینم 41% است و فقط یک مقاله isi دارم به نظرتون شانس قبولی در روزانه این رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران را دارم. امسال کنکور خیلی سخت بود.

سلام
بله شانس دارید

اس 88

پستتوسط اس 88 » چهار شنبه 14 تیر 1396, 11:18 am

خیلی ممنون از پاسخگویی سریعتون،
من تمام سوالا و جوابارو خوندم، بعضی جاها فرمودید نانو دارویی بهتره بعضی جاها نانو پزشکی البته تاریخا متفاوتن،
من واقعا بین این دو رشته موندم که برای تحصیل امکان فعالیت و بازارکار کدوم بهتره،
امکانش هست خواهش کنم اجمالی راجبه بازار کارشون و فعالیت هاشون و برنریشون توو اینده توضیح بدین
خیلی ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 14 تیر 1396, 5:13 pm

نظرات همکارای مامتفاوته
نانو دارویی صرفا تومراکز وشرکتهای دارویی کاربرد داره
نانو پزشکی توشرکتهای دانش بنیان و زمینه های مختلف پزشکی ازجمله داروسازی روهم شامل میشه مراکز بیشتری امکان جذب داره برای همین بهتره

ندامیربلوکی مقدم

Re: نانوتکنولوژی دارویی

پستتوسط ندامیربلوکی مقدم » جمعه 16 تیر 1396, 10:31 am

با عرض سلام و خسته نباشید بنده فوق لیسانس شیمی فیزیک از دانشگاه سراسری علوم پایه دامغان دارم. برای دکترا کدوم رشته بهتره؟ من میخوام که مشهد قبول بشم. نانو تکنولوژی دارویی از لحاظ بازار کار وقبول شدن خوبه؟در طول تحصیل آیا ازحقوق برخوداریم ؟به چه مقدار؟جزوات ومنابع فارسی مربوطه را چگونه وازکجا تهیه کنم؟آیا شانسی برای قبول شدم دارم؟رقابت در این رشته ها چگونه هست؟ من ۸مقاله داخلی به صورت کنفرانس و پوستر درم ولی مقاله خارجی ندارم. کدام ازمون زبان باید شرکت کنم mhle یا msrt ؟ متشکرم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 17 تیر 1396, 6:07 pm

سلام
مجموعه داروسازی بهتره -خوبه-بله-1400هزارتومان-ازموسسه معین -بله-متوسطه خیلی شدید نیست-فرقی نداره هردوآزمون مثل همه - مقاله بیشتر تهیه کنید بهتره

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 18 مهمان