کمک افوری

مریم ممل

کمک افوری

پستتوسط مریم ممل » یک شنبه 28 آبان 1391, 2:36 pm

باسلام دانشجوی ارشد صنایع غذایی ام (ترم اخر) دانشگاه ازاد
اولا اینده دکتری تغذیه بهتره یا صنایع غذایی؟
اینکه میگن ازهمون سال اول استخدام وزارت بهداشت میشی توگروه پزشکی ینی چه مزایایی داره؟تعهد خدمتی هم داره؟
میانگین دروس برای قبولی دکتری تغذیه توی دانشگاههای تهران چنده؟
1-می تونم در تغذیه شرکت کنم چون توی دفترچه نوشته میتونید؟
2-یه مشگلی داشتم که الان باتوجه به سنواتم که 11ترم شده دردکتری میتونم شرکت کنم؟
3-الان از مهر بیوشیمی ملک نیا وشهبازی رو می خونم اما برای تغذیه وبقیه نمیدونم باین وقت کم می شه یانه؟(منابع رو بگید مختصر ومفید برای امتحان دکتری)

4-اگه کلاسها ی موسسه روشرکت کنم بهتره یا فقط کتاب ب خونم؟ می تونم با جزوه های موسسه هم نتیجه قبولی روبگیرم؟
5-من رزومه ای ندارم که تومصاحبه بدونم حتما قبولم چکارکنم؟اگه فقط زبانم روبالا ببرم خوبه؟(مقاله ندارم وکتاب وتدریس ومعدلم نیز پایینه)
حالا بااین وضع علمی پایین میتونم قبول شم؟توروخدا یه برنامه ساعتی روزانه به من بدید که تغذیه چندساعت وفیزیوو.....؟کتبی که توبازار برای تست دیدم کدوم مناسبتره
برای امتحان زبان از چه منابعی کمک بگیرم ؟ واقعا ازکمکی که به دانشجویان میکنید ممنونم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: کمک افوری

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 29 آبان 1391, 5:48 am

آینده دکتری تغذیه بهتره از صنایع غذایی
اینکه میگن ازهمون سال اول استخدام وزارت بهداشت میشی توگروه پزشکی یعنی احتمال هیئت علمی شدن داره -تعهد خدمتی هم داره
میانگین دروس برای قبولی دکتری تغذیه توی دانشگاههای تهران 60به بالا
1-بله می تونید در تغذیه شرکت کنید
2-مهم داشتن ودرک فوقه
3-برای تغذیه وبقیه هم میتونید- تغذیه: کراس 2012+مادرن-بیوشیمی لنینجر+دولین-فیزیولوژی گایتون

4-اگه کلاسها ی موسسه روشرکت کنید بهتره-می تونید با جزوه های موسسه هم نتیجه قبولی روبگیریدولی کلاس بهتره
5-نمره زبان هم تاثیر داره ولی داشتن مقاله خیلی مهم ولازمه -برای تقویت سیویتون ومقاله میتونید باموسسه تماس بگیرید
امکان قبولیتون قطعا وجود داره - برنامه ساعتی روزانه هردرسو روزی2ساعت بخونید کتبی که توبازار برای تست هست فقط برای سالهای گذشته است که تکراریه یکیشوبگیرید ارشدودکتراباجواب تشریحی وجدید باشه کافیه-برای امتحان زبان از تستهای تافل استفاده کنید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان