منابع

fereshte

منابع

پستتوسط fereshte » دو شنبه 22 آبان 1391, 7:56 am

باسلام خدمت مشاور محترم
من بسته آموزشی معین رو خریداری کردم به نظرم خلاصه هست و نکات کلیدی رو درج کرده. من در دروسی مثل ایمنولوژی و میکروب چون رشته ام فیزیولوژی بوده خیلی اطلاعات ندارم و به نظرم باید اول کتب منبع رو بخونم و بعد خلاصه، اگر ممکنه کتاب های منبع رو برای رشته ی پزشکی مولکولی معرفی کنید و اینکه آزمون های سالهای گذشته رو از کجا تهیه کنم تو سایتتون هست؟ . ممنون از لطفتون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : منابع

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 22 آبان 1391, 6:05 pm

برای دکترا خلاصه بخونید بهتره حجم منابع خیلی زیاده ونمیرسید بخونید تا آزمون سال آینده هم هرتغییراتی روی این جزوات باشه براتون میفرستند
ایمنی: رویت،عباس،وجگانی- بیوشیمی لنینجر دولین-میکروب جاوتز-ژنتیک دوجلد ژنتیک هزاره (بخش مولکولی زیست لودیش و مجد-هم تا50درصد پوشش میده) –اپید گوردیس وآمار کاظم محمد
توسایت یکی دونمونش هست پیگیری کنید اونم براتون میفرستند

fereshte

سئوال : منابع

پستتوسط fereshte » دو شنبه 29 آبان 1391, 7:14 am

با سلام
بسته آموزشی موسسه رو خریداری کردم اما کیفیت خوبی نداره هم تایپش بده و هم اشکالات ویرایشیش خیلی زیاده و تستاش خیلی کمه،میخواستم بپرسم سال گذشته کسی بوده بسته پزشکی مولکولی رو بخونه و رتبه خوبی بیاره؟اگه ممکنه معرفیش کنید؟؟ اگه ممکنه کتاب تست برای دروس رو هم معرفی کنید
حجم جزوات خصوصا ژنتیک و بیوشیمی خیلی زیاده میخواستم بپرسم تمام کتابهارو باهم شروع کنم یا یکی یکی بخونم؟
ممنون

fereshte

پستتوسط fereshte » پنج شنبه 2 آذر 1391, 6:38 pm

باسلام خدمت مشاور محترم
به نظرشما من چه رشته ای رو در کنکور وزارت علوم شرکت کنم بهتره؟ ایمنولوژی پزشکی یا زیست فناوری پزشکی؟؟ باتوجه به اینکه من دارم خودمو برای پزشکی مولکولی سال بعد اماده میکنم.
ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 3 آذر 1391, 4:12 am

در بیوتک شانس بیشتری دارید

علی1080

منابع دکتری فیزیولوژی

پستتوسط علی1080 » جمعه 3 آذر 1391, 10:10 pm

سلام.برای دکتری فیزیولوژی چه منابعی رو مطالعه کنم. ایا بسته های اموزشی در این زمینه وجود داره؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: منابع

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 4 آذر 1391, 5:32 pm

فیزیولوژی:گنونگ،کندل-فارماکولوژِی خلاصه کاتزونگ،بیوشیمی هارپر-آناتومی چکیده گری
بله موسسه داره اگروقتتون آزاده منابع بخونید

kazemifard

پستتوسط kazemifard » یک شنبه 5 آذر 1391, 9:11 am

با عرض سلام و خسته نباشید
من امسال دکتری مدیریت بهداشت و درمان امتحان دادم .چون از تیرماه شروع کردم به خوندن فرصت زیادی نداشتم در نتیجه به منابعی که شما به من معرفی کردید اکتفا کردم ولی 25 % بیشتر نتونستم بزنم خیلی از کتابایی که خوندم اصلا ازش سوال نداده بودن.فکر نکنم امسال مرحله اول قبول بشم.احساس کردم سوالات نسبت به سالهای قبل تفاوت داشت اگه امکان داره به من بگید دقیقا چی باید بخونم چون از الان می خوام شروع کنم به خوندن

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 5 آذر 1391, 2:16 pm

امسال مدیریتو اکثرا خراب کردند اگر واقعا 25 زده باشید تاحدودی احتمال داره که به مصاحبه دعوت بشید شما فقط ازمنابع زیر اگرخونده بودید اکثر سئوالاتو میتونستید جواب بدید
برنامه ریزی : برنامه ریزی بهداشت آصفزاده + نکویی+ استراتژیک دیوید +طبیبی- مدیریت بهداشت آصف زاده و بیمارستان چه نوع سازمانیست -–اقتصاد پوررضا وآصف زاده(ایندودومنبع مهمترند)-+بیمه های دکترعرب+جایگاه پول درنظام سلامت پوررضا-مدیریت دوجلد استونر+مبانی سازمان ومدیریت رضائیان – آمارخونده نشه بهتره

zahradaryanavard

پستتوسط zahradaryanavard » سه شنبه 7 آذر 1391, 11:02 am

با سلام و خسته نباشید
اگر امکان دارد برای رشته آموزش پزشکی هم ازمون برگزار کنید.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 28 مهمان