نتایج دکترا

mn2hh5

نتایج دکترا

پستتوسط mn2hh5 » شنبه 3 مهر 1395, 10:12 am

بچه ها من با این شماره تماس گرفتم.گفتن این هفته اعلام میشه و گفتن هرروز سایت رو سر بزنین.81452523

somaye123

Re: نتایج دکترا

پستتوسط somaye123 » شنبه 3 مهر 1395, 10:31 am

جدی؟؟ پس چرا بمن چیز دیگه ای گفتن .نگفتن کی میاد؟؟ اول یا اخر هفته

mn2hh5

پستتوسط mn2hh5 » شنبه 3 مهر 1395, 2:18 pm

من همین سوالو پرسیدم در جوابم گفتن هرروز سایت رو چک کنید.روزش مشخص نیست.

m_m_t

پستتوسط m_m_t » یک شنبه 4 مهر 1395, 1:44 pm

سلام دوستان .نتایج آخرهفته اعلام میشود.در سایت خبرفارسی اطلاع رسانی شده است.

mn2hh5

پستتوسط mn2hh5 » دو شنبه 5 مهر 1395, 9:23 am

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی درباره زمان اعلام نتایج آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت گفت: نتایج تا چهارشنبه این هفته اعلام می شود.
دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارشناسان مرکز سنجش و آموزش پزشکی در حال تلاش هستند که نتایج هر چه سریع تر آماده شود و تلاش می کنیم نتایج نهایی آزمون را در این هفته اعلام کنیم.

وی یادآور شد: نزدیک به ۷ هزار نفر در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت در ۷ مرداد ماه شرکت کردند که از این تعداد کمتر از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر توانستند حد نصاب نمره را کسب کنند.

پورکاظمی خاطرنشان کرد: دو برابر ظرفیت به مرحله مصاحبه دعوت شدند که مصاحبه ها نیز تا اوایل شهریورماه در قطب های آمایشی علوم پزشکی برگزار شد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه ۷۰ درصد نمره به آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره به مصاحبه اختصاص داشت در حال تکمیل فرآیند اعمال نمرات هر فرد هستیم .

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی یادآور شد: ظرفیت پذیرش حدود یک هزار و ۱۰۰ نفر است.

phdiran.ir

Reyhaneh

پستتوسط Reyhaneh » دو شنبه 5 مهر 1395, 4:30 pm

خیلی مشکوکه. پورکاظمی میگه دارن نمرات کتبی و مصاحبه را جمع میزنن! پس تا حالا داشتن چیکار می کردن؟!!!
متاسفانه باید گفت با این که ظاهرا مصاحبه ساختارمند شده اما همچنان نورچشمی های خودشون را پذیرش می کنن

success

پستتوسط success » دو شنبه 5 مهر 1395, 6:36 pm

Reyhaneh نوشته شده:خیلی مشکوکه. پورکاظمی میگه دارن نمرات کتبی و مصاحبه را جمع میزنن! پس تا حالا داشتن چیکار می کردن؟!!!
متاسفانه باید گفت با این که ظاهرا مصاحبه ساختارمند شده اما همچنان نورچشمی های خودشون را پذیرش می کنن

مگه شما انتظار غیر از این رو داشتید دوست من؟!!! قبل از مصاحبه من خودم از یکی از اساتید شنیدم که امسال تو همون جلسه مصاحبه هر کس رو اساتید بخوان انتخاب میکنن. این حرفا و کارها هم همه سیاه کاریه که شکی ایجاد نشه... وگرنه اگه غیر از این بود اول رتبه ها رو اعلام میکردن بعد مصاحبه برگزار میشد.

faridmostafaie

پستتوسط faridmostafaie » دو شنبه 5 مهر 1395, 9:02 pm

Reyhaneh نوشته شده:خیلی مشکوکه. پورکاظمی میگه دارن نمرات کتبی و مصاحبه را جمع میزنن! پس تا حالا داشتن چیکار می کردن؟!!!

دوست عزیز خیلی بد بین هستید.
سال پیشم حداقل تو داروسازی چنین اتفاقی افتاده.و کلا این جور بی برنامگی ها در وزارت بهداشت همیشه بوده.
مصاحبه ی داروسازی که امسال مثل سال های گذشته بود
مصاحبه ی بقیه ی رشته ها رو نمیدونم که علمی بوده یا نه.

faridmostafaie

پستتوسط faridmostafaie » دو شنبه 5 مهر 1395, 9:09 pm

success نوشته شده:

مگه شما انتظار غیر از این رو داشتید دوست من؟!!! قبل از مصاحبه من خودم از یکی از اساتید شنیدم که امسال تو همون جلسه مصاحبه هر کس رو اساتید بخوان انتخاب میکنن. این حرفا و کارها هم همه سیاه کاریه که شکی ایجاد نشه... وگرنه اگه غیر از این بود اول رتبه ها رو اعلام میکردن بعد مصاحبه برگزار میشد.

دوست عزیز من رشته ی شما رو نمیدونم منتها از مجموعه ی داروسازی غیر داروساز ها و مخصوصا شیمیست ها خیلی سال های گذشته قبول شدند و اگر میخواستند نور چشمی های خودشونو بردارند نباید غیر داروساز ها قبول میشدند و این بی نظمی ها همیشه در وزارت بهداشت بوده و البته که خودشون میخواند از بچه های داروسازی بردارند و بچه های شیمی کتبیشون که خوب میدند و قبول میشند.
تو هر مصاحبه ای سوای مسائل علمی به شخصیت اجتماعی هم نمره میدند که این بستگی به نظر شخصی اساتید داره.
در باره ی رتبه هم در داروسازی تعداد رشته های مجاز به انتخاب رشته که با رنگ آبی مشخص شده نشان دهنده ی کیفیت رتبه هستش و بقیه ی رشته ها رو نمیدونم.
به هر حال خیلی بعید میدونم روی کاغد بگند 70 درصد کتبی و 30 درصد مصاحبه ولی در عمل بیاند 100 درصد مصاحبه رو اعمال کنند و مثل آب خوردن حق کسیو بخورند.اگر واقعا این اتفاق بیفته که بعید میدونم نمیتونند تو اون دنیا جواب بدند.

faridmostafaie

پستتوسط faridmostafaie » دو شنبه 5 مهر 1395, 9:11 pm

فقط که دکترای تخصصی نیست.بقیه ی آزمون ها هم هستند

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 24 مهمان