دکتری بیولوژی تولیدمثل یا علوم سلولی کاربردی؟

گلسا

دکتری بیولوژی تولیدمثل یا علوم سلولی کاربردی؟

پستتوسط گلسا » چهار شنبه 21 مهر 1395, 9:01 pm

با سلام به کارشناسان محترم
من ارشد فیزیولوژی پزشکی و کارشناسی مامائی دارم.سه سال در زمینه مامائی سابقه کار دارم. پایان نامه ارشدم درمورد سلولهای بنیادی و کشت انها و درمان کنسر بود. سه مقاله با عنوان نویسنده اول دارم که دوتاش پابمد هست و مجری دو طرح پژوهشی هستم ،اگر یه کارگاه در زمینه بیولوژی برم با این رزومه شانسی برای قبولی در مصاحبه دارم؟
سلولی کاربردی چطور؟ ایا این رشته در ایران بازار کار بالینی داره؟
با تشکر از راهنمائی شما

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: دکتری بیولوژی تولیدمثل یا علوم سلولی کاربردی؟

پستتوسط کارشناس آموزشی » پنج شنبه 22 مهر 1395, 5:36 am

سلام
بله -سلولی کاربردی هم رشته خوبیه ولی شماکه نمیتونید شرکت کنید - بازار کار مرتبط با بالین داره

گلسا

پستتوسط گلسا » پنج شنبه 22 مهر 1395, 5:42 am

سلام
من ارشد فیزیولوژی دارم. مگر جزء رشته هایی که می تونند سلولی شرکت کنند نیست؟
برای من بیولوژی بهتره یا سلولی کاربردی؟ ببخشید رزومه من برای بیولوژی خوبه یا نه؟
با تشکر

گلسا

پستتوسط گلسا » پنج شنبه 22 مهر 1395, 5:58 am

سلام .با ارشد فیزیولوژی می توان سلولی کاربردی شرکت کرد؟ با توجه به قبولیه سخته بیولوژی، ایا رزومه من خوبه و شانسی دارم؟
بیولوژی بهتره یا سلولی؟ برای من کار بالینی مهمه

گلسا

پستتوسط گلسا » پنج شنبه 22 مهر 1395, 2:18 pm

با سلام
ببخشید من ارشد فیزیولوژی دارم. ایا باتوجه به قبولی سخته بیولوژی خوبه در این رشته شرکت کنم یا سلولی کاربردی؟ داشتن بازار کار بالینی برام مهمه چون زیاد به پژوهش علاقه ندارم. ممنون میشم اگر زود جواب بدید چون باید سریعتر انتخاب کنم
با تشکر

گلسا

پستتوسط گلسا » پنج شنبه 22 مهر 1395, 2:22 pm

با سلام
ببخشید من ارشد فیزیولوژی دارم. ایا باتوجه به قبولی سخته بیولوژی خوبه در این رشته شرکت کنم یا سلولی کاربردی؟ داشتن بازار کار بالینی برام مهمه چون زیاد به پژوهش علاقه ندارم. ممنون میشم اگر زود جواب بدید چون باید سریعتر انتخاب کنم
با تشکر

گلسا

پستتوسط گلسا » پنج شنبه 22 مهر 1395, 2:26 pm

با سلام
با تشکر

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 6:45 am

سلام
سلولی کاربردی بهتره-بیولوژیو قبول نمیشید

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » جمعه 23 مهر 1395, 6:47 am

گلسا نوشته شده:سلام
من ارشد فیزیولوژی دارم. مگر جزء رشته هایی که می تونند سلولی شرکت کنند نیست؟
برای من بیولوژی بهتره یا سلولی کاربردی؟ ببخشید رزومه من برای بیولوژی خوبه یا نه؟
با تشکر

بله ببخشید اشتباه شد میتونید-خیرکافی نیست

naeimeh

Re: انتخاب رشته؟

پستتوسط naeimeh » شنبه 24 مهر 1395, 4:51 pm

با سلام دوباره من فارالتحصیل دکترای دامپزشکی هستم.میخواستم برای کنکور وزارت بهداشت شرکت کنم.اوایل روی رشته علوم سلولی کاربردی تحقیق میکردم بعد بهم گفتن در مورد بیولوژی تولید مثلم تحقیق کن. الان واقعا سردگمم. نمیخوام بی گدار به اب بزنم :cry: با توجه به اینکه پایان نامم روی باروری موش رت بود که کلی کارای مولکولی انجام دادم( ازجمله ازمایشات پی سی آر/ الایزا/ رنگ امیزی های مختلف بافتی مثل ایمونوهیستوشیمی) 1. من یه رشته ای میخوام که اینده کاریش تضمین باشه با توجه به اینا چه رشته ای پیشنهاد میدین؟2. و در مورد رشته پیشنهادی تون شانس قبولیم چقدره؟3. کدوم یکی از این دو رشته بیشتر کار بالینی انجام میده؟ 4. در مورد رشته سلولی کاربردی تا جایی که اطلاع دارم به جز هییت علمی شدن توو مراکز تحقیقاتی کار میکنن درسته؟ این مراکز توو همه شهرا هست یا محدود به شهرای بزرگه؟؟ 5.حدود درامد توو همچین مراکز تحقیقاتی چقدره؟؟ 6.و سوال اخرم اینکه با توجه به پایان نامه م به جز این دو رشته چه رشته دیگه ای پیشنهاد میدین که هم شانس قبولیم بالا باشه هم بازار کارش تضمین ؟؟ لطفا با شماره سوالام جواب بدین که قاطی نشه.بی نهایت ممنون از لطف شما...

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 87 مهمان