شیمی داوریی

یاس

شیمی داوریی

پستتوسط یاس » یک شنبه 26 بهمن 1393, 11:09 am

سلام دوستان و مشاوران محترم، خدا قوت، ممنونم ب خاطر سایت عالیتون که موجب شد بنده جواب خیلی از سوالاتمو بگیرم، من ترم 1 ارشد آلی هستم، علاقه زیادی به شیمی دارویی دارم، میخواستک دوستانی که اطلاعاتی دارن بنده رو راهنمایی کنن. آیا بچه های آلی میتونن تو مصاحبه موفق باشن؟؟؟ من یکم میترسم وقتمو بذارم و بخونم و آخر تو مصاحبه ردم کنن، چون تو پستهای قبلی خوندم که با نمرات خوب و رزومه خوب هم نتونستن موفق بشن و رد شدن.
و سوال بعدیم اینکه من الان چه منابعی رو بخونم، تو دفترچه برای درس شیمی دارویی کتاب فوی رو ذکر کرده، میشه بفرمایید آیا این کتاب ب تنهایی کافیه یا کتب دیگری هم نیازه؟؟ اگر کافیه میشه اسم مترجم و انتشارات و ... رو بهم بگید؟؟؟
و سوال آخر اینکه درسته وزرات بهداشت برای دانشجوهاش مزایایی در نظر گرفته؟ مثل حقوق ماهیانه برای دانشجویان و استخدام بعد از فارغ التحصیلی؟؟
تورو خدا هر کی اطلاعاتی داره کمکم کنه، آخه من تازه چند وقته به این فکر افتادم و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی ندارم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: شیمی داوریی

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 26 بهمن 1393, 3:35 pm

باسلام وتشکر
نصف افرادیکه قبول میشن از آلی هستند-بانمره 155تا160 کلی از افراد باپایه شیمی قبول شدند اصلاکسیو درمثپصاحبه رد نمیکنند فقط نمره میدن
ترجمش که نیست همین کتابهایی که وزارت بهداشت معرفی کرده کافیه
بله درسته

یاس

پستتوسط یاس » یک شنبه 26 بهمن 1393, 3:44 pm

ممنونم از پاسختون، دلگرمم کردید، یعنی من باید کتابهای لاتین و بخونم؟ برای فارما و دارویی و بیو؟؟؟ کتابهای ترجمه شده موجود نیست تو بازار؟؟
واقعا ممنونم که انقدر سریع پاسخ دادی.

قبول میشم

پستتوسط قبول میشم » یک شنبه 26 بهمن 1393, 11:36 pm

سلام.من امسال شرکت کردم و اونطور ک خودم محاسبه کردم نمرم تو رشته شیمی دارویی ١٢۵ شد. و با افتخار رد شدم.من هم مثل شما هیچ پیش زمینه ای ازین رشته نداشتم اولین قدمی ک برداشتم خرید جزوه های موسسه معین بود. جزوه شیمی داروییش بسیار عالی بود . من با بیس صفر شیمی دارویی شروع به مطالعه این جزوه ها کردم و نزدیک به ۴۵ تا از ۶٠ تارو درست زدم. البته اگه تصمیم به خرید این جزوه کردی یه مدت صبر کن چون قراره آزمون جامع بشه. که یک تغییر شگرف تو تاریخ این آزموناس. و اینکه پدر ما بچه های شیمی میخواد دراد. پایان

یاس

پستتوسط یاس » دو شنبه 27 بهمن 1393, 7:11 pm

ممنونم از پاسختون، امیدوارم سال بعد حتما قبول بشید، آخه من چون زمانم بیشتره میخوام کتاب مرجع بخونم، اما فکر کنم به زبان لاتینه و ترجمه شده نیست؟ درسته؟ همون کتاب شینمی دارویی فوی منظورمه.

قبول میشم

پستتوسط قبول میشم » سه شنبه 28 بهمن 1393, 12:52 am

ببینیم خدا چی میخاد.ممنون.درسته شیمی دارویی فویه به زبان لاتینه ترجمه ای ازش به عنوان کتاب موجود نیست.البته جزوه های دانشگاه تهران رو هم شنیدم که خیلی خوبه

یاس

پستتوسط یاس » سه شنبه 28 بهمن 1393, 6:47 am

ممنونم دوستم، باور کنید خیلی کمکم کردید، فقط این جزوه های دانشگاه تهران و چطوری باید تهیه کنم؟؟ از خود دانشگاه تهران؟؟ خرید اینترنتی نداره؟
و اینکه شما هم کتاب مرجع رو نخوندید؟؟

قبول میشم

پستتوسط قبول میشم » سه شنبه 28 بهمن 1393, 9:02 am

خواهش. باید از خود دانشگاه تهران تهیه کنید. نه من کتاب مرجع نخوندم. واین اطمینان خاطرو به شما میدم که جزوه بخونید خیلی بهتر نتیجه میگیرید. من تهرانم چند وقته دیگه میخام برم دانشگاه تهران واسه تهیه جزوه. ولی منتظر جامع شدن و ابلاغ منابع جدید هستم. تهیه کردم شمارم در جریان میزارم

یاس

پستتوسط یاس » سه شنبه 28 بهمن 1393, 9:18 am

ممنونم، خیلی لطف میکنید، من هر روز سایت و چک میکنم، بازم یک دنیا تشکر از شما،
موفق باشید.

mojdeh Yousefian

پستتوسط mojdeh Yousefian » یک شنبه 17 اسفند 1393, 4:57 am

سلام بچه ها من امسال شیمی دارویی شرکت کردم، نمره کلم 175.46 شد ولی جایی قبول نشدم! نمره کتبیم خودم انتظار داشتم 157 بشه ولی 150 شد! به مصاحبه دعوت شدم ولی تو نتیجه نهایی که اعلام کردن رد شدم

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 113 مهمان