لطفا راهنمایی بفرمایید

khnikzad

لطفا راهنمایی بفرمایید

پستتوسط khnikzad » شنبه 30 خرداد 1394, 6:34 am

سلام و خسته نباشید
من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته باغبانی (کشاورزی) هستم که برای دکترا به دنبال یه رشته خوب از نظر بازار کار هستم. با تحقیقی که کردم رشته نانوبیوتکنولوژی از وزارت علوم و رشته نانو تکنولوژی پزشکی از وزارت بهداشت رو بهم معرفی کردن.رشته نانو بیوتکنولوژی از این نظر که میشه هم در گروه کشاورزی و هم علوم پایه و پزشکی مشغول به کار شد خوبه اما باید تا فارغ التحصیلی صبر کرد و نمیشه در طی تحصیل بورس شد و حقوق هم در دانشجویی نداره. اما فارغ التحصیل رشته نانوتکنولوژی پزشکی با وجودی که فقط در حیطه پزشکی کار میکنه، در طی تحصیل حقوق میگیره و میتونه بورس بشه.ضمن اینکه فارغ التحصیلان وزارت علوم معتقدند که بازار کار و جذب هیئت علمی در وزارت بهداشت خیلی بهتره.با توجه به مدرکم ظاهرا نمیتونم دکترای بهداشت شرکت کنم و باید یک ارشد مرتبط بخونم. با این اوصاف و با توجه به تعداد فارغ التحصیلان سالیانه و بازار کار شما کدوم رو بهم پیشنهاد میدید.آیا رشته دیگری از علوم پزشکی هست که وضعیت بهتری داشته باشه؟اگه توجیه بازار کار داشته باشه،از نظر زمانی و زحمت برام مهم نیست.مرسی از وقتی که میگذارید و ببخشید که توضیحم طولانی شد.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: لطفا راهنمایی بفرمایید

پستتوسط کارشناس آموزشی » یک شنبه 31 خرداد 1394, 7:05 am

سلام
خیر متاسفانه ارشته شمانمیشود درهیچیک از رشته های پزشکی شرکت کرد

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 106 مهمان