انتخاب رشته

forooghvet

انتخاب رشته

پستتوسط forooghvet » یک شنبه 24 اردیبهشت 1391, 5:41 pm

با سلام و تشکر فراوان از سایت مفید شما
من دامپزشک هستم و علاقمندم در رشته های پایه پزشکی شرکت کنم ولی اطلاعات چندانی در مورد فیلدهای کاری و گستردگی و محدودیت و مراکز و موسسات کاری رشته ها ندارم در خصوص رشته های پزشکی مولکولی و نانوتکنولوژی دارویی و پروتئومیکس کاربردی لطفا مرا در ریز فیلدهای کاری بگذارید مثلا هیات علمی شدم چه واحد های دانشگاهی و چه رشته هایی را میتوانم تدریس کنم؟ یا کدام مراکز چه تحقیقی چه درمانی میتوانم فعالیت کنم
بی نهایت از لطف شما ممنونم!

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

چواب: انتخاب رشته

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 25 اردیبهشت 1391, 12:37 pm

در خصوص رشته های پزشکی مولکولی و نانوتکنولوژی دارویی و پروتئومیکس کاربردی احتمال هیئت علمی شدن ضعیفه زیرا فقط در مقطع دکترا میباشد
پزشکی مولکولی تشخيص ودرمان مولکولي بيماري هاي ژنتيکي، خود ايمني، عفوني، متابوليکي به روش هاي ژن درماني و روش هاي جايگزين با اطلاعات کسب شده از مکانيزم مولکولي بيماري ها میباشد
نانوتکنولوژی دارویی تولید دارو با تکنیک نانو که ازبنیادی ترین ساختار اتم ومولکول تولید رابراساس فرمولاسیون دلخواه استفاده میکنند
پروتئومیکس کاربردی نیز مثل پزشکی مولکولی کار روی پروتئین ها هست که تغييرات پروتئيني ناشي از بيماري‌ها و نيز به تاثير داروها بر بدن را بررسی مینماید اما رشته محدودتری هست وفقط دانشگاه شهید بهشتی برمیداره
رشته پزشکی مولکولی از رشته های دیگه مورد نظرشما بهتره

forooghvet

سئوال : انتخاب رشته

پستتوسط forooghvet » دو شنبه 25 اردیبهشت 1391, 6:00 pm

ممنون از اینکه سریعا پاسخ مرا دادید! ولی مراکزی که من می توانم در آینده در آن فعالیت کنم یا جذب شوم را معرفی ننمودید ممنون میشوم لطف کنید و اطلاعات بیشتری به من بدهید
باز هم سپاسگذارم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

سئوال : مراکز تحقیقاتی

پستتوسط کارشناس آموزشی » سه شنبه 26 اردیبهشت 1391, 1:29 pm

درمراکز تحقیقاتی تخصصهای مختلف(مثل گوارش ، غددو...) دانشگاههای علوم پزشکی - هیئت علمی - مراکز تحقیقاتی ژنتیک ودارویی - البته بستگی داره درچه زمینه ای وچه گرایشی کارکنید وپایان نامه شما چه موضوعی باشه

forooghvet

پستتوسط forooghvet » دو شنبه 26 تیر 1391, 5:17 am

با سلام و درود فراوان بر مدیر محترم سایت معین
میخواستم در خصوص رشته دکتری سیاست گذاری سلامت اطلاعاتی کسب نمایم! اینکه به نظرشما این رشته بهتر است یا رشته های آزمایشگاهی مثل پزشکی مولکولی چیست؟ مراکز و پستهایی که میشود در آن فعالیت نمود کدامها هستند؟ لطفا مثل همیشه کامل و جامع توضیح بفرمایید ! ممنون

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : انتخاب رشته

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 26 تیر 1391, 11:42 am

بستگی به علاقتون هم داره ولی دکتری سیاست گذاری سلامت بهتره بعنوان مدیران وزارت بهداشت یادانشگاههای علوم پزشکی درسطوح بالا که ازلحاظ استراتژیک باتوجه به دورنمایی که برای هرموضوع درنظر میگیرند سیاستگذاری وبرنامه ریزی میکنند امکان هیئت علمی شدن هم وجودداره

feizolahzadeh

پستتوسط feizolahzadeh » دو شنبه 9 مرداد 1391, 7:16 am

سلام .باتشکر از امکانی که دراختیار گذاشته اید .بنده 15 سال پیش ارشد مدیریت پرستاری گرفتم .درپستهای مدیریتی کار کرده ام .چند بار دکتری پرستاری شرکت کردم .قبول نشدم .در رشته سلامت دربلایا چقدر شانس دارم .با توجه به اینکه احتمالا سال اخری است که شرکت میکنم

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

جواب : انتخاب رشته

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 9 مرداد 1391, 3:10 pm

سلامت دربلایا رشته خوبیه اکثرا مدیریت خدمات بهداشتیها شرکت میکنند شانس دارید اگر مقاله داشته باشید درسهاش هم سخت نیست اگرتسلطتون روی پرستاری بیشتره بااین فرصت کم پرستاری بهتره

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان