دوره های حضوری

sina.iaqubi

دوره های حضوری

پستتوسط sina.iaqubi » جمعه 11 فروردین 1391, 5:59 pm

با سلام..آیا دوره های حضوری تخصص تغذیه بعد از تعطیلات نوروزی برگزار خواهد شد..لطفا بخش مربوطه را بروزرسانی کنید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال وجواب : دوره های حضوری

پستتوسط کارشناس آموزشی » شنبه 12 فروردین 1391, 9:04 am

دوره های نکات مهم وجمع بندی تشکیل میشه که کوتاه مدته برای آزمون کارشناسی ارشد هست
ولی دوره برای آزمون دکترا سال91 از اول تیرماه شروع میشه

sina.iaqubi

پستتوسط sina.iaqubi » سه شنبه 15 فروردین 1391, 10:06 am

باز کنکور و دوباره رویارویی با منجلاب شک برانگیز چند منبعی.. بنده جزوه های معین را تهیه کرده ام ولی همچنان جزوه های اساتید تهران (طراحان سوالات آزمون) و نیز برخی موسسات (بویژه دکتر طریقت) ذهنم را مشغول کرده و واقعا مردد مانده ام از طرفی مباحث برای بنده بسیار سنگین بوده (از آنجایی که پایه تحصیلی من دامپزشکی میباشد) و هراس از این دارم که وقت و انرژی خود را صرف منابعی کنم که بالاترین کیفیت آموزشی و کارامدتر باشد..لطفا راهنمایی فرمایید
در ضمن در صورت امکان آمار قبولی داوطلبانی که دانشجوی معین بوده اند را مرحمت کنید..
آیا شرکت در این دوره های کوتاه مدت ارشد برای منی که فعلا چند فصل از تغذیه اساسی را مطالعه کرده ام مناسب است یا منتظر دوره phd تیرماه باشم؟

با سپاس فراوان

sina.iaqubi

پستتوسط sina.iaqubi » سه شنبه 15 فروردین 1391, 10:14 am

بنده جزوه هامو 27 اسفند 90 تهیه کردم ولی انگار مطالب جدید کراس 2012 به جزوات افزوده نشده..این مطالب را چگونه میتوانم تهیه کنم؟
نمونه سوالات آزمونهای تغذیه ارشد و دکتری چند سال اخیر را از کجا میتوان تهیه کرد؟
نام اساتید طراح سوالات تغذیه را برا تهیه جزواتشان از کجا پیدا کنم؟
لیست ظرفیت پذیرش دانشگاههای مختلف و شعب بین الملل و تعداد داوطلبان را از کجا تهیه کنم؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 17 فروردین 1391, 6:58 am

تغییراتی هست +چندین فصل جدید اضافه شده که درحال ترجمه هست میتوانید ازموسسه پیگیری کنید اگه برای آزمون سال بعد میخواهید آزمون بدید نگران نباشید
چند نمونه ازمونهای اخیر روی سایت هست صفحه اصلی پائین صفحه بااین لینک میتوانید 9091رو دانلود کنید http://mui.ir/?page=arshad90-91&cat=soalat
طراحان سئوال که اچازه ندارن این کارروبکنن امابودن کسانی که قبل ازاینکه دربورد برن بااین موسسه همکاری کنند ولی ازنظرتدریس برای آزمون قوی نبودن
بالینک مقابل میتوانید ظرفیتها راببینیدhttp://sanjeshp.ir/Archive_F/arshad_90/apx/Et10.pdf

sina.iaqubi

پستتوسط sina.iaqubi » پنج شنبه 17 فروردین 1391, 7:53 am

باز کنکور و دوباره رویارویی با منجلاب شک برانگیز چند منبعی.. بنده جزوه های معین را تهیه کرده ام ولی همچنان جزوه های اساتید تهران (طراحان سوالات آزمون) و نیز برخی موسسات (بویژه دکتر طریقت) ذهنم را مشغول کرده و واقعا مردد مانده ام از طرفی مباحث برای بنده بسیار سنگین بوده (از آنجایی که پایه تحصیلی من دامپزشکی میباشد) و هراس از این دارم که وقت و انرژی خود را صرف منابعی کنم که بالاترین کیفیت آموزشی و کارامدتر باشد..لطفا راهنمایی فرمایید
در ضمن در صورت امکان آمار قبولی داوطلبانی که دانشجوی معین بوده اند را مرحمت کنید..
آیا شرکت در این دوره های کوتاه مدت ارشد برای منی که فعلا چند فصل از تغذیه اساسی را مطالعه کرده ام مناسب است یا منتظر دوره phd تیرماه باشم؟

لینکی که برای اطلاع از ظرفیت پذیرش مرحمت فرمودهاید مربوط به کارشناسی ارشده..بنده تقاضای ظرفیت دکتری را کردم
-در جواب به سوال قبلی فرمودین که اگر سال بعد شرکت میکنم نگران نباشم..؟ ولی من متقاضی آزمون 91 ام .. (: این چقدر جای نگرانی داره؟

الياس رباني

سئوال : دوره های حضوری

پستتوسط الياس رباني » دو شنبه 5 تیر 1391, 5:55 am

باتشكر از پاسخ هاي جامع شما :)
تعداد سؤلات هر يك از دروس در كنكور ارشد تغذيه؟
مهمترين و پر سؤالترين مبحث ها در بيوشيمي و فيزيولوژي؟
بهترين روش مطالعه زبان؟
و چگونگي پروسه كنكور ارشد و انتخاب رشته آن؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : دوره های حضوری

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 6 تیر 1391, 2:26 pm

نمونه سئوال لینک زیره
http://mui.ir/download/arshad90-91/Taghziyeh.zip
نمیشه بطور قاطع گفت ازهمه جا سئوال میدن بابررسی سئوالات متوجه میشید
بهترين روش مطالعه زبان مطالعه متون تافل باترجمه
دفترچه وزارت بهداشت رومطالعه کنید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان