نصیحت برادرانه

محمد حسین فراهانی

نصیحت برادرانه

پستتوسط محمد حسین فراهانی » جمعه 3 دی 1395, 7:17 am

سلام عزیزان من همه مطالبو خوندم تازه عضو شدم عزیزان رشته هایی مثل پزشکی مولکولی و بیوتک و ایمنی و خون اگه جذب هم نداشته باشه تاسیس ازمایشگاه دارن .دوستانیکه برا علوم کاربردی تلاش فراوان میکنن واقعا باچه انگیزه ای این رشته رو انتخاب کردن؟؟من متن دوستانیو خوندم که میگن چندسال وقتوبذارن و سلولی کاربردی قبولشن. دوستانم اشتباه نکنید حتیپزشکی مولکولی الان خیلیا در حال مجوز گرفتن ازمایشپاهن.من خودم ازمایشگاه دارم ازروی تجربه میگم رشته های دکترای بهداشت صرفا اونایی خوبن که میتونن ازمایشگاه بزنن.جذب براهمه رشته ها سخت شده .چرا الکی دو سه سال وقتتونو برای رشته های پوچ میزارین.فقط اسمتون دکتر بشه .اصلا ازلحاظ کاری خصوصا برای اقایون سلولی کاربردی بازار کار نداره که حالا خانما میخوان کلاس بذارن با اسم دکترا.
برادرای من اشتباه نکنید شماها بعدها انشالله یه خونواده را اداره میکنید رشتتونو یه جوری انتخاب کنید کارباشه.خدترو شکر من جذب نشدم ولی اونقد ماهیانه ازمایشگاهم درامد داره خداروشکر.اشتباه نکنید سلولی کاربردی مجوز از نداره که.پزشکی مولکولی یابقیه حتی پردیس هم ارزش نفر اول کاربردی و بعضی رشته ها رو داره.انشالله که باتصمیم درست درامد خوب داشته باشید نه صرفا یدک کش اسم دکترا.خواهوم شماکه فیزیولوژی گیاهی عستین رشته خودتون خیلی خیلی بهتر جذب داره هم دانشگاه ازاد هم علوم این همه زحمت میکشی ازخودت پرسیدی برای چی؟؟اخرش پوچ.یاخوارم شماکه بچه کوچیک داری بهتر پزشکی مولکولی قبول میشی.کی میگه کارنداره.هستن دوستای من ماهیانع با ازمایشگاه چندین میلیون درمیارن .راحتم قبول شدن.
التماس دعا.

بازگشت به “دکترای تخصصی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Bing [Bot] و 20 مهمان