نیاز به راهنمایی

DVM

نیاز به راهنمایی

پستتوسط DVM » یک شنبه 28 آذر 1395, 11:50 am

با سلام و احترام
بنده فارغ التحصیل دکتری عمومی دامپزشکی هستم. برای انتخاب رشته دکتری تخصصی بین رشته های بیوشیمی بالینی، باکتری پزشکی، بیولوژی تولید مثل و ژنتیک کدام برای بنده مناسب تره با توجه به رشته ام و پایان نامم که موضوعش بررسی مقایسه ای بیان چند ژن در سلول های بنیادی بوده. یک مقاله آی اس آی و یک مقاله همایشی و چندین پوستر در همین موضوع دارم. البته چندین دعوت به سخنرانی از کنگره های مختلف بین المللی دارم که البته دعوتنامه اند و امکان شرکت در اون ها رو نداشتم و فکر میکنم در مصاحبه قابل استفاده نباشند درسته؟ می خواستم بدونم با این روزمه و سابقه در کدوم یک از این رشته ها شانس بیشتری برای قبولی دارم؟ توجه ام بیشتر به ژنتیکه که مشاوری بهم گفتند که مصاحبه بسیار سختی داره و امکان قبولی دامپزشک خیلی کمه. و بهتره بیولوژی تولید مثل شرکت کنید اما در مورد آینده این رشته با توجه به مطالب سایت وزینتان دچار تردید شدم..از توجه و یاری شما سپاسگزارم.

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

Re: نیاز به راهنمایی

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 29 آذر 1395, 5:52 am

سلام
هرچهار رشته قبولیشون سخته فقط باکتری راحتتره - بله در مصاحبه قابل استفاده نیست-باکتری شناسی توکتبی قبولیش راحتتره در بیولوژی تولید مثل مصاحبه نمره میگیرید ولی کتبیشو ممکنه قبول نشید در کل روی بیولوژی تولید مثل نمیشه حساب کرد باکتری بخونید بهتره بودن کسایی که در بیولوژی تولید مثل رزومه خیلی قویتری داشتندوقبول نشدند

DVM

پستتوسط DVM » دو شنبه 29 آذر 1395, 3:27 pm

سپاس از پاسخ شما

کارشناس آموزشی
مدیر سایت

پستتوسط کارشناس آموزشی » دو شنبه 29 آذر 1395, 4:37 pm

موفق باشید

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان