بررسی رشته ها

Fardineh

بررسی رشته ها

پستتوسط Fardineh » دو شنبه 11 اردیبهشت 1391, 8:21 am

با سلام و خسته نباشید خدمت کارشناس محترم

لطفا با توجه به شرایط بنده به عنوان پزشک در مورد رشته های زیرین هم از جهات مختلف توضیح بفرمایید :

حشره شناسی پزشکی - فیزیوتراپی - فیزیک پزشکی - قارچ شناسی پزشکی - ویروس شناسی پزشکی - هماتولوژی پزشکی - توکسین های میکروبی - شنوایی شناسی - ایمنی شناسی پزشکی - بهداشت باروری

با تشکر و احترام

kmostafa

سئوال : نداشتن مقاله

پستتوسط kmostafa » چهار شنبه 13 اردیبهشت 1391, 7:17 am

سلام علیکم،

نداشتن مقاله در دوران کارشناسی ارشد چه میزان تاثیر منفی بر پذیرفته نشدن در دوره دکتری دارد؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال : بررسی رشته ها

پستتوسط کارشناس آموزشی » چهار شنبه 13 اردیبهشت 1391, 1:34 pm

برای شما حشره شناسی پزشکی ( کاربردی نداره )- فیزیوتراپی خوبه چون کلینیکاله ولی قبولیش سخته - فیزیک پزشکی مناسب نیست بیشتر تجهیزات تشخیصی هست - قارچ شناسی پزشکی ارزش نداره - ویروس شناسی پزشکی خطر انتقال بیماری ویروسی داره - هماتولوژی پزشکی خیلی خوبه - توکسین های میکروبی به درد شما نمیخوره - شنوایی شناسی مناسب افرادیه که پایشون شنوائیه - ایمنی شناسی پزشکی هم خوبه فقط قبولیش سخته - بهداشت باروری هم بدنیست ولی خون ازهمه بهتره بعد ایمنی
برای شما که پزشک هستید نداشتن مقاله در دوران کارشناسی ارشد تاثیر منفی بر پذیرفته نشدن در دوره دکتری ندارد ولی اگر داشته باشید بهتره

Fardineh

پستتوسط Fardineh » چهار شنبه 13 اردیبهشت 1391, 9:12 pm

سلام

با تشکر فراوان از راهنماییهای همیشگی و مفید شما . لطفا بفرمایید در مورد رشته های هماتولوژی و ایمنی شناسی که مرجح دانستید بعد از فارغ التحصیلی برای بنده چه شرایطی خواهد بود که این دو رشته را صلاح تر می دانید؟ با تشکر و احترام

- سوال مربوط به داشتن مقاله را دوستی دیگر پرسیده اند.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 14 اردیبهشت 1391, 4:03 am

هم درزمینه علوم آزمایشگاهی کاربرد داره هم از لحاظ بالینی بیماریهای مختلفی که زیرمجموعه این رشته هاست و گستردگی وسیع زمینه پژوهش دراین دو رشته از لحاظ بازار کار تعداد دکترا بخصوص درخون کمه و هر زمینه کاری متناسب باعلاقه فرد فراهمه

ارغوان

پستتوسط ارغوان » یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 8:05 pm

با سلام -من فارغ الحصیل زیست شناسی با گرایش سلولی تکوینی هستم-می خواستم بدونم شانس قبولی واسه رشته بیولوژی تولید مثل رو دارم؟ لطفا این رشته و منابعش رو معرفی کنید.....با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب: بررسی رشته

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 25 اردیبهشت 1391, 12:09 pm

بله شانس قبولی دارید بهتره دفترچه وزارت بهداشتو دانلود کنیدبرای درسهایی که باید بخوانید
زیست لودیش یا مریم خالصی-آناتومی گری - فزیولوژی گایتون - جنین لانگمن-بافت جان کوئرا

elin

پستتوسط elin » دو شنبه 25 اردیبهشت 1391, 5:58 pm

با سلام ایا ممکن است منابع پزشکی مولکولی را معرفی نمایید؟

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب:

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 1:35 pm

اپید گوردیس، آمار کاظم محمد، ژنتیک قسمت مولکولی لودیش ، بیوشیمی با نکات بالینی دکتر محمدی ، ایمنی ابوالعباس ، میکروب زینسر، فیزیولوژی چکیده گایتون

forooghvet

پستتوسط forooghvet » پنج شنبه 28 اردیبهشت 1391, 11:02 am

با سلام و تشکربینهایت از راهنماییهای مفید و جامع شما

من قبلا هم در خصوص انتخاب رشته سوال پرسیدم و لی قانع نشدم. من دامپزشک هستم و بین رشته های هماتولوژی و پزشکی مولکولی کدامیک زمینه کاری گسترده تری داره! قصد دارم هم هیات علمی دانشگاه باشم و کلا از نظر حقوق و مزایا هیات علمی دانشگاه بهتره یا مراکز تحقیقاتی؟ و از رشته های مذکور هر کدام به تفکیک بفرمایید دقیقا کدام ادارات و سازمانها و مراکز و دانشگاهها میتوانم مشغول باشم آیا در هماتولوژی می توانم به صورت بالینی و مطب هم فعال باشم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
بسیار ممنون و سپاسگذارم.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 31 مهمان