دکترای فیزیولوژی

دریایی

دکترای فیزیولوژی

پستتوسط دریایی » یک شنبه 20 اردیبهشت 1394, 1:27 pm

با سلام خدمت شما
من قصد شرکت در آموزن دکترای فیزیولوژی امسال را دارم اما نمی دانم برای هر درس فیزیولوژی-فارماکولوژی-آناتومی و بیوشیمی چگونه باید برنامه ریزی کنم تا یک رتبه عالی کسب کنم.خیلی ممنوم می شم اگر یک نمونه از برنامه ریزی که باید در طی یک هفته و یا یک ماه برای این چهار درس رو بررام توضیح بدید تا از این سردر گمی در بیام ،مشکل اصلی من فراموشی سرفصل های خوانده شده هر درس هست آیا راه حلی برای تثبیت مطالب در دور اول خواندن دروس وجود دارد تا در پایان منو دچار سردرگمی و اضطراب نکنه.

سوال و سردرگمی دومم اینه که کتاب تست برای درس آناتومی و فارماکولوژی چیست؟
منتظر نظرات و پیشنهادهای شما بزرگوار هستم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: دکترای فیزیولوژی

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 3:47 am

نحوه برنامه ریزی : ازبین چهاردرس روزی سه درس را هر روز میخوانید و یکی را بصورت یکروز درمیان درس ضریب بالاتر روزی سه ساعت مابقی دوساعت کافیه ، هدفگذاری مطالعاتی (زمان اتمام مباحث) هم بامشخص کردن مطالعه تعداد صفحه برمبنای تعداد ساعت مشخص میشود هرکتابی را تعیین میکنید دریکساعت چندصفحه میخوانید وانرا به هفته وماه بسط میدهید
برای جلوگیری از فراموشی مباحث هم ، انتهای هرفصل تست میزنید و هر50تا70صفحه (که انتهای فصل باشد)متناسب باسنگینی فصول مجدد مباحث خوانده شده را دوره میکنید وقبل و بعد خوندن تست میزنید
درحال حاضر که کتاب خوبی نیست ولی اگرعجله نکنید تایک یادوماه اینده از طرف انتشارات معین برای هردو درس بانک سوالاتش بیرون میاد

دریایی

پستتوسط دریایی » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 5:58 am

سپاس از راهنمائیی شما

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 21 اردیبهشت 1394, 2:30 pm

موفق باشید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 140 مهمان