سلولي كاربردي

mMaryam

سلولي كاربردي

پستتوسط mMaryam » یک شنبه 28 آذر 1395, 6:05 am

سلام از داوطلبا كسي هست كه سلولي كاربردي شركت كرده باشه توضيحي در مورد آزمونش و مصاحبه بده سخته؟

سید محمد رضا

Re: سلولي كاربردي

پستتوسط سید محمد رضا » یک شنبه 28 آذر 1395, 9:42 am

به نام خدا
سلام.من سه ساله امتحان دادم.ازونمش سخته.البته من هیچ وقت به مصاحبه راه نیافتم.امسال تغییر رشته داده و مهندسی بافت شرکت میکنم.خیلی ازموسسه های کنکور امسال مشاوره کردم.امسال خیلی شرکت کننده داره رقابت خیلی سخته.من خیلی اشتباه کردم چون انچنان رشته ای نیست که من این همه وقتمو تلف کردم.اگرشما سال اوله تصمیم به انتخاب این رشته گرفتیدبه عنوان یه دوست میگم کاملا اشتباهه.این همه رشته هایی هستن قبولیشون راحت واینده شغلی دارن.نه تودانشگاه واحد تدریسی داره بیرون هم مثل رشته های دیگه نیست که کار باشه.بازمن راهیوکه رفتمو گفتم.انشالله باتصمیم درست موفق باشید.

سید محمد رضا

پستتوسط سید محمد رضا » یک شنبه 28 آذر 1395, 9:42 am

به نام خدا
سلام.من سه ساله امتحان دادم.ازونمش سخته.البته من هیچ وقت به مصاحبه راه نیافتم.امسال تغییر رشته داده و مهندسی بافت شرکت میکنم.خیلی ازموسسه های کنکور امسال مشاوره کردم.امسال خیلی شرکت کننده داره رقابت خیلی سخته.من خیلی اشتباه کردم چون انچنان رشته ای نیست که من این همه وقتمو تلف کردم.اگرشما سال اوله تصمیم به انتخاب این رشته گرفتیدبه عنوان یه دوست میگم کاملا اشتباهه.این همه رشته هایی هستن قبولیشون راحت واینده شغلی دارن.نه تودانشگاه واحد تدریسی داره بیرون هم مثل رشته های دیگه نیست که کار باشه.بازمن راهیوکه رفتمو گفتم.انشالله باتصمیم درست موفق باشید.

samira22222

پستتوسط samira22222 » دو شنبه 29 آذر 1395, 8:17 am

سید محمد رضا نوشته شده:به نام خدا

سلام من فکر میکنم علت اینکه شما نرفتید مصاحبه این بوده که ظرفیت 94 و 95 نصف بود. امسال قراره ظرفیت ها برگردن سر جای خود پس شانس قبولی 2 برابر میشه.
من یکی رو میشناسم امسال سلولی کاربردی قبول شده ازش پرسیدم گفت قبولیش سخت نیست نمر مصاحبه ش حدود 11 شد و مقاله هم نداشت ولی قبول شد. چون سلولی کاربردی هنوز فارغ التحصیل نداده بیرون و رشته جدید هستش احتمال جذب شدن مخصوصا برا هیت علمی زیاد چون هنوز اشباع نشده. من خودم تصمیم دارم این رشته رو شرکت کنم اگه شانس بیارم و امسال قبول بشم به جذب شدن خیلی امیدوارم. من در مورد این رشته خیلی تحقیق کردم قبولیش آسونه ولی حتی اگه قبولیش سخت باشه باز بهتر از بعضی رشته هاس که کلی درس بخونی اخرشم بشینی خونه بیکار بشی. من با وجود اینکه بچه کوچیک دارم و وقتم خیلی کمه میخام رشته ای شرکت کنم که ارزش داشته باشه حد اقل مثل رشته های پزشکی مولکولی و ... دکتر بیکار نشم
در مورد مهندسی بافت من اطلاعاتی ندارم میشه لطف کنید اگه اطلاعاتی دارید در اختیار ما قرار بدید؟

البته در کنار سلولی کاربردی من کنکور سراسری هم میخونم چون حتی اگه بینایی سنجی هم بیارم با مدرک کارشناسی این رشته میتونم یه شغلی برا خودم جور کنم. کارشناس بینایی سنجی خیلی از phd بعضی رشته های علوم و بهداشت بهتره. به نظرم کارشناس شاغل از دکتر بیکار بهتره.

mohamadagha

پستتوسط mohamadagha » دو شنبه 29 آذر 1395, 9:44 am

سلام ببخشید سمیرا اون آشناتون سلولی کاربردی کجا قبول شده

mohamadagha

Re: به خانم سمیرا

پستتوسط mohamadagha » دو شنبه 29 آذر 1395, 9:45 am

سلام ببخشید سمیرا اون آشناتون سلولی کاربردی کجا قبول شده ؟

الپای

پستتوسط الپای » دو شنبه 29 آذر 1395, 10:15 am

سلام
امسال تعدادشرکت کنندگان سلولی کاربردی خیلی خیلی زیاده .من وچندتاازدوستام توتبریز کلاس میریم فقط توتبریز سه کلاس ١۵٠نفرست.حالا شهرای ی دیگه رو نمیدونم .خدابه دادمون برسه. توشهرما بیشترین شرکت کننده امسال سولی کاربردیه بعدهم بیوتکنوپزشکی. ماکه کلاسمون همه قبولیم. چون واقعا نخبه هاجمع شدن.:-)

mMaryam

پستتوسط mMaryam » دو شنبه 29 آذر 1395, 1:37 pm

سید محمد رضا نوشته شده:به نام خدا

سلام و بسيار سپاسگزار از راهنماييتون منم سال پيش بيوتكنو دادم و موفق نشدم بيوانفورماتيك نميتونستم خوب بزنم اونم شركت كننده زياد داشت آخه رشته هاي ديگه درساشو نداشتم پايه اي ندارم در ضمن اينكه سلولي خيلي علاقه دارم مطمئنم كه حق با شماست ولي من گرايشم فيزيولوژي گياهي بوده فقط ميتونم ٤/٥رشته شركت كنم

mMaryam

پستتوسط mMaryam » دو شنبه 29 آذر 1395, 4:36 pm

الپای نوشته شده:سلام
امسال تعدادشرکت کنندگان سلولی کاربردی خیلی خیلی زیاده .من وچندتاازدوستام توتبریز کلاس میریم فقط توتبریز سه کلاس ١۵٠نفرست.حالا شهرای ی دیگه رو نمیدونم .خدابه دادمون برسه. توشهرما بیشترین شرکت کننده امسال سولی کاربردیه بعدهم بیوتکنوپزشکی. ماکه کلاسمون همه قبولیم. چون واقعا نخبه هاجمع شدن.:-)

دوست عزيز قبول شدن به كلاس شركت كردن نيست هستن كه كلاس هم نميان از دوستام كه در اين رشته خيلي قوي هستن

sara_com_262

پستتوسط sara_com_262 » دو شنبه 29 آذر 1395, 4:42 pm

اینا همش از پا قدمه منه هر جا برم غلغله میشه حالا چه خبر شده علوم سلولی یهو کشف شد?هر سال 50نفر بیشتر شرکت کننده نداشت!

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان